Сливочная пенка• 04 сентября 2024
Про залишившихся та виїхавших
Знаєте, що мене більше за все бентежить у цих всіх срачах залишившихся-виїхавших??? Так це безкінечні аргументи залишившихся у вигляді лозунгів і штампів та наївні спроби розділити увесь світ на хороших залишившихся та поганців виїхавших. Чому наївні? Бо тільки діти можуть собі дозволити ігнорувати 50 відтінків сірого в реальному та жити в чорно-білому казковому світі. У підлітковому віці цей казковий світ припиняє своє існування та стає набагато складнішим та яскравішим, у ньому з’являється дуже багато барв та нюансів, і 50 відтінків сірого також. І все менше однозначних «правильних» відповідей. Це у нормі, якщо шо.
Знаєте, що я вам скажу…
Не існує хороших і поганих українців, правильних або неправильних, є одна потреба на всіх – у БЕЗПЕЦІ. І в тих, хто залишився, і в тих, хто виїхав. Просто кожен вирішує її по-своєму та своїм чином. Хтось по принципу «вдома й стіни допомагають» обирає залишитися під обстрілами, сподіваючись, що омине й не прилетить, але спиратися на свій дім, своє майно та свої стіни і так влаштувати собі безпеку. А хтось вирішив кинути все, обнулитися й почати все заново на новому місці, прекрасно розуміючи, що ти ніколи не станеш своїм на цьому новому місці, але в тебе над головою не будуть літати ракети. Принаймні. Мабуть.
Різниця в підходах та шляхах вирішення одної й тої ж проблеми.
Чи можна сказати, що щось легше, краще, простіше??? Ні. Складно і перше, і друге. Бо під час війни не буває простих рішень. Всі вимушені. І будь-яке рішення важке і складне. Просто ці складнощі різні. Але кожен відповідальний за СВОЄ рішення й стикнеться з наслідками СВОГО вибору. Інакше не буде. Це тільки в примарному світі у сусіда кава солодша, насправді ні.
І так, більшість виїхавших не повернуться. Не тому, що вони менш українці, чи боягузи, чи зрадники, чи не хочуть перемоги або не вболівають за Україну. Просто вони зробили інакший вибір інакшим чином піклуватися про свою безпеку. І де б ти не опинився – в пустелі, на екваторі, північному або південному полюсі – будь де ти починаєш пускати коріння, бо життя неможливо зупинити. Воно продовжує свій крок. І ще раз обнулитися, зірватися з місця, рвати по живому й починати все заново просто немає сил. Виїхавші вже спробували це на смак та точно знають вартість цього вибору. На щастя чи на жаль, хто знає? Але як є.
Знаєте, що я вам скажу…
Вредняжка• 04 сентября 2024
Ответ дляAnnaOst
Обсирання один одного це український національний вид спорту просто)
А взагалі як сказав поет ’все найстрашніше позаду, все найголовніше вкінці’. От вкінці і поговоримо про наші рішення і їх результати
Та то понятно, что вы в дамках)
Радикальная• 04 сентября 2024
Ответ дляЯ така бойова
Ну я уехавшая, я топлю за то чтоб нахер отдали тот Донбасс , залитый кровью, который все равно россияне рано или поздно захватят . Только прольется ещё миллион крови, а итог один будет. Крым туда же
Я почему-то по комментам вижу, что до границ 91 года воевать хотят, таки оставшиеся
А дальше, что отдавать будете щедрая Вы наша. Херсон? Запорожье? Николаев? Одессу?.
барабанщица• 04 сентября 2024
Ответ дляРадість моя
знаю, вас уже как-то заставили рассказать и выяснилось,что только один и тот в тылу или при штабе.
Это тот что сын мужа от первого брака? Дааа, Борисфенкв распереживалась там за него из Германии. А ведь была такая надежда на её партизанскую работу где нибудь на Херсонщине...такие пламенные речи...но, не судьба
Борисфенка• 04 сентября 2024
Ответ дляBegi -d913
Ну понятно, на одни пособия нормально в Германии не прожить.
Да мы то научились и на себе все ощутили, а вот чего вы все время свои ’полезные’ советы раздает и оцениваете кого то, таки вопрос.
Я десь комусь поради роздаю? Які?
Це вас біженці муляють.
Begi -d913• 04 сентября 2024
Ответ дляХачапууури
Зачем Вы издеваетесь над детьми ?
Я? Это я границы закрыла по вашему? Это я над домами сбиваю? Вы ничего не перепутали?
Вредняжка• 04 сентября 2024
Ответ дляbegovelik
Я это уже 100000 раз писала и еще раз напишу. Взрослые сами принимают решения, но дети не могут сами за себя решить. И недальновидные родители не вывозят их из страны, где война и обстрелы, обрекая их на получение психологических травм из-за перманентного стресса и (не дай Господь) подвергая их жизни опасности. Я не говорю про отсутствие перспектив получения нормального образования и нормальной работы. Онлайн как начался при Ковиде, так и продолжается.
везде-превезде онлайн?
Я така бойова• 04 сентября 2024
Ответ дляРадикальная
А, значит хотите воевать? Ну воюйте… посмотрим к чему это приведет
Білий Лосик• 04 сентября 2024
Ответ дляbegovelik
Це краще, ніж обрікати їх на довічний булінг та вбивства
Радикальная• 04 сентября 2024
Ответ дляЯ така бойова
Да, я живя в Николаеве буду воевать. И не Вам решать, кому что отдавать. Сидите на своих пособиях молча
Begi -d913• 04 сентября 2024
Ответ дляБорисфенка
Я десь комусь поради роздаю? Які?
Це вас біженці муляють.
Меня? Каким образом? А вы да, поддерживаете войну и рассказываете, что надо нам воевать дальше или нет?
Я така бойова• 04 сентября 2024
Ответ дляРадикальная
Я не сижу на пособиях😂😂😂 а че сейчас не на фронте?
тяжкаялюдина• 04 сентября 2024
Ми хочемо бути поганими виїхавшими, тільки всією родиною! Але якась зелена тварь вирішує, кого можна випускати, а хто має тут здохнути((( Подивіться за останній тиждень - Полтава, Львів, Суми, Харків, Кривий Ріг... Подивіться на людоловів проклятих, які ловлять замість своїх жирних морд простих роботяг...
Країна приречена з таким ***нутим сусідом і такою владою...
Відкрийте, кордони! Дайте людям щанс жити, хай і не вдома, але спокійно!
Борисфенка• 04 сентября 2024
Ответ дляBegi -d913
А ви сторонниця капітуляції прямо сьогодні?
’Втомилися від війни - відпочинете в окупації’?
Манкоголік• 04 сентября 2024
Ой ну такого нанесла. Шо вы там попробовала? Как на пособиях за чужие налоги жить?
Манкоголік• 04 сентября 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Ваш пост автору не интересен, у нее другие мотивы.
Українська Мрія• 04 сентября 2024
Ответ дляРадикальная
А что вас сейчас останавливает, я не пойму? У вас уже третий год есть возможность повоевать за родину.
Бочка порохУ• 04 сентября 2024
Дякую, дякую, кеп! Ви просто очі нам тут усім розкрили. Які ж розумні люди бувають, ти ба...
Українська Мрія• 04 сентября 2024
Ответ дляБорисфенка
Действительно, у нас тут обстрел на обстреле - разве можно от этого устать?
Kidstaff Bot• 04 сентября 2024
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.
З повагою, Команда Kidstaff