Не виправдовуюсь• 02 сентября 2024
Це залежність від кави? Не випила сьогодні і була ніяка.
Потім випила і стан покращився,до цього ледь ноги переставляла.
Це залежність чи просто тиск впав ,а кава підвищила? Як зрозуміти
Шиворот Навыворот• 02 сентября 2024
Автор, це банальная звичка. Я кинула каву пити з травня, спочатку було важко, тепер байдуже. Не пью її взагалі.
Lilian-nochka• 02 сентября 2024
У меня есть ритуалы,не сделав которые день не день будет и состояние такое же)
Телячі ніжноСті• 02 сентября 2024
Я месяц не пила и была никакая. Начала пить - качество жизни таки лучше. Я гипотоник, мне кофе нужно
Джем Шакіри• 02 сентября 2024
Ні, просто у вас класно працює самонавіювання. Кава, це просто напій, як чай чи компот.
Не виправдовуюсь
• 02 сентября 2024
Ответ дляok1904
Авторко, Ви заміряли тиск,коли вважаєте, що впав?
Ні,але коли падав тиск колись то майже такий стан був як сьогодні . І колись намагалася покинути каву пити,то теж майже такий стан як сьогодні
Фізик-ядерщик заочно• 02 сентября 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Нет
KristinkaCute• 02 сентября 2024
Кофе подняло давление и вам стало лучше.
Зависимостью можно назвать если бы вы без кофе не могли и дня прожить и всё мысли о нём в течении дня были.