КонхфЭдкаТузик• 04 сентября 2024
Як гуляєте з собаками? До їжі? Після?
От Я знаю до їжі потрібно гуляти
Мій встає рано і в 6:00-6:30 ми йдемо гуляти.
Я ніяк не можу змістити цей графік
Ніяк
Він встає і зразу під дверима.
В обіг гуляємо по пів години не більше
Ввечері годую в 19:00 і в 20:00-21:00 гуляти йду
Я хочу щоб він хоча б в 7:00 ранку вставав((
Я ніяк не можу змістити цей графік
Ніяк
Він встає і зразу під дверима.
В обіг гуляємо по пів години не більше
НаливайКа• 04 сентября 2024
Гуляємо до їжі, але собака не рветься на вулицю одразу після пробудження. Може взагалі встати з чоловіком потусуватися, потім до мене досипати приходить. Нуляємо приблизно в один і той самий час зранку та ввечері.
Спробуйте , може, по 10 хвилин помаленьку графік коректувати?
Якщо собака здорова, звісно, і може терпіти фізично.
Кредитная• 04 сентября 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Скавчить під дверима
Повезло. Я б хотіла, щоб мій скавчав чи якийсь сигнал подавав, що йому треба сходити.. а то лежить і лежить. Ну і я інколи порушу режим, а потім картаю себе ((
Кредитная• 04 сентября 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Всегда до, утром в 9-9:30 пол часа и вечером в 17-17:30 тоже пол часа. После гулянии мытьё, потом корм/вода ( у меня чихуа 11 лет)
Ходит только 2р в день в туалет? Или в обед пеленка мокрая?
БезникаяЯ• 04 сентября 2024
Ответ дляКредитная
В обед он на улице, во дворе метит туи, я сажусь работать на террасе и он лазит рядом вокруг дома пару часов.
КонхфЭдкаТузик
• 04 сентября 2024
Ответ дляЯ така бойова
Это не повод нарушать комендантский
Ми не в Україні
Вельшановна• 04 сентября 2024
Как по мне, заводить собаку надо,если вы сами любите гулять. У нас есть знакомые собачник, они сами долго гуляют , сидят до ночи во дворе и собак долго выгуливают. А вот эти поссать и домой , тогда лучше кошку
Миллениалка• 04 сентября 2024
Ответ дляПокорительная
Ті собаки, що терплять і підлаштоються, будуть мати на старість великі проблеми зі здоров´ям. Собака не має терпіти!
Не факт зовсім, у мене старшенька їй майже 12 завжди спить поки ми не встанемо і до 10 ранку може дрихнути, проблем не має з терпінням. А меньша 6 років встає в 5 ранку, потім тиняється по дому, може на коврик сходити
Правильно_Валерчик• 04 сентября 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Моего всегда волнует именно еда. Именно еду он и просит.
Вот из за этого утром вначале кормлю (бывает в 6-7 утра). Он с удовольствием ест - и идёт спать.
А вывожу тогда, когда мне комфортно.
Вот сегодня мне нужно выйти из дома 9:30.
Пес поел в семь утра и сейчас спит без задних ног.
Сейчас есть возможность выгуливать три раза в день. В обед и вечером кормлю после прогулки.
А вывожу тогда, когда мне комфортно.
Якщо вам так зручно і собаці добре , чому б ні )
А що за порода і чим ви кормите ? Що він такий голодний зранку ))))
Любовь Калистратовна• 04 сентября 2024
Ответ дляПокорительная
Когда щенки были собака выходила вообще раз в сутки- так природой предусмотрено, чтоб не оставлять их часто, и ничего.