Коник-стрибунець• 06 сентября 2024
Особисте питання до жінок 40 років. Плюс—мінус. Про інтим
Який мінімальний вік має бути у чоловіка аби ви могли його розглядати як інтимного партнера? І чому?
Несу добро людям• 06 сентября 2024
Ответ дляVladimir1978
Просто факт.
Уже четыре года не заходил на сайты знакомств. Недавно зашел один раз без регистрации и удивился тому что очень, очень, очень много женщин ищут партнера в возрасте на 6-8 лет моложе себя.
Чому дивує?
Хороша потенція, більше витривалість, більше шансів, що здоров´я ще в порядку
Несу добро людям• 06 сентября 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
На 20 років молодший🥴 прям як з мамою... Подумала про свого сина 20 років і уявила, з тьотьою 44 роки... жесть просто🤯🤯
Чому?
Хлопець матиме чудовий секс без забов´язань і в 44 жінка не залетить і не зіпсує йому життя, як молодші від нього дівчата
Деловитая• 06 сентября 2024
Ответ дляНесу добро людям
Чому?
А чё не залетит? В норме ещё нет климакса в этом возрасте
ВільнаНазавжди• 06 сентября 2024
Куда катится мир. 40 летние тетки хотят 18-ти летних мальчиков- ровесников их детей
Научительница• 06 сентября 2024
Дивлячись на що розраховую. Якщо хороший секс і стосунки без обов´язків - то 32-40 розгляну. Мені 42
Бла бла бла• 06 сентября 2024
В нас 12 років різниця, він молодше, зустрічаємось. Спочатку я все розглядала як просто секс, але він- ні. Тому тепер в стосунках.
Мандолина Бу• 06 сентября 2024
Мені 43, йому 28. Обожнюю! Нафіга мені ті старі і ледачі? Цей як вогонь біля мене, все горить, і я разом з ним!
Дон Пэдро• 06 сентября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Скльіки вам років? Який мінімальний вік?
Тема ваша называется жінки 40 років,мне 40
Дон Пэдро• 06 сентября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Мужчина старше 40 - это старый хрен?
Да 50+ старій хрін
Маурита• 06 сентября 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
1. Сорокорічні пані зазвичай мають дітей 1-10років
2. Коли сорокарічні чоловіки одружуються на 20річних пані, ніхто не непритомніє
ВільнаНазавжди• 06 сентября 2024
Ответ дляМаурита
1. Никакого «зазвичай». В моем окружении у 40-ка летних детям 18-20 лет как раз.
2. Мужчины и женщины отличаются, не знали?
Маурита• 06 сентября 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
1. Ви подивіться далі свого носа
2. Це ви не знаєте, що саме чоловіку треба підтримувати ерекцію в сексі після певного віку
Ви сама ж себе показуєте з дурного боку