Lourmel• 06 сентября 2024

У кого Sense bank? Какие преимущества?

Lynx_1992• 06 сентября 2024
З плюсів - кешбек на всі витрати а не тільки на 2 категорії як у моно, при цьому можна обрати категорії, по яким він підвищений, там воно геймифіковано - чим більше рівень, тим більше таких категорій можна обрати.
З мінусів - переказ на картки інших банків з комісіями.
автор Lourmel • 06 сентября 2024
Ответ дляLynx_1992
Дякую
ЛенаА• 06 сентября 2024
Ответ дляLynx_1992
Можно карту хамелеон открыть, это бесплатно. Со своей карты перекидывать туда, а с нее переводить другим банкам, у нее комиссии нет
dibrov• 06 сентября 2024
Ответ дляLynx_1992
Немає комісій за перекази до 20т. у місяць - саме тому і користуюся.
У мене оця сама Хамеліон картка.
А наприклад з Привата навіть коли донатиш комусь на Монобанку комісію беруть - як на мене це занабто, зажралися вони.
Ще зняття готівки у будь-якому банкоматі без комісії.
Поповнення картки можливо в терміналах EasyPay і city24 - їх дуже багато.
inneska-85• 07 сентября 2024
у меня сенс.карта Вайт и фоп счёт. с карты вайт перечисляю без комиссии на приват через айбан.если напрямую на карту,то будет комисия: 1% +5 грн.