Рання пташка• 31 августа 2024
Дівчата, хелп! Не прміщаються речі в одну сумку, виліт завтра
Докупити багаж вже не можна. Чи можна буде зробити це вже в аеропорту?
Астоновитесь!• 31 августа 2024
Перегляньте багаж, впевнена, знайдеться те, що не обов´язково брати. Щось громіздке-на себе. Ну і пакування, я парую ’ трубочками’ щільно скручуючи, щавжли добре завовнюйте дрібницями куточки, бортики
Дружная семейка• 31 августа 2024
Може є трохи більша сумка? Якщо параметри дозволяють. Або перебрати і заново скласти. Я їхала з Польщі, мені подруга пакувала речі зимові, дуже туго скручувала і зверху клеїла спеціальним паперовим скотчем, реально багато розмістилося.
Ручки-Крючки• 31 августа 2024
Докупити можна буде, але ціна - космос. Ви за ці гроші зможете все нове купити.
Пліснявілий сир• 31 августа 2024
Докуповувати на місці дуже дорого, подивіться можливо ще можна через додаток добавити
Потринділиця• 31 августа 2024
Все що більше 20 кг платите на реєстрації. У вас скільки кг вказано у квитку?
из желе я• 31 августа 2024
Ответ дляМішечок щастя
Подушка для подорожей є? Знімаєте чохол і пхаєте речі туди)
Це геніально! 👍
Мішечок щастя• 01 сентября 2024
Ответ дляиз желе я
Це геніально! 👍
Настільки, що китайці це вже продають))