Личко Невеличке• 02 сентября 2024
Кому интересна тема снов и их трактовки, заходите
Уже целую неделю мне снятся очень яркие и отчетливые сны, которые оставляют отпечаток на целый день и разного рода послевкусие. Сегодня проснулась и первое слово которое возникло в голове «Калигула». Загуглила. Поняла, что это очень жестокий римский император, которого все ненавидили. Не поняла к чему это.
Я Головна• 02 сентября 2024
Мне сегодня приснилось, что мне зубы пломбируют и кровь бежит очень и доктор не может остановить, но зубы все на месте, ни один не выпал.
Тирамісу на терасі• 02 сентября 2024
Теж цілий тиждень снилися яскраві сни, хоча зазвичай мені не сниться нічого.
Учора снилося, що я народжую і в мене потуги, перед тим снилася колишня подруга-зрадниця, з якою вже більше 10 років не спілкуюся
Чорнобаївка• 02 сентября 2024
Мне приснилось мыши,много,я их стряхиваю,маленькие серые.... И рядом лежала тряпка большая именно для стряхивания мышей (я спросила,мне ответили)
маска Ілона• 02 сентября 2024
Скажіть, а вам сняться аромати і смаки, так щоб ви прокинулись а у вас ще був після смак ?
Личко Невеличке
• 02 сентября 2024
Ответ длямаска Ілона
А такое возможно?
У меня такого ни разу еще не было
маска Ілона• 02 сентября 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
А такое возможно?
У меня такого ни разу еще не было
Знаєте чому запитала. Бо колись була тема і виявилось що більшість людей бачить сни чорно білими .для мене це така дивина була.
І також я думала що інші можуть відчувати аромати і смаки
Баба на горошині• 02 сентября 2024
От цікаво, невже ті, хто вірять і хто тут відписався, справді бачать у сні одну-дві речі? У мене завжди сни розміром з ’войну і мір’, не знаю, що там тлумачити можна, пророцтво на найближчі 100 років, може?)
Баба на горошині• 02 сентября 2024
Ответ длямаска Ілона
Я завжди думала, що чорно-білими бачили сни люди лише у період чорно-білих телевізорів 🤔 коли мозок підкидав картинку у знайомому форматі
маска Ілона• 02 сентября 2024
Ответ дляБаба на горошині
Я теж не придаю значення . Сни глибокі, реальні, фантастичні.
І декілька снів, як виявилось були пророчими
Але оскільки абсолютна більшість снів не несла якихось продовжень в реальному житті - не звертаю увагу
Баба на горошині• 02 сентября 2024
Ответ длямаска Ілона
У мене єдине, що було справді цікаве, - це коли не вміла кататися на велику і перед поїздкою в село вчилася уві сні, і воно наступного дня відразу вийшло)) але думаю, що то мозок в ажіотажі очікування перебирав усі спогади невдалих спроб, навіть м´язову пам´ять, і мені видав готову методичку
Личко Невеличке
• 02 сентября 2024
Ответ длямаска Ілона
Я лично все вижу в цветном виде) Ароматы и вкусы не чувствовала никогда, даже самой интересно есть ли те, у кого проявлена такая способность
Забула що?• 02 сентября 2024
А в мене буває,що у ві сні йдеш,і розуміешь що то вже тобі снилося,і ти знаещь що буде
Личко Невеличке
• 02 сентября 2024
Ответ дляБаба на горошині
У меня так же) я написала чисто о слове которое сразу пришло мне в голову после пробуждение, так как посчитала это странным) впервые такое
Невидимка Майя• 02 сентября 2024
мне часто снится что я книгу пишу - при чем по какой-то технической теме, я и слов таких в жизни не знаю