begovelik• Изменено 05 сентября 2024

Если ты летишь самолетом или путешествуешь кораблем, значит, доверяешь

их капитанам и командам. Капитану и команде корабля под названием Украина доверяете? Те, кто не выехал...
автор begovelik • 05 сентября 2024
Хотя... Капитан разогнал на днях всю команду. Остался со своим помощником )

Ollka• 05 сентября 2024
Є варіанти:
Немає можливості виїхати
Щось тримає
Не випускають
І т.д.
Екатерина1801• 05 сентября 2024
Чтобы доверять, нужно хотя бы знать все о человеке..А все знать невозможно)
автор begovelik • 05 сентября 2024
Ответ дляOllka
Є варіанти:
Немає можливості виїхати
Щось тримає
Не випускають
І т.д.
Пам´ятаєте фільм ’Тітанік’? Одні там змирилися і сиділи до кінця в каютах, а інші бігали по палубах і намагалися врятуватися. Хтось команді гроші платив — і їх розсаджували по шлюпках.
автор begovelik • 05 сентября 2024
До речі, капітан там також не втік. Хоча міг...
Marmu• 05 сентября 2024
Ответ дляbegovelik
Що значить також????? Він взагалі-то загинув. Ви думаєте, наш ’капітан’ теж поляже в бою?
Веточка сакуры67• 05 сентября 2024
Ответ дляbegovelik
На Титанике хотя бы знали куда плывут. А вот я лично уже не понимаю куда плывём мы

Ollka• 05 сентября 2024
Ответ дляbegovelik
Наведу приклад:
Чоловік військовий. Не довіряє, але так як обрав колись цю професію - кинути не може. Немає у військових статті ’за власним бажанням’ .

У мене тато незрячий - одного ока немає, з іншим проблеми вже кілька років операція одна за іншою.. Окрім мене в нього нікого немає - мама померла, брат загинув, невістка з рецедивом онко.
Тата в Німеччині вже раніше відмовились лікувати, тобто їхати кудись немає змоги і сенсу.
автор begovelik • 05 сентября 2024
Ответ дляMarmu
Він там не у бою загинув. Але лишався із тонучим кораблем до кінця. Може і наш піде на дно океана разом із кораблем, хто зна...
Marmu• 05 сентября 2024
Ответ дляbegovelik
ну там не було бою. він вибрав загинути. я й питаю, ви думаєте, наш повторить судьбу чи буде свою опу рятувати?
Ol-a• 05 сентября 2024
Ні. Не довіряю. А зійти на берег не можу: і зовні і зсередини терористи.
автор begovelik • 05 сентября 2024
Ответ дляMarmu
Давно міг врятуватись, але не втік. Цікаво, чого?
Marmu• 05 сентября 2024
Ответ дляbegovelik
а йому хіба щось загрожує тут?
автор begovelik • 05 сентября 2024
Ответ дляMarmu
а йому хіба щось загрожує тут?
Ще на самому початку, коли був десант у Гостомелі і коли ворог був на ЧАЕС. Тоді британці йому пропонували евакуюватися і керувати партизанською війною з Британії.
Marmu• 05 сентября 2024
Ответ дляbegovelik
так вони ж тобі із друганом за 2-3 тижня збиралися закінчити.
Eleno4ka_83• 05 сентября 2024
Ответ дляbegovelik
Краще б він пересів кудись на інший корабель разом зі своєю....шайкою. можливо, корабель перестав би тонути(((
Eleno4ka_83• 05 сентября 2024
Ответ дляbegovelik
Бо тут баблоооо. А ще його якийсь час весь світ поважав. Цитували...постили...друкували всюди. Звичайна манія величності.