Жена миллионера• 30 августа 2024

Безпечна оплата

На *афі. Хто відправляв і знає, бо я так відправила вперше. Новою поштою. Сформувався номер ттн, я спішила і не звернула увагу чи там була вказана сума, яка мені має зарахуватись. Поклала в поштомат, а через пару хвилин отримувач змінив адресу доставки. Тепер я дивлюсь і не бачу, що там вказана сума, яка мені має зарахуватись, коли заберуть посилку.
Я маю бачити в додатку нової пошти це, чи ні?
І так як змінили адресу, змінився номер ттн і на самій *афі пише статус, що чекає відправлення, а не що відправлено.
ПультОт_БМВ• 30 августа 2024
Здравствуйте! Раньше, несколько лет назад, их глючило при переадресации, сейчас все ОК

автор Жена миллионера • 30 августа 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
На шафі це замовлення висить як не відправлене. Як мені тоді зарахуються гроші, не розумію
ПультОт_БМВ• 30 августа 2024
Если на Шафе через несколько часов не будет отображаться движение посылки, пишите в техподдержку. В крайнем случае, звоните на горячую линию и добавляйте наложку или возвращайте посылку
автор Жена миллионера • 30 августа 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
То має відображатись там сума наложки, так? Бо покупець ж вже оплатив її на шафу і тут ще я добавлю суму, ясно що не забере.
ПультОт_БМВ• 30 августа 2024
Ответ дляЖена миллионера
Там не должна отображаться сумма наложки, только оценочная стоимость. Движение посылки должно отслеживаться на сайте, через несколько часов должно появиться уведомление ’ваш заказ отправлен’ или что-то типа.
автор Жена миллионера • 30 августа 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Підкажіть, ще має бути якась сума? В мене лиш доставка відображається.
ПультОт_БМВ• 30 августа 2024
Если отображается как ’заказ на шафе’, все будет ОК. проверьте завтра утром, отображается ли движение посылки на сайте шафа

автор Жена миллионера • 30 августа 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Дякую
Молчалка• 31 августа 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
там некуда звонить.
самая придурошная служба. и на обращение отвечают фиг знает сколько дней.
Молчалка• 31 августа 2024
если не изменится на отправлен, наверное лучше будет добавить наложку, хоть товар бесплатно не потеряете
Саджу все зарання• 31 августа 2024
Ответ дляЖена миллионера
На шафі дивіться. В замовленні має бути вказано, покупець оплатив.