❗️Гомель, Беларусь, сильные взрывы. Предположительно, работает ПВО.
Сістэма апавяшчэння, якую безперапынна мантуюць і выпрабоўваюць з 2022 года, не змагла папярэдзіць гамяльчан падчас атакі расійскімі БПЛА.
Завтра что-то покажут на карте?
А мені їх шкода. Звичайні білоруси заручники ситуації. Ми постійно наводимо к приклад Майдан, якщо хочеш, то можеш, тільки забуваємо що у них теж він був, але проходив інакше. Якби в Україні Майдан розганяли так як в Білорусії то усе захлохло в перші ж дні. Нам просто дозволили на нього, жодної заслуги простих громадян у цьому не має. Білоруси заручники системи і впливу на рішення влади не мають. Зараз на їхньому місці чоловіки з України. Ніхто їх не питає хоче чи ні воювати, в бус і підписуй папери.
Lena24101987• 05 сентября 2024
Вам смішно всім, а вони оголосять нам війну і підуть захищатися
Відкривши для нас другий фронт
Зрозуміло, що вони не хочуть і розуміють якими це руками роблять, але …
Відкривши для нас другий фронт
Ответ дляroksinata
«Дозволили» нам 2004-го, а 2013-2014 на Майдані вбивали, якщо ви не помітили, і там не з квітами ходили, взявшись за руки
настявика-4343• 05 сентября 2024
Ответ дляLena24101987
Відкривши для нас другий фронт
100%
А узкие потом попрут на Запорожье
Гликерия-b010• 05 сентября 2024
Ответ дляroksinata
Ну якщо шаріками махать на 20 з лишнім році правління свого диктатора, то воно дійсно важкувато. А якщо б трохи раніше протестувати проти нечесних виборів та не шариками розмахувати та квіточками, а чимось іншим, то може і результат був би трохи інший
Ответ дляroksinata
До свого 2022 року білоруси йшли 31 рік, так що усе там закономірно, вони самі збудували свою систему. Не потрібно знецінювати постійний український спротив. Війна у нас завдяки Білорусі та іншим совковим республікам.
Lena24101987• 05 сентября 2024
Ответ дляsim_sims
Підуть захищатися від чого? Від рашкинських шахедів? Оригінально.
Як можна не розуміти, хз?
Тому для чого раша через всю територію України їх запускає аж на Білорусь ?
Чомусь вони не кружляють на кордоні, а пруть відразу вглиб
Картопля вже казала про провокації з боку України
І дурню зрозуміло, що ми тут не причому, але бпла летить від нас хоч і не наше
Знаєте, я ж не гадалка і не стратег. Мені схоже що нас провокують і витягують з карману запасний варіант. Це моє припущення, може ви про шашлик і досі думаєте і зарплату у вчителів по 4тис хз
Ответ дляroksinata
Мне жаль только наш народ, который страдает от этой войны.
Белорусь свои проблемы пусть решает сама.
Ответ дляLena24101987
Як можна не розуміти, хз?
Ну, я теж не пассіонарій, але ж не настільки, щоб не бачити очевидного. Так бояться шахедів (тільки не розповідайте, що в Білорусі всі дебіли, і вважають їх українськими), що не побояться поперти на Україну.
Ну, напишіть ще, що ви не з 73%.
Тому шашлик залиште собі.
Ну, напишіть ще, що ви не з 73%.
Тому шашлик залиште собі.
Lena24101987• 05 сентября 2024
Ответ дляsim_sims
Ну, напишіть ще, що ви не з 73%.
Тому шашлик залиште собі.
Ну, напишіть ще, що ви не з 73%.
Тому шашлик залиште собі.
Ви ж знаєте напевно, що Білорусь вже собі і не належить. Вона під протекцією рашки.
Рашка там на кнопочки нажима
Скаже -небезпека, піде
Слухайте, я ж можу помилятися. Для нас це буде подарунком якщо всі будуть займатися своєю країною і ніхто нікуди
Рашка там на кнопочки нажима
Скаже -небезпека, піде
Ответ дляLena24101987
Рашка там на кнопочки нажима
Скаже -небезпека, піде
Рашка там на кнопочки нажима
Скаже -небезпека, піде
Ну, якщо Білорусь під рашкою, то нам теж туди? Якось вашу логіку я не розумію.
Ответ дляroksinata
Лучше нас пожалейте. Белорусы выкрутятся
Kot_v_meshke• 05 сентября 2024
Ответ дляLena24101987
Рашка там на кнопочки нажима
Скаже -небезпека, піде
Рашка там на кнопочки нажима
Скаже -небезпека, піде
Их армия скорее на Минск пойдет. Они ж не дебилы умирать за х..ло
Marinamariana• 05 сентября 2024
Из всех трех родственных народов , украинцы оказались самыми смелыми и достойными , кацапы и беларусы - слизь рабская
Marinamariana• 05 сентября 2024
Ответ дляroksinata
Вы видели как беларусы выходила на свой Майдан ? Они даже коктели Молотова не использовали )) Это против диктатора с шариками))
Marinamariana• 05 сентября 2024
Ответ дляГликерия-b010
++++
Ответ дляroksinata
З Білорусі виїхали ,всі хто хотіли ,кого щось не влаштовувало,в ту ж саму Польщу,ніхто їх не закриває в країні