Скажений гудзик• 07 сентября 2024
Ранковий секс сусідів зверху - добряче допомагає остаточно прокинутися!!))
Усім доброго ранку!
А мені замість доброго, лежу слухаю секс сусідів зверху )))
Ох вони там запалюють не соромлячись, жіночі охи! ахи! в такт!
Мо хтось зараз теж такий "концерт" за стіною слухає?
Усім вдалих вихідних!)
Лялькодзьоб• 07 сентября 2024
Постійно змушені з сином підлітком кролів слухати. Ще й диван скрипить дико, новий купити розуму нема.
Хата на мати• 07 сентября 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Таке реально буває?
Здихаючих дельфінів ніколи за стінкою не чула.
Мене завжди більше дивує як дами не соромляться так орати знаючи що їх чутно?
Ну просто когда страсть, от сдержаться не можешь и вообще пофиг в тот момент))
У нас как-то был секс в походе, в палатке. Ну понятно же что палатка не звукоизолирует вообще?)) Мы старались тихо, но все равно все все слышали))
Водійка хімарса• 07 сентября 2024
Ответ дляЖелезобетон
А в такие моменты можно себя контролировать и орать по-правильному? Или рот чем-то закрывать?
Есть орут красиво, а эта нет.
Королева ганделику• 09 сентября 2024
Що ж просто слухати, якщо можна теж отримувати задоволення?! Пишіть, познайомимось для ранкового сексу ))