черная мамба• 01 сентября 2024
Питання до тих, хто за кордоном, з якого ви регіону України?
Результат:
вже голосів:
556 (45.65%)
Результат
222 (18.23%)
Київ та область
195 (16.01%)
Східній
109 (8.95%)
Південь
59 (4.84%)
Центральна частина
44 (3.61%)
Західний
33 (2.71%)
Північ
успокойте_Меня• 01 сентября 2024
Ответ длячерная мамба
Впливає звісно,але дещо по-різному, чи не так?
И?
Сундучок с каникулами• 01 сентября 2024
Ответ дляsim_sims
Мені зараз без різниці, які у кого діти. Нікому не здаю, не маю проблем і зіпсованого настрою.
При чьому тут ви. Я кажу про тих, хто наживався на горі і безвихідді людей, деручі шалені гроші за житло
Лунтик-паунтик• 01 сентября 2024
Ответ дляsim_sims
Я не про 5т гривень , а про 1т баксів.))
У лютому 22 р. ми виїхали з Києва на дачу, це недалеко, а через 1,5 місяця сусіди знизу попросили, щоб пустили пожити їх дуже ,,пристойних,, знайомих зі Сходу. Пустили за комуналку, а через 2 міс ми їх викинули, хоча і досить культурно.. Не знаю, що у них був за ’стрес’, бо Києву і області тоді теж добряче дісталося. Але бути таким бидлом, то за межою. Сусідка тепер постійно вибачається, як приїжджаємо. Квартира зачинена, під сигналізацією, комуналку дешевше самим платити.))
Хоча ми пустили не через комуналку.
Мммм, а ’бидло’ біженці тільки зі Сходу?
І тільки біженці?
В 22-му році маму до себе забрали, а в її квартиру пустили родичів маминої подруги, що виїхали з Херсона. Святі люди були! І порядок, і сусідкам старим допомагали, бо ми теж прифронтове, багато повиїжджали, а старики залишились.
А от коли ми від цілодобових обстрілів влітку на пару місяців на ЗУ поїхали, то там надивилась багато. Жили в Калуши, поряд гаражі були, так там вічно бухали, бились, пісні горлали, коломийки танцювали і бидлячили так, що куди там ’східнякам’.
Не намагаюсь когось вигородити а когось очернити, пишу до того, що місце проживання не є ознакою ’бидлячества’, цей стан не залежить, з Києва ти, ЗУ чи Сходу, це просто такі натури.
І тільки біженці?
Бджолина королева• 01 сентября 2024
Ответ длячерная мамба
Кажуть, що війна всюди однакова)
А война идёт не по всей Украине , мужчин гребут на фронт не со всех областей?
Реанимация• 01 сентября 2024
Ответ длячерная мамба
Ні ,не розумію. А ви думаєте,що сайт кідстафф інші регіону не знають,бо вони,як мауглі живуть)?
Автор нужно было указать раздел оккупированные территории, если бы жила в Киеве и западной части никуда бы не выезжала
Ответ дляЛунтик-паунтик
І тільки біженці?
Мені вистачило цього досвіду благодійності. Зовні ті люди виглядали не маргіналами ), а те, що вони залишили після себе , свідчило про їх повну платоспроможність, пляшки були досить високої цінової категорії, про авто писати не буду, то міг бути залишок з минулого життя, але бензину на нього потрібно купу) ну, викинути пляшки, то було найпростіше. Теж, мабуть, верещали як ображають переселенців. І не думаю, що вони так себе вели у власній квартирі. Вважаю, що то просто була насмішка з їх боку над лохами-киянами. І таку історію знаю не одну.
Так люди скрізь різні, цього літа була в Англії декілька тижнів у родичів , то там повно сепарів , у тому числі з днр , лнр, Криму , поливають брудом Україну, син однієї вже з Англії поїхав грати в рос. команді.
А тут ’контролери’ тільки і пишуть, що не з тих регіонів України за кордон виїхали. Ніби ракети і шахеди не летять на Львів та іншу інфраструктуру Заходу України, і де їх зіб,є ППО , ніхто не знає.
А чим вам коломийки не догодили?
Червона ікорка• 01 сентября 2024
Ответ дляsim_sims
Тобто тих, що на початку виїхали з Бучі, Бородянки, Ірпіня, ви б примусово повернули додому. Їх багато і так повернулося, але найбільш налякані залишилися. І тут прийшли ви))
Вже давним-давно все гаразд у цих містах. Якщо люди туди не повернулися, то це тому, що вони вже сподіваються залишитись за кордоном.
ЛюблюДевчонок• 01 сентября 2024
я в Чехии. очень мало кто с Юга и Востока. в основном Западная Украина- с бабушками, дедушками, детьми, которые мотаются туда сюда. неприятно немного, но что поделаешь
Сиреневенькая• 01 сентября 2024
Думаєте так вам і напишуть ті хто з західної повиіжджав? Я була в США рік тому деякий час по Ю4Ю, то з Сум була я одна! Вся Львівщина, Івано-Франківська та чернівецька області були всі там. Бідосі.
ЛюблюДевчонок• 01 сентября 2024
Ответ дляGaleTTa
А какая разница? Чёт вспомнилось когда выезжала в начале войны и пришлось переночевать одну ночь в центре для беженцев в Пшемышле, пригласили нас взять консервы( соки, каши, пюре) для детей в комнату и женщина одна толкала всех рассказывая что она из Харькова, им без очереди положено. Хотя и очереди особо не было))
а мы в центре в Словакии были. так вот там человек 100-150 было и только одни мы ехали потерянные, убитые, без нормального багажа, потому что при эвакуации нужно взять воды и еды на три дня, а у тебя только рюкзак на спине, две руки и ребенок и кот. и незнали куда ехать. плакали и просили лишь бы куда где не бомбят.
Червона ікорка• 01 сентября 2024
Ответ дляБурундучиха
Та в яких кладовища всі у прапорах
А от моє місто захоплене, кладовища взагалі не залишилося, воно розбите вщент. Ви як гадаєте, де тепер хоронять людей з мого міста? І якщо в моєму місті вже немає кладовища і нікого не хоронять і там не стоять флаги, то це означає, по-вашому, що ніхто з нього за цей час і не помер?
Лунтик-паунтик• 01 сентября 2024
Ответ дляsim_sims
А чим вам коломийки не догодили?
Пруф, де я писала, що мені не догодили коломийки, в іншому випадку ваші слова - брехня і пересмикування.
Щодо ’фронтового’ Львову чи там Тернополя, цікаво, чи погодиться хоч одна людина проміняти ’небезпечний’ Львів на Херсон? Ну а що, всюди ж ’однаково небезпечно’...
Скокмоно - стокнуно• 01 сентября 2024
Старокостянтинів, з початку війни виїхала з малою дитиною, одна з причин відома, а інша - ШВ, неможливо було купити суміш, каші, які хотіла їсти дитина, через рік повернулась, то дуже пожаліла, майже через ніч-дві, а вдень знешкодження все ходором в квартирі і страху в дитини та в мене, переїхали в інше місто, то трохи спокійніше....
Житло безкоштовно, все інше практично за свій рахунок, але виходило дешевше та якісніше, маю на увазі дитяче харчування, підгузки, одяг.
Лунтик-паунтик• 01 сентября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Люди не розуміють...
Моє місто з страшною статистикою: в нас найбільше військовополонених, багато з Азова, з 79, морпіхи з 36... хто зна, чи повернуть, хто зна, чи будуть взагалі ті могили хоч десь((
Ми перші по рівню мобілізації, теж могили(
А скільки могил мирних, без прапорів? Прифронтова область, частка досі окупована, цілі села мертві стоять(
А хтось досі вважає, що могили лише в них...
Морожена_курка• 01 сентября 2024
Ответ дляСиреневенькая
Швеція-майже всі, хто працює- повними сім’ями з чоловіками з Західної. Дітей на літо до бабусь відправляли . Їздять постійно туди-сюди. Винаймають самі житло. Більшість з Польщі перекочувала на кращі заробітки. Багато чоловіків тут до войни було. З війною отримали статус директиви. Працювали нелегально. Дружина приїхала, отримала житло, норм. Житло також можна було отримати безкоштовно або сплачувати копійки.
З горіха зерня• 01 сентября 2024
Ответ длячерная мамба
Кажуть, що війна всюди однакова)
конкретно в сша переехали большинство беженцев из захидных регионов. это знаю точно. за другие страны не знаю
Видящие_помогите• 01 сентября 2024
Ответ дляMegan_22
Щодня пару раз? Это, по-вашему, вимикають?
Звісно вимикають. Якщо приходиш з роботи світла нема . Вимикають в 11 ночі. Зранку встаєш в 6 його знову немає і збираєшся на роботу без світла
Скромняшка• 01 сентября 2024
Ответ дляJasmin_852
Удалено администрацией...
А яка їм різниця ті нахлібники з заходу чи сходу України?
Морожена_курка• 01 сентября 2024
Ответ дляJasmin_852
Удалено администрацией...
так западенці по роботах всі. Вони тут дуже адаптовані. Нє нахлєбнікі. Вони використовують час, щоб гроші заробити. Мова та проча лабуда, звісно, то не дуже цікаво їм. Реально шкода людей, які тут, бо втратили дома все... Або чоловіки залишились і сім’ї розбиті..
Морожена_курка• 01 сентября 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
В Хм області не була, тому не знаю. Полтавська, Вінницька область знімала, бо на західної не знайшла нічого доступного мені по цені. Багато друзів і знайомих знімали на західній -ужгород, Львів, Тернопіль. То більш менш Тернопіль по цені. А так всі або виїхали бо не могли дозволити собі знімати по 1 тис баксів, або повернулися в Харків ( я з Харкова). Я довго прожила в Кременчуці, знімали за 5 тис маленьку квартиру в старому будинку без ремонту , ну взагалі без- може йому років 60, шпалери ободрані, ванної кімнати не має, ванна стоїть прямо на маленькій кухні , поли ободрані, ну реально жах, який стояв пустий, ніхто його знімати не хотів, поки біженці не поїхали. А сусіди в цьому ж домі, теж біженці, знімали 3 кімнатну з ремонтом за 1000 долларів. Інші біженці в цьому ж домі жили за комуналку. От такі справи. Ще і дзвонив хазяїн нам кілька разів, типу аренду хоче підняти🤬 за ту хату красна ціна 1000 гривень максимум знімати могла б бути, якщо б не війна. І хазяїн не працював, жінка закордон на виплати поїхала, а тут ми біженці дуже зручно.
в мене одне питання? чому ви не поїхали? це не сарказм, це просто я не можу зрозуміти, нащо себе так гвалтувати?
Бабка_в_кедах• 01 сентября 2024
Ответ длячерная мамба
Цікаво як по різному? Наприклад, ми з Києва і в місті можна жити, безперечно. Але вже 2 роки ми в країні де нема і не було ніяких виплат або допомоги з житлом. Живемо за свої. То це впливає тільки на наш бюджет, бо в Києві своє житло, а тут 1500 євро за місяць. Плата за стабільну психіку. І Ви ж розумієте, що багато таких, як ми. Далеко не всі у Німеччині, Норвегії чи Ірландії тощо.
Michael s Girl• 01 сентября 2024
Ответ дляМотористка
Центр , а какая разница ?
Ну да : Херсон и Львов - нет разницы
Мрію про космос• 01 сентября 2024
Ответ дляПукимончиг
За яким кордоном вам не вистачило місця?
сокращают программы для украинцев (изучение языка уже не до В1, а до А2, не 4 раза в неделю, а 2 раза). Меньше социального жилья (элементарно занято уже все, не только украинцы беженцами здесь). Кто приехал в числе первых имел больше времени на интеграцию, т.е. больше шансов с работой.