Анна-73jex• 09 сентября 2024

Сейчас какой-то вирус ходит?

Девочки,вчера весь день першило горло,хотя ничего холодного не пила,не ела. За ночь заложило горло и пропал голос. Может и в кашель перейдет. Может ещё у кого-то так?
inesita32• 09 сентября 2024
Ходит, ковид называется.

мимозка• 09 сентября 2024
У мене уся родина захворіла один за одним. Спочатку горло першило і трохи насморк, а на другий день так викручувало усі сустави що капець і температура піднялась до 38.
Remensa• 09 сентября 2024
Віруси ’ходять’ весь рік. Ви ж серед людей живете.
double-mama• 09 сентября 2024
У меня пол офиса с такими симптомами, ещё слабость и заложеность носа. 3-4 дня и все ок
Ollka• 09 сентября 2024
Ше й герои помчались
Завжди у вересні йде ’епідемія’. Діти поз´їжджались звідусіль, кожен привіз якісь нові мікроби, прийшли, обмінялись, принесли додому, розповсюдили через дорослих. Зазвичай це місяць напливу хвлріючих, потім звичайний режим до холодів і слякоті.
Incol• 09 сентября 2024
Давно вже ковід з такими симптомами. Сестра хворіла, ходила тестр робити, найбільше дошкуляло те, що ’викручувало’ суглоби , температура була не значною і недовго.
Bejza• 09 сентября 2024
Спочатку викручувало суглоби, заклало носа, потім сухий кашель, темпа, гайморит+ пневмонія... пропав нюх, теста мені не робили, а нашо, сказала лікар, по крові віруска...з її слів. На ренгені правостороння пневмонія
_Homyak_• 09 сентября 2024
О! Прям як у мене минулого тижня.
Звечора першить горло, зранку вже ніс не дихає, горло болить ще більше, кашель, слабкість, ломота, відчуття що горю, але температури не було. Навіть 2 градусника купила, щоб перепровірити, бо по відчуттю горю жахливо. Лікувалась симптомно. Трішки в ніс пшикала, льодяники від горла, пару разів знеболююче пила, щоб вночі нормально спати і рівно за 5 днів все зникло. Зранку в сб прокидаюсь - повністю здорова.
WomAnn• 09 сентября 2024
Вирусы были и есть.

Marinamariana• 09 сентября 2024
У меня было несколько дней , сопли , в горле чесалось и собачий кашель временами нападал , температура 36,7
_Galochka_• 09 сентября 2024
Ответ длямимозка
Ковід був з точно такими симптомами. Горло, нежить, біль у всьому тілі. Якби по страховці чоловіку не зробили тест, я б на нього і не подумала. Раніше хворіли ним, зовсім по-іншому протікав. Днів 5-7 і як не було.
В цей раз можу сказати, було значно легше.
Lacrimo• 09 сентября 2024
У нас ковід проходить уже легко. Але замахалась кількістю. Горло з одного боку і трохи, соплі в ту ж ноздрю і кашель просто верхній. 3 дні і проходить все.