УжеВотДа• Изменено 05 сентября 2024
путін здохне у віці
72 роки Про це сказала мольфарка..72 роки виповниться йому у 2025 році. Перевіримо її пророцтво.
Оксана -1f11• 05 сентября 2024
Начебто цього року йому виповниться 72, і так, кажуть, що восени, або на крайняк навесні здохне
Аноним ФЕЯ• 05 сентября 2024
Путін помер вже давно, а теперішнє колективне хуйло не здохне ніколи
Та никада в жизни• 05 сентября 2024
Рано или поздно он таки сдохнет. И мольфарки тут ни причем. И да, выше правильно написали, там таких как х.йло ни много ни мало, а все.
Чарочка діда• 05 сентября 2024
Такі тварюки довго живуть. Років 90 точно, а то й більше проживе(
Аноним ФЕЯ• 05 сентября 2024
Ответ дляПушАпница
Там запасні є, не переживайте
Так, повно запасок, двійників....
УжеВотДа
• 05 сентября 2024
Ответ дляОксана -1f11
Точно, вона пише що після жовтня коли йому виповн 72 його карма дожене ( а це вже в цьому році) а навесні 2025 може і ласти склеїти
УжеВотДа
• 05 сентября 2024
Ну, от перевіримо.. ми точно нічого не втратимо якщо він здохне)
З царем в голові• 05 сентября 2024
Ответ дляМастерЮля
Когда яблони зацветут или когда листья упадут?
Как рак на горе свистнет. Через 2-3 недели. 😕
Дайте подумать• 05 сентября 2024
Ну здохне та наволоч, прийде така сама гидота.Там 140 мл, припіжених тварюк.
Чарочка діда• 05 сентября 2024
В мене ще надія в 2022-му була на оцих всіх гадалок, тарологів, відьом і екстрасексів, але немає їх. Одні шахраї і шахрайки)
Техпаспорт на медузу• 05 сентября 2024
Я уже ждала предыдущее пророчество, не сдох, а я разочаровалась в астрологии и тему эту закрыла для себя
Уже эта дама перестала давать прогнозы чтобы не позориться, аудиторию на них набила и давай продавать гороскопы духи и магические камни😏 Все понятно
Сиамская сороконожка• 05 сентября 2024
Якось прокидаюся вранці та кажу чоловіку ’щось вночі сирен не було, тихо, може путя здох?’ А він каже що тоді точно ніч була би не тихою, вся Україна на вухах від радощів стояла.
УжеВотДа
• 05 сентября 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Тобто її прогнози не сбуваються?🤨
МастерЮля• 05 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Проверим что? Каждый год ему кто-то пророчит смерть и кто-то таки когда-то угадает. Один астролог пророчит смену власти у нас и в рф в 2025 году, но про смерть не говорит прямо, а до этого пророчил другой. Короче кто-то да угадает, если постоянно такие прогнозы делать
УжеВотДа
• 05 сентября 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Анекдот) путін питає у шамана:
- Когда я умру?
Шаман:
-Вы умрете на большой украинский праздник!
Путин:
-Я не знаком с календарем украинских праздников!
Шаман:
-День когда вы умрете и будет большим праздником в Украине!!
- Когда я умру?
Шаман:
Путин:
Шаман:
Техпаспорт на медузу• 05 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Тобто її прогнози не сбуваються?🤨
Ну ні, моя обіцяла минулой весной ще, я чекала
Бабця в мештах• 05 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Навіть, якщо здохне цей, що зараз гастролює, пишуть, що має проблеми з нирками. Підтягнеться інший. І нікому в світі ніхто не скаже про смерть.
Але я б хотіла побачити чмо в гаазі.
3@йk@• 05 сентября 2024
Ага. Він ’почав вмирати’ ще навіть не у 22-му. У 22-му він мав здохнути гарантовано. Потім з´ясувалося, що гарантовано, але вже у 23-му. Восени 23-го він вже здох і лежав у холодильнику, а на його місті по черзі показували двійників. Цього року щось вже ніхто про швидке здихання не згадував, мабуть, черговий ’знавець’ вирішив, що треба заповнити інформаційну порожнечу. Тепер вже інфою 100% про 25-й рік.
Угги в горошек• 05 сентября 2024
Та худоба живіше всіх живих, пеерстаньте.
І що саме має вирішити його смерть, на вашу думку?
Все до блиску• 05 сентября 2024
Ну и что, что сдохнет? - в войнушках не только он заинтересован.