Цідило правди• 31 августа 2024

Хто шарить в ремонтах, зайдіть.

Добрий день!Отримали від бригади кошторис по ремонту.Кошторис був складений після огляду квартири.І ось питання.Як у квартирі загальною площею 50 кв.м. можна порахувати поклейку шпалер на 110 кв.м. при тому що шпалери будуть тільки у двох кімнатах загальна площа яких 28 кв.м.Чи я не доганяю чогось.Хто в темі поясніть будь ласка.Дякую!
пАлАвинкА• 31 августа 2024
Ответ дляСусідка зверху
Ви так швидко забули своє запитання? 😂
Тепер виявляється,що ви вмієте площу рахувати?
Еще одна жена разнорабочего отозвалась. Какая вам разница, умеет автор считать квадратуру или нет? В любом случае цена завышена. Ну пусть, ладно, среднестатистическая по Киеву. Но я вам так скажу, дохрена хотят. Пусть быстрее шевелятся. А то денег хотят кулиард, но при этом чтоб работать до обеда, а остальное время своими толстыми задницами трусить,

АфродитаПетровна• 31 августа 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Вот муж хочет сам. Этот вечно всё сам. Руки слава Богу из правильного места. А меня раздражает. У нас есть свой бизнес. Каждый должен делать свою работу. Но это мои убеждения, ни кому не навязываю.
А,я не в ущерб работе и на сьемной квартире
В один слой все перекрыло
Пешеходик• 31 августа 2024
Ответ дляЦідило правди
Ой якк розумниця!Сідай 5 і на цукерку.Як порахувати площу я в курсі.Що майстри рахують саме так оце я хз#.Просто в шоці від того що відрізати рівно від рулона і намастити клеем може коштувати 20 000грн.))
Ви якось в свої думці визначень, то ви на пропозицію самі покласти кажете, ні то радянська звичка, не все так просто, а тут вже тільки за відрізати рівно і намистини, ну раз тільки відрізати, ріжте самі , в чому проблема?
Пусин Кукин• 31 августа 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Стандартні двері це 0.80х2м= 1,6 кв.м, ніяк не 2,5м. От ви вже майже квадрат порахували в мінус, автор вас послухає і навчиться неправильно рахувати)
А двухстворчатая дверь тоже 1.6?
Я написала по своему опыту. Когда мы вычли дверь с окном, площадь стен резко уменьшилась) но вам лишь бы возразить. Автор может взять рулетку и померить , ещё можно наличники вычесть..... А ещё и площадь за батареей не все оклеивают.
А Я Самая Самая• 31 августа 2024
Ответ дляПусин Кукин
А двухстворчатая дверь тоже 1.6?
Я не лишь бы возразить, а немного привести к усредненному показателю. Не обижайтесь. Хорошего дня!
Руда ліса• 31 августа 2024
Ответ дляЦідило правди
Я вже прийшла до тями.Розумію що вікна і дверні пройоми треба відраховувати від загальної площі.І от цікаво чи тут вирахували чи ні.Буду консультуватися з іншими бригадами.
Порахуйте, і будете знати
Говорилка• 31 августа 2024
Ответ дляЦідило правди
Це як?От реально не доганяю(((
Обои нужно на пол наклеить или на стены? Включайте соображалку...
Говорилка• 31 августа 2024
Ответ дляЦідило правди
А потім зняв то все нах#₴ і заплатив 20тис щоб по людські поклали.Скупий платить двічі.Ми просто звикли з радсоюзу що паперові шпалерки на клейстер прих#₴%ив на горбаті стіни і гарненько
Мы с мужем сами клеили флизелиновые клеем соответствующим, получилось нормально... Уже 7 лет держатся, стыков не видно.
Губи до вух• 31 августа 2024
Ответ дляРуда ліса
Всі 15 років подорожуєте на гроші, зекономлені на поклейці шпалер? Ніхто не писав, що їх щоліта переклеює, тим більше, якісно зроблені професіоналами
А от ваші вже точно потребують оновлення
Дякую
Але треба бути тупим
Щоб зараз викрадати гроші у шпалери
Хіба що це є твій бізнес

Губи до вух• 31 августа 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Вы с одного ремонта путешествуете 15 лет? Путешествие в соседнюю область?
Орк
Прівєт
До тебе не поїдемо
Говорилка• 31 августа 2024
Ответ дляЦідило правди
У мене два кошториси.Один типу частково 324 тис. І повний на півмільйона.Це тільки віддати робочим.
Ого...
У нас кухня + коридор + санузел (материалы, оборудование, работа) обошлось в 5к долларов. Сносили пол и стены внутренние, делали всё с нуля, потому что сделано было из говна и палок.
Остальная часть квартиры была отремонтирована за половину этой суммы.
Розбещена цяточка• 31 августа 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Многие мастера выставляют цену без вычета проемов
Так, чоловік теж каже, що більшість майстрів не вираховують вікна і двері, бо саме там тяжче клеїти шпалери із за кутів, підрізань
автор Цідило правди • 31 августа 2024
Ответ дляГоворилка
Може і так буде🫠😉
Ирина Веселуха• 31 августа 2024
Ответ дляЦідило правди
Це я розумію🤣 а от те що поклеїти шпалери 20 000 тис. Не розумію...
Шпалери клеїти зовсім нескладно, там навиків особливих не потрібно. Любий сам справиться
Ирина Веселуха• 31 августа 2024
Ответ дляЦідило правди
Ага,просто від цифр закрутилась голова.15 000$ тільки робота і це ще приблизно😇🥰🥳
Забагато.
автор Цідило правди • 31 августа 2024
Ответ дляИрина Веселуха
Щиро дякую!!!
Ирина Веселуха• 01 сентября 2024
Ответ дляЦідило правди
Щиро дякую!!!
Будь ласка. Купуйте метрові, на флізеліні, клеєм намазується тільки стіна. Так легше, менше стиків. А якщо без підбору малюнка, взагалі легко. Я клеїла нещодавно сама, без помічників, щоб ніхто не заважав порадами.