Коли мовчу- приємна жінка• 22 июня в 11:06
Як захистити урожай на дачі
Вітаю! Я починаючий дачник, багато прочла інформації щодо порад посадки, захисту урожаю, але тільки більш заплуталась. Перед зимою висадила кущі малини, парічки, жимолості, калини. Підкормлювала кущі нітроамофоскою, золою. Але бачу що багато на малині мурах і з´явилась тля. Дачу купила рік тому. Є великі смородини кусти, багато ягід.Зараз почала смородина темніти і бачу птахи крутяться та ще листи стали скручені та жовтоваті. На абрикосі взагалі 1 абрикоса висить. Правда груша сорту Дюшес, не зважаючі на пошкоджене листя, має достатньо плодів як і в тому році. Багато пишуть про хімічні препарати, але після такої хімії і їсти не захочеться. Також помідори посадила. Поки що додавала золу та глутамат калію+бор оприскала. Думала що посажу кусти та тільки їсти буду(( А тут тля, мурахи. Як цього позбавитися якимись дієвими але не хімічними методами. Іноді во дворах є кущі малини та дерева, ніхто їм нічого не робить, і все росте. Я про Київ пишу. В нашому районі (Чоколівка), навіть є вулиця де по обидві сторони груши посаджені, супер урожаї кожний рік))
Мамин тріль• 22 июня в 11:09
Від мурах засіб Брос.
Спробуйте її позбутись а далі дивіться по ситуації
Спробуйте її позбутись а далі дивіться по ситуації
1
Оля_с_киркою• 22 июня в 11:10
В спеціалізованих магазинах є препарати біологічного походження, які знищують шкідників і не шкодять людині.Прийдеться частіше обробляти,але ж вам потрібен саме такий результат
З бісиками• 22 июня в 11:10
у нас крапельний полив плюс обробка по календарю мідним або залізним купоросом. І все, нічого не удобрюємо
автор
Коли мовчу- приємна жінка
• 22 июня в 11:11
Ответ дляЗ бісиками
у нас крапельний полив плюс обробка по календарю мідним або залізним купоросом. І все, нічого не удобрюємо
Купоросом що обробляєте?
Natalia505• 22 июня в 11:13
Автор обробка осіння після опадання листя і весняна до бруньок обов´язкова. Можете обирати біо препарати. Але це треба робити. Я обробляла брунькою задоволена. Мідним купоросом і залізним. Мій старенький садок став на багато краще. Є засоби нового покоління з широким спектром , які розкладаються за добу. Тільки золою і милом ви нічого не вдієте. Капусту молоді дерева я рятую від тлі актарою. Час розпаду 20 діб. Поливати під корінь захист на 3-4 тижні
3
З бісиками• 22 июня в 11:13
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Купоросом що обробляєте?
дерева, кущі. Є графік, один раз мідний, один раз залізний. Можу ввечері знайти роздруків з графіком. Один з них захищає від грибкових, інший від шкідників
Мамин тріль• 22 июня в 11:13
І ще: про ’шкідливу хімію’. В Україні скоро не залишиться на вулицях здорових кісточкових дерев без моніліозу. Затобезхімії. Сарказм.
Молекула має однаковий склад і структуру в обох випадках. І в біоарепаратах, і в ’хімії’
Молекула має однаковий склад і структуру в обох випадках. І в біоарепаратах, і в ’хімії’
1
автор
Коли мовчу- приємна жінка
• 22 июня в 11:13
Ответ дляNatalia505
Автор обробка осіння після опадання листя і весняна до бруньок обов´язкова. Можете обирати біо препарати. Але це треба робити. Я обробляла брунькою задоволена. Мідним купоросом і залізним. Мій старенький садок став на багато краще. Є засоби нового покоління з широким спектром , які розкладаються за добу. Тільки золою і милом ви нічого не вдієте. Капусту молоді дерева я рятую від тлі актарою. Час розпаду 20 діб. Поливати під корінь захист на 3-4 тижні
Це дерева та кущі, так?
Оля_с_киркою• 22 июня в 11:13
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Купоросом що обробляєте?
Купоросом обробляють пізньою осінню або ранньою весною по голим гілками від грибкових хвороб.Тлю він не знищить.
Natalia505• 22 июня в 11:15
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Це дерева та кущі, так?
Так і дерева і кущі. В мене в цьому році тлі на смородині немає. Але з мурахами я воюю також регулярно
З бісиками• 22 июня в 11:16
Ответ дляОля_с_киркою
Купоросом обробляють пізньою осінню або ранньою весною по голим гілками від грибкових хвороб.Тлю він не знищить.
інсектицидом можна обробити від тлі
ЖенаАйтишнеГа• 22 июня в 11:17
Ответ дляNatalia505
Автор обробка осіння після опадання листя і весняна до бруньок обов´язкова. Можете обирати біо препарати. Але це треба робити. Я обробляла брунькою задоволена. Мідним купоросом і залізним. Мій старенький садок став на багато краще. Є засоби нового покоління з широким спектром , які розкладаються за добу. Тільки золою і милом ви нічого не вдієте. Капусту молоді дерева я рятую від тлі актарою. Час розпаду 20 діб. Поливати під корінь захист на 3-4 тижні
капусту та дерева поливаєте, не прискаєте? актарою
Оля_с_киркою• 22 июня в 11:17
Ответ дляЗ бісиками
інсектицидом можна обробити від тлі
Можна,але ж автор хімії не хоче
Natalia505• 22 июня в 11:19
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
капусту та дерева поливаєте, не прискаєте? актарою
Не прискаю, поливаю. І піони можна, що завгодно. Але якщо плоди вже є не користуюсь.
ЖенаАйтишнеГа• 22 июня в 11:19
Ответ дляNatalia505
Не прискаю, поливаю. І піони можна, що завгодно. Але якщо плоди вже є не користуюсь.
а білокрилка, що робитк, в мене фасольїсть
1
автор
Коли мовчу- приємна жінка
• 22 июня в 11:20
Мені просто цікаво, в глухих селищах, що теж актарою стареньки бабусі користуються? Як люди років 50-ть тому справлялися? у людей грошей на все це не було.
З бісиками• 22 июня в 11:20
Ответ дляОля_с_киркою
Можна,але ж автор хімії не хоче
ну або здорові дерева або понти)
1
З бісиками• 22 июня в 11:21
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Мені просто цікаво, в глухих селищах, що теж актарою стареньки бабусі користуються? Як люди років 50-ть тому справлялися? у людей грошей на все це не було.
теж користувались, просто засоби були примітивніші і відповідно дешевші
Natalia505• 22 июня в 11:23
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
а білокрилка, що робитк, в мене фасольїсть
З квасолею не пробувала, не їдять. Можна спробувати але на початку, як тільки повилазить. В мене вже головки на капусті почали в´язатись тільки тоді почала білокрилка з´являтись.
Оля_с_киркою• 22 июня в 11:23
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Мені просто цікаво, в глухих селищах, що теж актарою стареньки бабусі користуються? Як люди років 50-ть тому справлялися? у людей грошей на все це не було.
На що не було грошей?На хлорофос і дихлофос?Були.Чи ви думаєте, що тоді люди жуків колорадських вручну збирали?
1
Natalia505• 22 июня в 11:23
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Мені просто цікаво, в глухих селищах, що теж актарою стареньки бабусі користуються? Як люди років 50-ть тому справлялися? у людей грошей на все це не було.
Автор, не порівнюйте екологію тоді і зараз. В часи молодості моєї бабусі і жуків на картоплі не було.
1
Оля_с_киркою• 22 июня в 11:24
Ответ дляЗ бісиками
ну або здорові дерева або понти)
Так,ви праві,без хімії в рослинництві не обійтись
1
Natalia505• 22 июня в 11:25
Ответ дляОля_с_киркою
На що не було грошей?На хлорофос і дихлофос?Були.Чи ви думаєте, що тоді люди жуків колорадських вручну збирали?
Збирали вручну і такі періоди були. У відро віником збирали. Я ще ті часи застала
2
Оля_с_киркою• 22 июня в 11:26
Ответ дляNatalia505
Збирали вручну і такі періоди були. У відро віником збирали. Я ще ті часи застала
Збирали,але потім всеодно травили,тому що вони розмножувались в геометричній прогресії
Natalia505• 22 июня в 11:27
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Мені просто цікаво, в глухих селищах, що теж актарою стареньки бабусі користуються? Як люди років 50-ть тому справлялися? у людей грошей на все це не було.
Мені автор майже 50. Я не пам´ятаю щоб в молодості на капусті була білокрилка. Не було такої необхідності її обробляти. Я її вирощувала величезною, без обробки.
2
Мамин тріль• 22 июня в 11:43
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Мені просто цікаво, в глухих селищах, що теж актарою стареньки бабусі користуються? Як люди років 50-ть тому справлялися? у людей грошей на все це не було.
А де ви тих глухих селах здорові дерева? Де яблука без парші?
2
Шалена невинність• 22 июня в 11:57
Зараз ідіть за біопоераратами, а на осінь і ранню весну робіть обробку важкою хімією. На одних біопоераратах діла не буде. Оті ’домашні’ травки нічим не допоможуть. Біо треба буде бризкати досить часто, але до кінця сезону дотягнете.
1
Жирафовое варьенье• 22 июня в 11:57
У нас білокрилка з´явилась лише кілька років тому. Раніше її взагалі не бачили.
Нещодавно дізналась, що вона їсть не лише капусту, а майже все, що росте на городі.
І знищити її неможливо - ховається під листом і дуже швидко розмножується.
Нещодавно дізналась, що вона їсть не лише капусту, а майже все, що росте на городі.
І знищити її неможливо - ховається під листом і дуже швидко розмножується.
Мамин тріль• 22 июня в 12:07
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
а білокрилка, що робитк, в мене фасольїсть
Білокрилку на капусті також вбиваю актарою з прилипачем
Лівий Локіть• 22 июня в 12:16
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Мені просто цікаво, в глухих селищах, що теж актарою стареньки бабусі користуються? Як люди років 50-ть тому справлялися? у людей грошей на все це не було.
))))
Ви вирішили спиратись на дідівські методи? Тоді вас розчарую. Таким способом ви врожаю на дачі не отримаєте.
50 років тому був інший клімат і певна закритість кордонів щодо переміщення шкідливих патогенів. Нові умови, нові хвороби і шкідники....
Тому абрикос можете зрізати вже. Він хворіє моноліозом, який ви не поборете. Лише буде поширювати заразу.
Смородини листя крутить кліщ. Для цього потрібні акарициди. В стеблі скляниця.... Малину вражають шкідники та хвороби ...
Тому фунгіциди, інсектициди, акарициди - це все з області захисту рослин.
Без них можете навіть не сподіватися;)
Ви вирішили спиратись на дідівські методи? Тоді вас розчарую. Таким способом ви врожаю на дачі не отримаєте.
50 років тому був інший клімат і певна закритість кордонів щодо переміщення шкідливих патогенів. Нові умови, нові хвороби і шкідники....
Тому абрикос можете зрізати вже. Він хворіє моноліозом, який ви не поборете. Лише буде поширювати заразу.
Смородини листя крутить кліщ. Для цього потрібні акарициди. В стеблі скляниця.... Малину вражають шкідники та хвороби ...
Тому фунгіциди, інсектициди, акарициди - це все з області захисту рослин.
Без них можете навіть не сподіватися;)
3
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу