Налитое яблочко• 31 августа 2024
Порадьте крутий триллер-детектив.
Дякую
Бутерброд и я• 31 августа 2024
Там где раки поют ,мне понравилось и Исчезнувшая в звёздах,Антикварный мошенничество из последнего
ЖаннаНеАгузарова• 30 сентября 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Иллюзия полета
Дякую за пораду. Початок наче трохи нудний, але далі доволі цікаво розвернулися події. Фільму вже майже 20! років, касові збори він зібрав 225 млн баксів... навіть не знаю як я його пропустила.
МУСЯкомарова• 01 октября 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Не триллер, але раджу переглянути ’Зелена книга’ (2018). Най мій погляд шедевр.
ЖаннаНеАгузарова• 01 октября 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Бачила.