Новорічна пальма• 09 сентября 2024

Видалили яєчник

Можливо хтось стикався з даною проблемою. Чи відчули Ви на собі це в гормональному плані?
Мені 10 днів тому видалили яєчник з кістою 12 см. Місячні за словами лікаря могли прийти відразу або в срок. Зараз 25 день і нічого але в мене то приступи агресії то хочеться плакати. Я боюся, що настане менопауза ( мені 36), так як останні роки овуляції була саме з того яєчника який видалили. Призначили регулон з 1 дня місячних......
Дайте подумать• 09 сентября 2024
Вы себя накручиваете
У меня ничего подобного не было

Телефон Рубика• 09 сентября 2024
у меня тоже одного нет. Пью Ярину
автор Новорічна пальма • 09 сентября 2024
Ответ дляТелефон Рубика
у меня тоже одного нет. Пью Ярину
Мені призначили регулон через дуже рясні місячні. Ви якось відчули зміни без одного яєчника
Телефон Рубика• 09 сентября 2024
Ответ дляНоворічна пальма
нет
Ответ дляДайте подумать
Вы себя накручиваете
У меня ничего подобного не было
Та може то такий пмс
Освічую темряву• 09 сентября 2024
у моєї мами вирізали в 22 роки кісту з яїчником і з другого яїчника залишили 1/3 частину. Звісно, тоді ніяких гормонів не призначали. КД все життя рясні. клімакс почався в 56 років
Бодіпозітівна• 09 сентября 2024
Не накручивайте себя. У меня в 14 лет удалили. Родила 5 детей, и никак его отсутствие не влияет на мое самочувствие.