Заздрість то погано• Изменено 02 сентября 2024

Часто питають, чому не сижу в інстаграмі

Мене чоловіки на роботі ( у нас переважно чоловічий колектив) часто питають, чому не сижу в інстаграмі. На минулі вихідні їздила в Буковель, то вони вже мене питають, а покажи фотки, чому не сфоткалась. А потім взагалі сказали, де мене чоловік знайшов, якщо я ніде не сижу, не фоткаюсь. Не розумію, нащо таким цікавитись. Хіба це якась проблема, що я не сижу в соцмережах?
nutty• 02 сентября 2024
Кажіть їм, що ви тут сидите

автор Заздрість то погано • 02 сентября 2024
Ответ дляnutty
Кажіть їм, що ви тут сидите
Скажу)
Б´ю байдики• 02 сентября 2024
И даже фото из ’дорогого ресторана’ не выкладывали? Ох, уж эти тролли.
Ирина_Б_• 02 сентября 2024
скажите с мужем познакомились в библиотеке)
Ответ дляБ´ю байдики
Я не троль, з чого такі питання?
75В• 02 сентября 2024
Мені інста то чисто для молоді. Мені 36 і я соромлюсь навіть фотку туди додати.
В ФБ є профіль дуже давно. Можу раз в місяць перепостить якусь картинку чи фото саду.
Переросла то все
Ответ для75В
Переросла то все
Мені 25, але якось не люблю інсту)

Шиворот Навыворот• 02 сентября 2024
у меня вообще инсты нет, вернее страничка есть с одним фото, думала для работы, но не пригодилась, так и заглохла, вообще туда не захожу, фотки себя в зеркале и еды не выкладываю))
nutty• 02 сентября 2024
Ответ для75В
Переросла то все
А чого соромитесь? Мені 49, є фото в інсті
Море Щастя• 02 сентября 2024
Ответ дляnutty
Кажіть їм, що ви тут сидите
Ви шо, таке нікому казать не можна 👀
nutty• 02 сентября 2024
Ответ дляМоре Щастя
Ви шо, таке нікому казать не можна 👀
Чого раптом?
Ответ дляШиворот Навыворот
Та в мене теж колись така була) немає часу на ці всі фотки.
Молода і нерозважлива• 02 сентября 2024
Это не проблема, это просто вопрос. Современная жизнь - современные вопросы. Они ж не спрашивают, умеете ли вы крутить лассо
Ответ дляМолода і нерозважлива
Я розумію, просто вони часто це запитують) вже трохи нервують такі запитання.
nutty• 02 сентября 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Лассо- хорошая идея. Надо поискать где можно научиться
Бла бла бла• 02 сентября 2024
Ответ для75В
Переросла то все
А мені майже 50. Ніколи не розуміла викладування фоток ’себе улюбленої’. Об´їздила півсвіту по роботі, купа країн де була не раз і не два. Але навіщо то людям знати. Меньше знають, краще сплять.
Печенюшка• 02 сентября 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Скажу)
Нинада!!