Маруська Му• 01 апреля в 16:08
Недавно казали ,що в поліції норм зарплати щей жирують
Для такої посади норм зп?
Із урахуванням того,що для роботи слідчих потрібна вища юридична освіта
Марічка• 01 апреля в 17:19
Ответ дляПитань нема
Вони на період воєнного стану додатково чистими 10000 грн отримують
Військовий збір вираховується, то трохи менше. І цифри в деклараціях з цією доплатою
Леопардові панчохи• 01 апреля в 17:20
Ответ для12 галюцинаций
Уважно дивіться, що постанова діюча, включаючи додаток, були б зміни до окладів, вони були б внесені в діючу постанову
постанова може і діюча, але зарплати зовсім інші, дивіться декларації
Вже ж було
Ответ для12 галюцинаций
Так є секретка, але це не постійна і плата, підполковник, вислуга 32 роки, має грошове 44000, але враховуйте, розмір вислуги, звання підполковника, і те що наразі я працюю в центральному апараті. Більшість в поліції мають 20-25000
Вот моя знакомая в патрульке:
Найменування ДЕПАРТАМЕНТ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ
Код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: 40108646
Вид доходу
Заробітна плата отримана за основним місцем роботи
Розмір (вартість)
Явно не 20 тисяч
Вже ж було
Ответ для12 галюцинаций
Вот моя знакомая в патрульке:
Вид доходу
Розмір (вартість)
Явно не 20 тисяч
Питань нема• 01 апреля в 17:21
Ответ дляМарічка
У мене в кабінеті працює коп - щомісяця чистими отримує 45000, а держслужба - 21000 за ту саму роботу.
Якось так і живу• 01 апреля в 17:22
Ответ дляЧумачечая Весна
Не зарплаты а денежное содержание
это в ЖЭК зарплаты
Это принципиально меняет дело и их деньги пропадают с сайта НАЗУ?
Якось так і живу• 01 апреля в 17:22
Ответ дляМаруська Му
Так вони маленькі всі близько 30
Не у всех. Но что есть, все там.
12 галюцинаций• 01 апреля в 17:23
Ответ дляЛеопардові панчохи
Вже ж було
Ответ для12 галюцинаций
Вот моя знакомая в патрульке:
Вид доходу
Розмір (вартість)
Явно не 20 тисяч
Вже ж було
Ответ для12 галюцинаций
Вот моя знакомая в патрульке:
Вид доходу
Розмір (вартість)
Явно не 20 тисяч
Ви стверджували, що таких окладів нема і що це неправда. А правда у тому, що ці всі надбавки дуже залежать від рішення керівництва і їх можуть взагалі не платити або платити мізер, плюс грошове не індексується щорічно на відміну від усіх інших зарплат. Явно особа про яку ви пишете не тільки атестувалася, а має відповідне звання, посаду,працює не у відділку,і ще ви не врахували, що це сума до оподаткування
Марічка• 01 апреля в 17:25
Ответ дляЛеопардові панчохи
Вже ж було
Ответ для12 галюцинаций
Вот моя знакомая в патрульке:
Вид доходу
Розмір (вартість)
Явно не 20 тисяч
Вже ж було
Ответ для12 галюцинаций
Вот моя знакомая в патрульке:
Вид доходу
Розмір (вартість)
Явно не 20 тисяч
Боже... Розмова почалася зі скріна вакансії від топікстартера із зарплатнею в 20 тисяч. На що хтось сказав, що мабуть то тільки оклад. А на це вже відповіли скріном постанови, що не оклад, бо оклади геть інші.
А потім влізли ви, сперечаючись з тими, хто точно в курсі реальних справ
Леопардові панчохи• 01 апреля в 17:28
Ответ дляМарічка
Ну і? читайте уважно, хто приплів ті постанови, точно не я
Умничка-помощничка• 01 апреля в 17:29
Ответ для12 галюцинаций
Менше читайте казочки. Вона ще й на відміну від інших зарплат не індексується відповідно, до встановленої мінімальної. Тобто вона роками залишається незмінною
Вы с тцкашниками миллионы в месяц имеет
Марічка• 01 апреля в 17:29
Ответ дляЛеопардові панчохи
Вам рекомендую те саме - читати уважно. А ще трохи думати над прочитаним, перш ніж відповідати, щоб не позоритись)))
12 галюцинаций• 01 апреля в 17:31
Ответ дляУмничка-помощничка
Вы с тцкашниками миллионы в месяц имеет
Ви можете фантазувати,як вам заманеться. Тільки от я з цими вашими уявними мільйонами їжджу на роботу метро,і квартиру купила лише близько 50 років і ту в іпотеку. Але вам звісно видніше, фантазуйте далі
Леопардові панчохи• 01 апреля в 17:32
Ответ дляМарічка
це більше стосується як раз вас, робочий час ще не закінчився, а ви все ще на советчице
Марічка• 01 апреля в 17:34
Ответ дляЛеопардові панчохи
я особистий час на неадекватів не витрачаю, лише робочий)
Леопардові панчохи• 01 апреля в 17:35
Ответ дляМарічка
Маруська Му
• 01 апреля в 17:40
Ответ дляОмлетик
Снимает квартиру и ей компенсируют около 6 тысяч
Тобто не її квартира?
Чарівне зіллячко• 01 апреля в 17:44
Ответ дляМаруська Му
А якщо слідча це жінка?
А шо женщин не мобилизуют. Там всех ждут, кстати она может полицейской работать в зоне бд, там надбавки хорошие, а если молодая, так дронщицей вобще норм.
Гравіцапа• 01 апреля в 18:38
Ответ дляНеКонец-Света
У поліції передбачені доплати під час воєнного стану. Поліцейським виплачують додаткову винагороду згідно з постановою КМУ №168 від 28.02.2022 р., яка може складати 10 000 грн, а у зонах бойових дій або виконання спецзавдань — до 30 000 грн або більше на місяць.
И считают её только за дни выезда. У нас богодуховский район, это очень близко к границе. Выезды на прилеты, доплата тысяч 15 в среднем, но сдай на бензин. А кому не нравится, то шуруй в Лють
Парова машина• 01 апреля в 18:43
Ответ для12 галюцинаций
Не пишіть про те,чого не знаєте.
це в якій валюті? долари чи євро? Так і бачу як генерал виживає на 3000 грн)))
Весотехник• 01 апреля в 18:50
Ответ для12 галюцинаций
Не пишіть про те,чого не знаєте.
Вранье, еще и 2023 год на скрине
12 галюцинаций• 01 апреля в 18:50
Ответ дляВесотехник
Вранье, еще и 2023 год на скрине
Відкрийте постанову на сайті ВРУ, вище давали писилання.
Маруська Му
• 01 апреля в 20:06
Ответ дляОмлетик
Ні,просто орендує
А в лізинг не дають?
Це вигідніше,бо ти вже платиш за свою квартиру і без відсотків банку
Вельми шановна• 01 апреля в 20:50
Недавно трапилась на очі декларація знайомого. 67000. Це райцентр. І це просто помічник чергового сектору, не якась там шишка. Мало???
Почекуха• 01 апреля в 21:34
Ответ для12 галюцинаций
Я відпрацювала в поліції понад 30 років, автомобіля не мала і не маю, квартиру купила в іпотеку і то дякувати держпрограмі єОселя, яку мені виплачувати 30 років. Прям в шоколаді живу
Про пенсию в 20 тыс, чего молчите? Среднестатистические пенсы такой не имеют .
Відкушу все що стирчить• 01 апреля в 22:49
Ответ дляМолчунья
Это только оклад. Там ещё доплаты и 35 имеешь и выше.
Можнаи відкрити декларацію будь-якого поліцейського і подивитись, що тут гадати? Вчора якраз був останній день подачі декларації за 2025. Тільки пошук по прізвищу
МадамОхмури• 01 апреля в 22:57
Ответ дляЧумачечая Весна
30 и более это уже пенсия на горизонте, у выпускника полиц вуза уже как мин 4 года выслуги
25 років стажу і ідуть на пенсію
Маруська Му
• 02 апреля в 11:28
Ответ дляПочекуха
Немає там такої пенсії
Маруська Му
• 02 апреля в 11:28
Ответ дляВельми шановна
Це що зарплата?