Цідило правди• 31 августа 2024
Хто шарить в ремонтах, зайдіть.
Добрий день!Отримали від бригади кошторис по ремонту.Кошторис був складений після огляду квартири.І ось питання.Як у квартирі загальною площею 50 кв.м. можна порахувати поклейку шпалер на 110 кв.м. при тому що шпалери будуть тільки у двох кімнатах загальна площа яких 28 кв.м.Чи я не доганяю чогось.Хто в темі поясніть будь ласка.Дякую!
100pudov• 31 августа 2024
Ответ дляЦідило правди
Ой якк розумниця!Сідай 5 і на цукерку.Як порахувати площу я в курсі.Що майстри рахують саме так оце я хз#.Просто в шоці від того що відрізати рівно від рулона і намастити клеем може коштувати 20 000грн.))
Ви дуже помиляєтеся. Шпалери різні і для кожного виду свої ньюанси поклейки + метрові важче клеїти + зовнішні чи внутрішні кути, обхід вікон і дверей, дорізки, підрізки...
Повітруля• 31 августа 2024
Ответ дляЦідило правди
Це як?От реально не доганяю(((
В одной полосе метровых обоев поклееных на стену примерно 2.5 м.кв
Повітруля• 31 августа 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Там на день работы. Какие 18 тысяч🤦🏽♀️ еще и рисунок не подбирают
Может Вы автору за 9 сделаете?
Поддакиваю иногДА• 31 августа 2024
Ответ дляГуби до вух
Вона що щоліта їх клеїть ?
Ми раз поклеіли і 15 років відпочиваємо подорожуємо світом
Це хвороба - вкладати щоліта гроші в шпалери
Це ніщета духовна
Вы с одного ремонта путешествуете 15 лет? Путешествие в соседнюю область?
Поддакиваю иногДА• 31 августа 2024
Ответ дляСусідка зверху
Болгаркою . Секунда справа
У вас она есть? У нас с мамой такого нет. И смысла покупать тоже не видим. Она точно не будет ей пользоваться. Я тоже не планирую инвестировать из-за ремонта раз в 10-15 лет.
Зайченя• 31 августа 2024
Ответ дляГуби до вух
Що їх там клеїти
Сама стала і поклеілв і 20 тис в кишень собі поклала
Ламінат точно так само
Стелили вдвох з чоловіком
Ще 20 тис в кишеню собі
От і маєш санаторій на 18 днів вже
Ламінат точно так само
Стелили вдвох з чоловіком
Ще 20 тис в кишеню собі
От і маєш санаторій на 18 днів вже
Це залежить від того, чого у автора більше: часу і здоров´я чи грошей. Після самостійного ремонту 2-кім квартири з нуля санаторій на 18 днів може і не допомогти
КротоТо• 31 августа 2024
Ответ дляЦідило правди
Ага,просто від цифр закрутилась голова.15 000$ тільки робота і це ще приблизно😇🥰🥳
Щось вони круто беруть. А не пробували шукати не бригаду одразу, а просто майстра? А він собі вже візьме помічників на необхідні роботи.
Сусідка зверху• 31 августа 2024
Ответ дляЦідило правди
Ви так швидко забули своє запитання? 😂
Тепер виявляється,що ви вмієте площу рахувати?
А що таке?• 31 августа 2024
Интересно, стоит ли писать автору, что площадь дверей и окон надо вычесть, но добавить запас на совмещение рисунка, если надо его совмещать? Или зависнет?
АфродитаПетровна• 31 августа 2024
Ответ дляА що таке?
Многие мастера выставляют цену без вычета проемов
Поддакиваю иногДА• 31 августа 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
С проемами тоже возни хватает. То посчитай, то вырежи, се подбери.
Потішаюся• 31 августа 2024
Площа кімгати рахується по підлозі, а площа стін по стінам, тому квадратура стін більша.
А Я Самая Самая• 31 августа 2024
Ответ дляПусин Кукин
Все правильно, только надо отнять окна и двери. Мастера не любят ’мелочится’ по этом поводу. Хотя дверь это 2.5м, окно может быть 3.5, а может и 6м. А может быть панорамное)
Стандартні двері це 0.80х2м= 1,6 кв.м, ніяк не 2,5м. От ви вже майже квадрат порахували в мінус, автор вас послухає і навчиться неправильно рахувати)
Потішаюся• 31 августа 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ага. Ну, так не в кожної є чоловік з гаражем або просто гараж. Ми з мамою самі клеїли шпалери, ґрунтували (це вже пройдений етап). Покласти ламінат замовляли бригаду. Самі не зробили б.
Не в кожного є інструменти, але ми наприклад порахували, що вигідніше купити інструменти на час ремонту, а потім їх продати, ніж наймати бригаду. Але звичайно чоловік має бути, жінці самій це важко.
Поддакиваю иногДА• 31 августа 2024
Ответ дляПотішаюся
Искать мужа, так как ремонт в квартире надо сделать?
А Я Самая Самая• 31 августа 2024
Ответ дляЦідило правди
А потім зняв то все нах#₴ і заплатив 20тис щоб по людські поклали.Скупий платить двічі.Ми просто звикли з радсоюзу що паперові шпалерки на клейстер прих#₴%ив на горбаті стіни і гарненько
Зараз сучасні шпалерки на флізеліновій основі, клей наноситься на стіни, клеються легко і без напряга. Мій майстер клеїв в травні по 50 грн/кв.м. підготовка стін 80 грн/кв.м.
Потішаюся• 31 августа 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Если хороший попадеться, то почему бы и нет
А що таке?• 31 августа 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Так тут, вроде, рулетка только нужна.
Цідило правди
• 31 августа 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
І я от трошечки в щоці від розрахунку.Аж так що забула як площу рахувати.На кабанчику ітд розцінки на поклейку від 80грн.))
Цідило правди
• 31 августа 2024
Ответ дляА що таке?
Я вже прийшла до тями.Розумію що вікна і дверні пройоми треба відраховувати від загальної площі.І от цікаво чи тут вирахували чи ні.Буду консультуватися з іншими бригадами.
Цідило правди
• 31 августа 2024
Ответ дляСусідка зверху
Ви так швидко забули своє запитання? 😂
Ви б ці кошториси побачили.Ви б слово ’мама’ забули б як вимовляти....
Зайченя• 31 августа 2024
Ответ дляЦідило правди
Для інформації: ремонт новобудови, 46 кв м, з нуля до меблів, штор і картин на стінах, рівень середній + (декоративна штукатурка, трекінгове освітлення, паркетна дошка, двері скритого монтажу, і ТД, і тп) - 38 тис уе
Поддакиваю иногДА• 31 августа 2024
Ответ дляЦідило правди
Покажите, если есть возможность. Просто любопытно сколько ремонт стоит.
Повітруля• 31 августа 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А як ви той ламінат різали? Десь треба ж брати інструменти.
Электро лобзик стоит 1000 грн . Можно и купить ну или лобзику ручной он гривень 100-150 стоит
А Я Самая Самая• 31 августа 2024
Ответ дляЗайченя
Нє, ну давайте по чесному. Паркет, трекінги і двері скритого монтажу це трішки дороще ніж стандартні двері, ламінат і світильники звичайні. В мене 47 кв.м і ремонт 6000$. Відчуйте різницю. Кожен тратить стільки скільки вважає за потрібне і має грошей.
пАлАвинкА• 31 августа 2024
Ответ дляПовітруля
Может Вы автору за 9 сделаете?
А вы кто такая таксу устанавливать? Жена рукожопого ремонтника?😂 Это не ваш муж поссорился с женой и переехал на время ремонта к клиенту? Скажите ему, что он задолбал протягивать нас😂 пусть валит домой уже
пАлАвинкА• 31 августа 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
А зачем покраску оплачиваете?))
Я сама 10 дней назад валиком и хорошей краской стены покрасила
Вот муж хочет сам. Этот вечно всё сам. Руки слава Богу из правильного места. А меня раздражает. У нас есть свой бизнес. Каждый должен делать свою работу. Но это мои убеждения, ни кому не навязываю.
пАлАвинкА• 31 августа 2024
Ответ дляЦідило правди
Та знайшла ніби по рекомендаціям.Не хочется платити двічі.Радите пошукати ще?
Как бы не просчитаться. Мастером по ремонтам может себя назвать каждый, а какой он мастер на самом деле-это уже вам оценивать. Знаю, что бригада стоит дороже. Откат прорабу процентов 20, это при том, что он вообще палец о палец не ударит, только привлекает клиентов, и всё. Но есть более нахальные, как например Борис «понятно о ремонте», Киевский блогер. Он раньше брал 50 на 50, при чем цены у него космос. А потом вообще нанял донецких мужчин за фиксированную зарплату. То есть ему основная прибыль, мастерам-копейки. Пользуется их ситуацией и тем, что людям некуда податься.
АфродитаПетровна• 31 августа 2024
Ответ дляЦідило правди
Можно подумать вы одна тут капремонт делали))