Верочка 100%• 05 сентября 2024

Поезд с ребенком

Достаточно ли показать свидетельство о рождении в Дие или нужен оригинал?
Кусачая Я• 05 сентября 2024
Дії достатньо. Треба підтвердження що ви мати/батько. В Дії є - значить батьки.
автор Верочка 100% • 05 сентября 2024
Ответ дляКусачая Я
Спасибо
Ранковий базар• 05 сентября 2024
никто и не глянул в свид
Советничаю тут• 05 сентября 2024
Не знаю. А в пути интернет стабилен и легко открывается Дия? Телефон будет где зарядить?
КротоТо• 06 сентября 2024
Ответ дляКусачая Я
Треба підтвердження імені і віку дитини, щоб співпадало з квитком. Супроводжувати може будь-хто, аби зі свідоцтвом. Ніяких доручень чи підтвердження родинних зв´язків в поїзді не треба.
Та навіть документи при посадці нечасто прямо вимагають. Ну мені, принаймні, не доводилось їх діставати. Просто питали, чи є документи.