Подмигашка• 30 августа 2024

Як ви пережили розхід з коханою людиною? тяжко мені

Це вже тягнулось декілька місяців .
Я весь час не така, я те не так роблю, се не так роблю і взагалі я нічого не роблю . При цьому вдома прибрано було, їсти….. за дитиною дивилась. Але все не так і я не така. Звичайні запитання навіть де ти викликали агресію .
Все в мені викликало сгресію. Дійшло до того що я постійно вибачалась сама . Весь час я і я просила пробачення навіть ні за що але він всеодно від мене відвертався .
Обіцяв купити будинок, діток більше і все злив сам в унітаз. Мені так боляче, я почуваю себе використаною дуже сильно(((
Коли його брата жінка вдома прибирала і так далі - то вона багато роботи робить. Я - то я взагалі нічо не робила .
Постійне обезцінбвання мене за все і в усьому. Мені хамив - відразу забував
А я нахамити - то все кінець світу він мене не витримує і так далі. І як результат розхід.
Бо на мене дивитись не може. Це просто жесть
Виннипуховна• 31 августа 2024
Ответ дляАБВГДэшница
А зачем он автору ребенка сделал?
Если разлюбил
Может, ему нравится сам процесс
Попихтю та й годі• 31 августа 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Так питання відкрите, просто не любить ? Чи все-таки маніпулятор? Якщо не любить,чого з авторкою був і не пішов ? Якщо не любив,нащо дитину зробив?
Якщо мова про нарциса, то вони не люблять нікого, окрім себе.
Я читала, що це навіть на рівні лімбічному у них там щось ’атрофоване’. Вони, звісно, тягнуться також до людей, шукають пару, створюють сім´ю, але при цьому знущаються над людиною, часто не розуміючи, чому. Вони егоїсти.
АБВГДэшница• 31 августа 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
От дарма вони шукають пару...
Я була нещодавно з нарцем... Спочатку не знала навіть, хто це такі. Потім загуглила і волосся дибом стало, що все співпало. Коротко - ти як на пороховій бочці,ніколи не знаєш, що він зробить наступний момент. Один день може подарунки купувати, любов´ю засипати,,а іншій виганяти, принижувати, знущатися, доводити до істерики. Бити.