ВсеЧетко• 05 сентября 2024
Чим ваші хлопці-підлітки вкладають волосся?
Ось, до прикладу, така зачіска, як на фото. В сина густе пряме волосся, але тонкі волосини. Ніяка зачіска не тримається, волосся лягає, як йому заманеться і нічого не допомагає. Маємо пудру, гель, пасту пінку і лаки -все не те.
Все питаю зарання• 05 сентября 2024
Мммм
А його ще вкладати треба?
Тут би він його помив вчасно..
А його ще вкладати треба?
Тут би він його помив вчасно..
Неваляшкина• 05 сентября 2024
Тонкие волосы же, выбирайте другую стрижку, не слепите ничего без исходных данных
ВсеЧетко
• 05 сентября 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Мммм
А його ще вкладати треба?
Тут би він його помив вчасно..
А його ще вкладати треба?
Тут би він його помив вчасно..
З миттям проблем нема, але помиє і стоїть потім годину перед дзеркалом, бо не може вкласти
тогдалия• 05 сентября 2024
Ответ дляВсеЧетко
Значит, нужно менять прическу.
Продавчиня кіз• 05 сентября 2024
На фото вообще салонная укладка. А сын немного моей пены для волос берет. Но это редко, не заморачивается
Латвийские_Номера• 05 сентября 2024
Мда….я наверно слишком старомодная. У парня пудра, гель, пенка, лак и это только для волос 😂
Як ухурделю• 05 сентября 2024
Це в скільки років вже красенем бути хотять?
Моєму 11 то вонючка ще та))
ВсеЧетко
• 05 сентября 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Моєму 11 то вонючка ще та))
15)) Меншому теж 11, і теж ще вонючка)))
Сорока-ворона• 05 сентября 2024
Була «павутинка» для волосся. Але я вже не памʼятаю яка точно фірма :( сину набридло, змінив зачіску )
Люблю джаз• 05 сентября 2024
Ответ дляВсеЧетко
У Вас точно хлопчик? Тай ще підліток і година перед дзеркалом, мене б більше зацікавила. Краще чисте волосся і без модної стрижки, яка не підходить йому по типу волосся.
Латвийские_Номера• 05 сентября 2024
Ответ дляСалт
Вас це тривожить?
Чужие сыновья это не то, что меня тревожит. Но мое мнение, что крутиться парню час перед зеркалом это ту мач
ВсеЧетко
• 05 сентября 2024
Ответ дляЛюблю джаз
’У Вас точно хлопчик?’ - Ой, Ви знаєте, тільки що подивилась, а то дівчинка! Шуткую, звичайно.
Що поганого в тому, що дитина хоче модну, сучасну зачіску і вчиться доглядати за собою? Чому мій син має має бути схожим на сироту з дитбудинку? Бо така стрижка більше підходить під його тип волосся?
Люблю джаз• 05 сентября 2024
Ответ дляВсеЧетко
Та нi, дівчатка хочуть кудряшки або прямі...але б мучити себе з плойками по годині біля дзеркала я б маьуть не дозволила, а підібрала сучасні стижки, які будуть підходити до волосся дитини і тут навіть не про догляд. Але Ви мама, Вам випішувати)) головне щоб потім хлопці з дівчатами за гель та лак для волосся не билися))
ВсеЧетко
• 05 сентября 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Я десь писала про плойки? В нашій сім’ї навіть в мене плойки нема