Форс мажор• 02 сентября 2024

Дівчата, хто в освіті

Скажіть, як мають відбуватися переходи з закордонних шкіл в українські? Просто приходиш з атестатом закордонної школи і йдеш у наступний клас української школи, чи треба буде доздавати український компонент непройдених в Україні класів для зарахування? Є якісь конкретні процедури? Тягнути дві школи не варіант, не зрозуміло чи кидати українську школу зовсім, чи переходити у так звані школи з українським компонентом і вчитись у ній паралельно із закордонною?
Перемелица• 02 сентября 2024
Просто йдеш в українську школу за віком. Це загальнодоступна інформація.
СамавиховуюКота• 02 сентября 2024
https://www.education.ua/news/2023/09/06/simeina-f...
автор Форс мажор • 02 сентября 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Сімейна форма мене не цікавить, це буде дві повноцінні школи. Школи з українським компонентом зараховують оцінки з іноземних шкіл та додатково треба здавати лише мову, літературу та історію
Оксана -1f11• 02 сентября 2024
Треба буде доздати предмети, яких не було в закордонній школі, а були в українській: укр.мова, література, історія.