Чудо в декрете• 06 сентября 2024

Почему после покупки парфюма он нравится больше когда постоит некоторое время?

Но он же в магазине ,на складе стоит неизвестно сколько.
ЯсноВидящая• 06 сентября 2024
У меня такой зависимости от времени простаивания парфюма нет

Добротная• 06 сентября 2024
Так важливо зробити перші пшики, розконсервувати. Причому це не для всіх композицій так, у мене це спрацьовує для бюджетних парфумів
Добротная• 06 сентября 2024
І у парфумо блогерів була нака інфо, що деякі парфуми якби настоюються, стають концентрованіші з часом, мабуть все ж від складників залежить. А Єва часто пише і Мейк, що треба перші пшики робити всторону, щоб зняти спиртову пробку.
Я таке знаю• 06 сентября 2024
кислород в банке чуть окисляет состав.
Обнимашкина• 06 сентября 2024
Не знаю почему, но всегда говорили гуру, что после транспортировки парфюм должен постоять неделю.
Пересылка, или принесли домой - нужно время на ’успокоиться’.
Тонкостей химического процесса не знаю, но это правило хорошо известно.
Коварная Зая• 06 сентября 2024
От наприклад в мене лежав пробник десь міс 4, я його затестила, аромат виявився насиченим і дуже гарно розкрився. я здивувалась, на який скарб не звернула уваги 🤩☺️ (після покупки, і після дороги відповідно, очевидно він мене не вразив скоріш за все)

Відразу придбала версію побільше, а він трохи не такий(
Сподіваюсь настоїться) Парфуми Версаче.
Ще говорять, що є велика різниця між парфумами, наприклад, виробленими в Іспанії та Франції. Так, ті, що зроблені у Франції, - ідеальні у своєму звучанні