Добрий день! Порадьте, будь ласка, перевіреного репетитора з англійської що б підготував одинадцятикласника до НМТ. Онлайн
Твой кролик написал• 02 сентября 2024
Пишите, посоветую. 300 грн/час, подтверждённыйуровень С1, 10 лет опыта, пед. образование.
TatianaKirill• 03 сентября 2024
Я репетитор. 8 років готую до Зно, Нмт, загальний стаж педагога 18 років. Учні здають добре, останні роки по 2,3 200 бальники, але все залежить від здібностей і старанності, звичайно.
Можна індивідуально і є пари, групи.