Гарні диньки• 07 сентября 2024
Хто розумніше = чоловіки або жінки?
Результат:
вже голосів:
25 (58.14%)
ЧОЛОВІКИ
18 (41.86%)
ЖІНКИ
Раздражевская• 07 сентября 2024
Є серйозні дослідження мозку.
Жінки багатозадачні, чоловікам таке і не снилося.
Але чоловіки досягають значно кращих результатів, глибше занурюються у питання в конкретній вибраній галузі.
Гомосноб• 07 сентября 2024
Ответ дляБоневтікла
Хоть Тим Бернерс-Ли и не жинка
Якби був би розумний, то дізнався б про Геді Ламар, а перейшов на перше посилання у Гуглі
Шикаю і викаю• 07 сентября 2024
Ответ дляБоневтікла
Ну от зараз в вас є можливість творити. А вже в Україні, так взагалі з повальною мобілізацією жінкам всі дороги відкриті у будь-якій сфері. То чого сидим, кого ждем? З моря погоди? Як то кажуть, то ПМС, то настрій не той
По-перше, хто вас призначив головною 😂По-друге, звідки ви знаєте, що я роблю?)
Боневтікла• 07 сентября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Я ванга. Третім глазом побачила, що ви пиз..те на Совєтчиці, а не винаходите якись черговий світовий прорив
Шикаю і викаю• 07 сентября 2024
Ответ дляБоневтікла
Ну ви той.. вставайте іноді зі свого третього ока, бо вже хочеться мені переголосувати від спілкування з вами))
ГоловнаЯ• 07 сентября 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Академически мужчины успешнее, это связано с их монозадачностью, когда 100% внимания и усилий сосредотачивается на одном деле. Женщины мультизадачны, из-за чего распыляются. Знаю многих тупых мужчин, но как почитаю здесь некоторых советчиц - волосы становятся дыбом и уже не знаешь кто тупее.
Нет что за бред? Только с пятидесяти разрешили высшее образование женщинам. И даже потом врачами было очень сложно работать в мире мужчин. Сейчас в универах успешнее как раз девочки, в школе так же выше процент отличница среди девочек
Гарні диньки
• 07 сентября 2024
Ответ дляГомосноб
Ну це трохи не те.
Це витоки.
З Вашою логікою можна і Марію Складовську-Кюрі проголосити творчинею атомної бомби, (а не Ю.Р. Опенгаймера у Мангетенському Проєкті) через те, що вона відкрила науковому світові - радіоактивність.
Це витоки.
Боневтікла• 07 сентября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
То переголосуйте. Почніть робити хоч щось, дивись і світ зміниться
Чекаю завтра• 07 сентября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Кто вам сказал? Женщины умнее- но мир мужчин и до сих пор женщин как можно сильнее унижают, навязывают нереальные стандарты, чувство вины и даже этот опрос.
тому подтверждение. В массе интеллектуальный уровень женщин намного выше мужчин и это статистика западных стран. Конечно, где женщинам закрыта дорога в образование типа Ирака - совсем другая статистика.
кто унижает и навязывает?
Кумася• 07 сентября 2024
Ответ дляБоневтікла
Створіть кращий. У Вас уже есть для этого все возможности
Вы что! Это ж напрягаться надо
Кумася• 07 сентября 2024
Ответ дляCopy-Paste
женщины, конечно. у кого продолжительность жизни больше - тот и успешнее в эволюционном смысле.
Для эволюции ещё важно репродуктивное окно.
Которое у женщин закрывается лет на 15 раньше
Мудробаба• 07 сентября 2024
женщина слишком эмоционально восприимчивая что бы мыслить здраво. но они более гибки.
Ольга.Д.О.• 07 сентября 2024
Розумніші чоловіки. Ось навіть ви, автор. Явно жінка. Створюючи тему, зробили дві помилки. У реченні з 5 слів 2 помилки! Очі болять читати
.
Ольга.Д.О.• 07 сентября 2024
А взагалі, десь я чула про наукове дослідження щодо статистики інтелекту чоловіків і жінок. Там йшлось, що чоловікам генетично або щастить з інтелектом, або разко навпаки. Тоді як жінки в основному мають середні показники інтелекту. От і виходить, що зірки з неба дістають не жінки, а чоловіки. Точніше та частина чоловіків, яким пощастило мати від природи хороші інтелектуальні задатки, плюс, звісно, їхня праця, наполегливість і цілеспрямованість.