черная мамба• 01 сентября 2024
Питання до тих, хто за кордоном, з якого ви регіону України?
Результат:
вже голосів:
556 (45.65%)
Результат
222 (18.23%)
Київ та область
195 (16.01%)
Східній
109 (8.95%)
Південь
59 (4.84%)
Центральна частина
44 (3.61%)
Західний
33 (2.71%)
Північ
Пукимончиг• 01 сентября 2024
Ответ дляМрію про космос
сокращают программы для украинцев (изучение языка уже не до В1, а до А2, не 4 раза в неделю, а 2 раза). Меньше социального жилья (элементарно занято уже все, не только украинцы беженцами здесь). Кто приехал в числе первых имел больше времени на интеграцию, т.е. больше шансов с работой.
Це логічно, європейці не розуміють як можна було сидіти майже 3 роки, а потім ставати біженцями. Ті, хто приїхав раніше, вже давно не в соц.житлі, а працюють і орендують самостійно. З курсами проблем нема, за них ще і стипендію платять
Ответ дляЛунтик-паунтик
Пруф, де я писала, що мені не догодили коломийки, в іншому випадку ваші слова - брехня і пересмикування.
Щодо ’фронтового’ Львову чи там Тернополя, цікаво, чи погодиться хоч одна людина проміняти ’небезпечний’ Львів на Херсон? Ну а що, всюди ж ’однаково небезпечно’...
’Жили в Калуши, поряд гаражі були, так там вічно бухали, бились, пісні горлали, коломийки танцювали і бидлячили так, що куди там ’східнякам’’
То про коломийки точно у позитивному значенні написано?
А що усюди має бути однаково небезпечно? Ну, путін не допрацював, зверніться до нього.
Коли з Києва і області тікали, то може хтось мав зважувати, чи часом не є десь ще небезпечніше? Смішно.
З прифронтових міст не всіх можуть евакуювати, бо не хочуть виїжджати.
То може з населених пунктів Заходу України, яким прилітає (бо там раз за разом пуляють в інфраструктуру), сидіти і чекати поки весь Схід погодиться виїхати?
Не пишіть більше нісенітницю.
Лунтик-паунтик• 02 сентября 2024
Ответ дляsim_sims
Не пишіть більше нісенітницю.
А ви не хаміть і не переходьте на особистості більше, бо дохамитеся до бана.
Счастье_же_вот_оно• 02 сентября 2024
Совершенно ни к кому нет вопросов, кроме тех кто выехал с западной Украины. Позорники
З горіха зерня• 02 сентября 2024
Ответ дляsim_sims
А я знаю, що в США і Канаду багато приїхало ще й з лугандону і Криму.
ни одного человека из Крыма и Луганска за год волонтерства и помощи беженцам по ю4ю не встречала.
Лунтик-паунтик• 02 сентября 2024
Ответ дляsim_sims
В якій саме частині моє хамство?Чи то ви про свої вирази про ’бидлячество’ коломийками, чи про ’брехню і пересмикування?
Прощавайте, пані.) Вже не цікаво.
Ответ дляЗ горіха зерня
Це ж треба) Є навіть такі, що спочатку, років з 8 тому, виїхали в рф, а потім к зв´язку з чудовою нагодою у загниваючий імперіалізм
Сама волонтерка звідки? І на кого саме аолонтерили?
З горіха зерня• 02 сентября 2024
Ответ дляsim_sims
у зв´язку з чудовою нагодою западенці на території яких спокійно, і повиїздили до сша та канади. бо все життя працювали у Європі. вже не цікааво туди виїзджати. сама волонтерка 15 лет живет в сша и оформила спонсорство ’беженцам’. никогда не делила Украину на части. но после наблюдений стало обидно.
А я нівроку• 02 сентября 2024
Ответ дляНоунэйм
Автор, вы забыли добавить Крым. У нас половина отеля - крымские татары. Они сдали в аренду свои квартиры, дома и бизнес. Сидят здесь на пособии.
Так вони із окупації тікали
Червона ікорка• 02 сентября 2024
Ответ дляМаруська Му
Я из Луганской области.
В Германии ходила на курсы, то с востока было нас 2 человека. Остальные - юг и центр. Один человек - запад.
На вторых курсах тоже с востока нас 2 человека было. Киевляне появились. С западной части никого не было. Все с русскоговорящих регионов.
Курси не показник, курси западенцям не цікаві - вони приїхали на заробітки
Сундучок с каникулами• 02 сентября 2024
Ответ дляМорожена_курка
в мене одне питання? чому ви не поїхали? це не сарказм, це просто я не можу зрозуміти, нащо себе так гвалтувати?
Бо чоловіка не хотіла кидати.