Виннипуховна• 04 сентября 2024
Є такі, хто після останніх подій вирішив поїхати з країни?
КапитанльнаЯ• 04 сентября 2024
Что вам лично это даст? У каждого свои причины выехать или оставаться
Виннипуховна
• 04 сентября 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Поспілкуватися з людьми.
Чи не можна?
Виннипуховна
• 04 сентября 2024
Ответ дляДон Пэдро
а ви їдете вже?
Ні, але будемо дивитися по ситуації
Альфасамка• 04 сентября 2024
абсолютно ні. Я живу всупереч. Чим гірше, тим я щасливіша.
Ту травоїдну Європу не переварюю
Сиреневая цапля• 04 сентября 2024
Я виїхала на початку війни, повернулася і чітко зрозуміла що буду виїзджати. Готувалася два роки.
Зараз спокійно переїхала до Польщі, продала все що змогла.
Так морально складно, так фізично - легко
Я сильна. Люблю життя. Донька тільки подякує
Дон Пэдро• 04 сентября 2024
Ответ дляВиннипуховна
Ні, але будемо дивитися по ситуації
так вже ж ситуація
’останні події’
Цвірінь• 04 сентября 2024
Ответ дляБлискавка
Каждый день люди выезжают из страны.
І повертаються також
Сиреневая цапля• 04 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
Ту травоїдну Європу не переварюю
Мені вас шкода (((
сладкий_ноябрь• 04 сентября 2024
З мого оточення по вивозили дітей і влаштували їх за кордоном. Діти вчаться, батьки вдома, в Україні.
Не всі. Але більшість.
Навіть ті які виїхали з дітьми на початку війни, повернулися в Україну без дітей. Батьки, чоловік, робота, і тд.
Кожен живе своє власне життя
Не всі. Але більшість.
Кожен живе своє власне життя
Альфасамка• 04 сентября 2024
Ответ дляRiesling
Та куди їм?Це ж треба мозок прокачати хоча до В2)
Удалено администрацией...
Ответ длясладкий_ноябрь
Не всі. Але більшість.
Кожен живе своє власне життя
Не всі. Але більшість.
Кожен живе своє власне життя
Типа Садового. Батько дома деньги зарабатывает а дети учатся заграницей пока война чтобы не рисковать своими жизнями. Даже если пятеро детей то и одного жалко потерять. А так там выучатся в ВУЗах и папа деньгами им поможет.
Ми виїхали 1 березня 2022 року. Через півтора року старша дитина впала в таку депресію, що просто лежала в ліжку і ридала зранку до ночі, просилась до дому. Було прийняте рішення повернутись, а далі буде видно. Минулий учбовий рік провели дома - все чудово було, літо - закордоном були. Ось повернулись....і я розумію як мене криє. Я кохаю свій дім, свій Київ, у мене тут все моє життя, але відсутність почуття захищенності і бути вбитим мене просто виснажує. Почала міркувати над переїздом назад. Не можу. Страх за життя дітей сильніший за любов до домівки....
Ответ дляRiesling
Удалено администрацией...
Ага, а потом темы ’А пачиму аставшиися хейтят тех, кто уехал. Это зависть же, да?’. На вопрос ’А почему уехавшие хейтят оставшихся, называют их ленивыми, трусливыми и пророчат им беды, нищету, ядерку и наступление из Белоруссии и тп’ такие в ответ ’Та вы что, такого нет, я таких тем не видела’
Виїзжали але повернулись, звісно залежить від країни але варіант, коли їдеш вдвох з дитиною/дітьми найтяжчий морально, матеріально. Добре, якщо в Україні чоловік працює і має можливість підтримувати фінансово але з нашими зарплатами тягнути зиття в Європі можна тільки, якщо дома працюючий бізнес. Знайти роботу, так щоб не 12 годин з 1 вихідним складно, а куди дівати дітей не відомо. Тому в теореї може б і виїхала, а на практиці сидимо дома, тут хоч житло є і якісь доходи