Люблю кетчуп• Изменено 03 сентября 2024
Підкажіть порадою
Привіт
Підкажіть будь ласка порадою
В суботу купила малій заколку в торговому центрі бутік, ціна 500 грн маленький крабік метелик, а він вчора просто в руках відклеївся.
Сьогодні звернулась до продавця, щоб вирішити це питання, але відповідь одна без чеку не приймають назад.
Звісно що чеку нема , я не думала ,що через 2 дні вона відклеїться!
Що можна зробити в даній ситуації, щоб також захистити свої права
Підкажіть будь ласка порадою
Мааарковная• 03 сентября 2024
Написать в магазине заявление на восстановление чека. Чем платили картой или налом? Время покупки помните примерно?
Люблю кетчуп
• 03 сентября 2024
Так час можу сказати, так як забирала посилку на новій пошті
Мааарковная• 03 сентября 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Готівка
Сумму чека и примерное время покупки. Напишите заявление на восстановление чека. Его восстановят и с ним вернете
ПочтальЁнша• 03 сентября 2024
Ответ дляпалка-копалка
Пздц крабик за 500грн🙄
Так на это автор тролль и рассчитывает. Что начнут возмущаться ценрй
Мааарковная• 03 сентября 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
А это почтой…. Или в тц?
Люблю кетчуп
• 03 сентября 2024
Ответ дляМааарковная
А это почтой…. Или в тц?
Ні в торговому центрі на проході стоять кіоски, ми там купили
Не знаю чи вони дадуть написати таку заяву
Мааарковная• 03 сентября 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Должны. Ну в магазине без проблем можно чек восстановить. Пробуйте.
Люблю кетчуп
• 03 сентября 2024
Ответ дляМааарковная
Дякую