Сливочная пенка• 04 сентября 2024

Про залишившихся та виїхавших

Знаєте, що мене більше за все бентежить у цих всіх срачах залишившихся-виїхавших??? Так це безкінечні аргументи залишившихся у вигляді лозунгів і штампів та наївні спроби розділити увесь світ на хороших залишившихся та поганців виїхавших. Чому наївні? Бо тільки діти можуть собі дозволити ігнорувати 50 відтінків сірого в реальному та жити в чорно-білому казковому світі. У підлітковому віці цей казковий світ припиняє своє існування та стає набагато складнішим та яскравішим, у ньому з’являється дуже багато барв та нюансів, і 50 відтінків сірого також. І все менше однозначних «правильних» відповідей. Це у нормі, якщо шо.

Знаєте, що я вам скажу…

Не існує хороших і поганих українців, правильних або неправильних, є одна потреба на всіх – у БЕЗПЕЦІ. І в тих, хто залишився, і в тих, хто виїхав. Просто кожен вирішує її по-своєму та своїм чином. Хтось по принципу «вдома й стіни допомагають» обирає залишитися під обстрілами, сподіваючись, що омине й не прилетить, але спиратися на свій дім, своє майно та свої стіни і так влаштувати собі безпеку. А хтось вирішив кинути все, обнулитися й почати все заново на новому місці, прекрасно розуміючи, що ти ніколи не станеш своїм на цьому новому місці, але в тебе над головою не будуть літати ракети. Принаймні. Мабуть.

Різниця в підходах та шляхах вирішення одної й тої ж проблеми.

Чи можна сказати, що щось легше, краще, простіше??? Ні. Складно і перше, і друге. Бо під час війни не буває простих рішень. Всі вимушені. І будь-яке рішення важке і складне. Просто ці складнощі різні. Але кожен відповідальний за СВОЄ рішення й стикнеться з наслідками СВОГО вибору. Інакше не буде. Це тільки в примарному світі у сусіда кава солодша, насправді ні.

І так, більшість виїхавших не повернуться. Не тому, що вони менш українці, чи боягузи, чи зрадники, чи не хочуть перемоги або не вболівають за Україну. Просто вони зробили інакший вибір інакшим чином піклуватися про свою безпеку. І де б ти не опинився – в пустелі, на екваторі, північному або південному полюсі – будь де ти починаєш пускати коріння, бо життя неможливо зупинити. Воно продовжує свій крок. І ще раз обнулитися, зірватися з місця, рвати по живому й починати все заново просто немає сил. Виїхавші вже спробували це на смак та точно знають вартість цього вибору. На щастя чи на жаль, хто знає? Але як є.
Борисфенка• 04 сентября 2024
Ответ дляРадість моя
знаю, вас уже как-то заставили рассказать и выяснилось,что только один и тот в тылу или при штабе.
Ага, ага, і свого в такій ’тил’ відправте.
Достало ваше дзявкання.
begovelik• 04 сентября 2024
Ответ дляПП-шница
знаєте, що я вам скажу?
тільки виїхавші створюють безкінечні теми і батли на цю тему.
Може вам там нудно, чи просто багато вільного часу. Але тим, хто залишився точно немає до вас діла. Прийміть вже це.

Як тільки відбудеться якийсь обстріл, так вилазите з усіх дірок ви в білому і починаєте доводити, як ви праві, і яке довге ваше більше пальто.
Вам більше немає чим зайнятись?
Я это уже 100000 раз писала и еще раз напишу. Взрослые сами принимают решения, но дети не могут сами за себя решить. И недальновидные родители не вывозят их из страны, где война и обстрелы, обрекая их на получение психологических травм из-за перманентного стресса и (не дай Господь) подвергая их жизни опасности. Я не говорю про отсутствие перспектив получения нормального образования и нормальной работы. Онлайн как начался при Ковиде, так и продолжается.
Дайте подумать• 04 сентября 2024
Ответ дляМона Лиза
Так их выгонят , если война закончится , вот и требуют границы 91 , зная , что это невозможно. Держатся мертвой хваткой за пособия .
Тех, кто топит за бесконечную войну, ненавижу. К остальным стараюсь относиться дружелюбно, хоть мы уже и не в одной лодке. Не всегда получается, but I´m trying Ringo, I´m trying
Вишня на торті• 04 сентября 2024
Авторко, не соромтеся, виходьте до нас спілкуватися. Ми ж прочитали ваше простирадло, ваша черга щось нам писнути
Радість моя• 04 сентября 2024
Ответ дляБорисфенка
Достало ваше дзявкання.
а вы с Нимеччины патроны подаете, как заявляли в начале войны?))
begovelik• 04 сентября 2024
Ответ дляДайте подумать
Конкретная простыня, завтра почитаю. Теперь по делу, выехавшие могут обустраивать свою жизнь и делать все, что посчитают нужным, кроме одного: они не имеют ни малейшего права указывать оставшимися, как нам жить. И самое главное, геройствовать, гнать других на амбразуры и топить за границы 1991 года. Вы свой выбор сделали. Вы свалили.
Многие работают, платят налоги, из которых потом идет помощь Украине. Так что имеют право указывать. Пусть Украина откажется от европейской помощи - тогда да. И ракеты можно было свои производить, если бы Южмаш не разворовали - и шмаляли бы по территории пид@р@шки куда угодно. А так, делаем то, что укажут старшие наставники.
Begi -d913• 04 сентября 2024
Ответ дляБорисфенка
А тримати чоловіка під спідницею і палко бажати перемоги - це ж не смішно, так?
Не знаю🤷 что значит держать под юбкой?

Ну от вас это точно смешно, так как вы первая же сбежали и нос не покалываете в Украину)))
Борисфенка• 04 сентября 2024
Ответ дляРадість моя
Донати шлю. А ви там на місці свого чоловіка годуєте гарно, сховали надійно?
Begi -d913• 04 сентября 2024
Ответ дляБорисфенка
Якраз я і буду говорити - в моїй родині чоловіки воюють. На відміну від ваших.
В тцк или на западной границе?)
Радість моя• 04 сентября 2024
Ответ дляБорисфенка
да кто же проверит?))) донаты с немецкого пособия?
Борисфенка• 04 сентября 2024
Ответ дляBegi -d913
В тцк или на западной границе?)
На східному кордоні, на нулі. Третій рік без ротації.
Khmelnichanka• 04 сентября 2024
Я переважно погоджуюсь з текстом , але не думаю, що цей допис посприяє взаємороозумінню мвж нами всіма. Швидше навпаки (((((.
Борисфенка• 04 сентября 2024
Ответ дляРадість моя
Хтось на відпочинок їздить з пособія, хтось донатить - ’Кожен обирає сам собі ...’
Волонтеримо ще, звісно.
Khmelnichanka• 04 сентября 2024
Ответ дляБорисфенка
Волонтеримо ще, звісно.
Я ще додам, що в багатьох відпочинок не відміняє донатів.
Begi -d913• 04 сентября 2024
Ответ дляБорисфенка
С немецких пособий? Мы тоже донатами с каждой ЗП, даже не желая этого. А ещё мы живём в войне и наши дети по ночам в истерике от взрывов просыпаются, а не по музеям гуляют, так, что не вам нас жизни учить, лучше бы молчали.
Радість моя• 04 сентября 2024
Ответ дляБорисфенка
Волонтеримо ще, звісно.
как говорил д.Хаус: все врут...
потому вы со своим немецким патриотизмом хоть помолчите.
Begi -d913• 04 сентября 2024
Ответ дляБорисфенка
🤣🤣🤣
Борисфенка• 04 сентября 2024
Ответ дляBegi -d913
А моя дитина без істерик, і саме за це воює мій чоловік, щоб дітей вберегти.
Нічому я не повчаю, самі навчитеся.
Дайте подумать• 04 сентября 2024
Ответ дляbegovelik
Удалено администрацией...
Мона Лиза• 04 сентября 2024
Ответ дляДайте подумать
Им еще прилетит карма , халява боком вылезет . Речь ни в коем случае не о тех , кто потерял всё , этим людям желаю всего самого лучшего , они видели все ужасы войны и не хотят ее продолжения , а вот граждане, что мечтали жить в ЕС и никак не могли , теперь попав наконец туда , мечтают , чтоб война не закончилась, это мерзость .
Мона Лиза• 04 сентября 2024
Ответ дляБорисфенка
Достало ваше дзявкання.
Ваш тцкашник , все уже знают , не напрягайтесь
Дайте подумать• 04 сентября 2024
Ответ дляBegi -d913
Не знаю🤷 что значит держать под юбкой?

В теме замечена дивизия арбалетчиков имени Вильгельма Телля
Борисфенка• 04 сентября 2024
Ответ дляРадість моя
как говорил д.Хаус: все врут...
У мене патріотизм український. А мовчати варто тим, хто чоловіків від ТЦК переховує.
Тільки не про гроші• 04 сентября 2024
Ответ дляХачапууури
Срач разводят только те у кого нет возможности выехать по какой то причине, вот и злятся. А так …. Границы и мир открыты для всех
Для всех ли?
Leonka Boo• 04 сентября 2024
Прочитала тільки перший абзац, про ’дитяче і залишившихся, 50 відтінків’...
Що скажу - я доросла і з цієї позиції бачу і розумію все, з чим я зараз стикаюсь та з чим можу стикнутися.
Не виїжджала.
І я свідомо зробила свій вибір, не люблю бігати, не маю страху та паніки.

Живу. Щаслива.
Хачапууури• 04 сентября 2024
Ответ дляBegi -d913
Зачем Вы издеваетесь над детьми ?
begovelik• 04 сентября 2024
Ответ дляДайте подумать
Удалено администрацией...
Не злитесь вы так. Да, имею. Почему - написала выше.
Мона Лиза• 04 сентября 2024
Ответ дляБорисфенка
Нічому я не повчаю, самі навчитеся.
Воюет кидая гражданских в бусы , ну-ну
Марфа-Краса• 04 сентября 2024
Ответ дляХачапууури
Ви б почитали срач в групах ФБ типу Украінці в Нью-Йорку . Це просто жах. Там боротьба тих, хто виїхав 5-10-20 років тому і новоприбулі. Нашим людям хліба не дай, дай когось брудом полити
Що казати, якщо в суспільстві єдності намає(
Begi -d913• 04 сентября 2024
Ответ дляБорисфенка
Нічому я не повчаю, самі навчитеся.
Ну понятно, на одни пособия нормально в Германии не прожить.

Да мы то научились и на себе все ощутили, а вот чего вы все время свои ’полезные’ советы раздает и оцениваете кого то, таки вопрос.