Инфотуфелька• 09 сентября 2024

У кого мужья таксисты, за что водитель портит рейтинг пассажира?

автор Инфотуфелька • 09 сентября 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Не знаю. Я ВПО і у цьому місті тільки рік.
Доречі рейтинг у мене 4,98.
А чай вам оставляют? Сколько % пассажиров? Вы обижаетесь если чай не оставят?

Админко• 09 сентября 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Я тоже уже давно не оставляю на чай, цены и так космос, 450 грн маршрут, в то время как на машине 80 грн. В остальном я золотой клиент…
80 это на тесле? Вы стоимость электричества посчитали? Как по мне тариф 12-15 грн за км - это сущие копейки, невозможно это считать нормальной работой
автор Инфотуфелька • 09 сентября 2024
Ответ дляАдминко
80 грн на мерсе внедорожнике стоимость
Админко• 09 сентября 2024
Ответ дляИнфотуфелька
80 грн на мерсе внедорожнике стоимость
При стоимости бензина 60 грн за литр выходит маршрут 7км. Аж интересно, где это за 7км таксисты берут 450грн)
Слоник-тоник• 09 сентября 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
у вас високий рейтинг тільки завдяки порядності клієнтів, це не ваша заслуга, судячи по вашим повідомленням тут
Автор запитала за що знижують рейтинг, я написала. І ні це не моє ноухау, за усіма вказаними пунктами знижують усі водії. Можете запитати.))
А високий рейтинг, саме моя заслуга.
Авто подаю вчасно, у вказане місце.
’На місці’ завчасно не виставляю, спочатку пишу або телефоную клієнту, і тільки після цього ставлю ’на місці’, якщо клієнт ще не вийшов.
Клієнта серед дороги не висаджую, навіть, якщо не вірно вказав точку, підвожу куди треба (в межах розумного).
Ввічлива, розмовляю мовою, якою розмовляє клієнт.
Відповідаю лише якщо запитують.
Авто чисте, без сторонніх запахів.
Не палю, музику не слухаю. Тільки якщо клієнт просить увімкнути.
Слоник-тоник• 09 сентября 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Так, залишають. І на карту, і готівкою. Зазвичай 20-50 грн, в залежності від вартості поїздки. Десь 70-80% пасажирів залишають на чай.
Ні, не ображаюсь. На чай не розраховую, спочатку беру замовлення, які мені фінансово цікаві.
Таксі, не основний мій дохід. Працюю у мірі направлення, яке мені потрібно по основній роботі.
Тумба-юмба• 09 сентября 2024
Ответ дляСлоник-тоник
За що знижую рейтинг я:-за хамство
-за простій
-за погану/розбиту дорогу
-за те, що у замовленні не вказують вантаж/тварину/дитину (яка потребує крісло)
-якщо після замовлення авто потребує хімчистки
Погана розбита дорога??? Серйозно???
Админко• 09 сентября 2024
Ответ дляТумба-юмба
Погана розбита дорога??? Серйозно???
А що тут дивного? Ходова авто розбивається , ніхто не хоче приїхати на сто раніше строку. Про дітей- якщо немає автокрісла, то водія можуть оштрафувати і в разі дтп дитина може постраждати, водій не хоче брати на себе відповідальність за чужу дитину. Майте на увазі ,що водій убер - це не сертифіковане таксі, тому його ціни нижче,ніж це мало би коштувати у справжньому таксі ( немає податків, страховки)
Админко• 09 сентября 2024
Наші люди у своєму репертуарі. Хочуть заплатити 3 коп і їхати як пани у бізнес класі)

НуКаНаКа• 09 сентября 2024
Ответ дляСлоник-тоник
За що знижую рейтинг я:-за хамство
-за простій
-за погану/розбиту дорогу
Про дорогу феєрично. Пасажир має змінити покриття, аби вам було комфортніше?
Все інше має місце.
Слоник-тоник• 09 сентября 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Все інше має місце.
Має попередити або вийти на нормальну ділянки дороги.
НуКаНаКа• 09 сентября 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Де це прописано? Якщо клієнт має кудись йти, то він не буде викликати таксі. Навіщо ви взагалі працюєте в таксі на авто з низьким кліренсом або берете замовлення туди, де не проїдете? Катайтеся по трьох центральних вулицях або парковкою Ашану, там з покриттям все ок.
Тумба-юмба• 09 сентября 2024
Ответ дляАдминко
Звідки пасажир знає, яка дорога, якщо їде туди вперше?
Как нефиг делать• 09 сентября 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
у меня был рейтинг 5.0, и неожиданно упал после очень неприятного и агрессивного таксиста, я с ним была вежлива, но вот не хотела поддерживать разговор, так как не обязана
ps. всегда заказываю бизнес
А вы ему оценку поставили?
Слоник-тоник• 09 сентября 2024
Ответ дляТумба-юмба
Вже 1000 і 1 раз написала, мова про подачу авто.
Є нормальні пасажири, які пишуть в коментарі, що під´їзд до місця подачі поганий і водії на авто з низьким кліренсом такі замовлення не беруть. Або пасажир ставе місце подачі там, де починається нормальна дорога. І я скажу, що таких пасажирів 80-90%. Але є той %, який вважає, що йому мало не на поверх мають авто подати.
Рогнеда Карповна• 09 сентября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
А вы ему оценку поставили?
поставила, когда заметила
Слоник-тоник• 09 сентября 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Бо більшість вулиць відремонтовані, а саме у дворі наче арта обстріляла.
Стандарт це в основному седани, рідко хечбеки. А для таких дворів потрібні універсали (комфорт). Просто деяким клієнтам інколи не завадить мозок включити.
Как нефиг делать• 09 сентября 2024
Ответ дляСлоник-тоник
За що знижую рейтинг я:-за хамство
-за простій
-за погану/розбиту дорогу
Пассажирам надо ответно снижать: за грязный салон, за опоздание, за подачу машину не к подъезду, а где удобнее стать, за болтовню, за хамство, за мошенничество, за неграмотную езду и прочее
Слоник-тоник• 09 сентября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Подозреваю, что снижают. Почему нет?

Как нефиг делать• 09 сентября 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Не винен, але має або попередити у замовленні, або вийти і замовляти авто на нормальну ділянку дороги, а не там де ями до пояса.
У моєму авто низький кліренс і я вже помяла на ньому пороги і бампер на таких ділянках, через таких пасажирів.
В каком это городе «ямы до пояса»?
Слоник-тоник• 09 сентября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
В каком это городе «ямы до пояса»?
Дніпро)
Как нефиг делать• 09 сентября 2024
Ответ дляСлоник-тоник
50грн круто)
Как нефиг делать• 09 сентября 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Или сам дойти пешком)
Как нефиг делать• 09 сентября 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Подозреваю, что снижают. Почему нет?
Просто, многие в своем глазу бревно не замечают и часто пытаются обмануть пассажира
Как нефиг делать• 09 сентября 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Дніпро)
На каких улицах? Прям посреди дороги?
Слоник-тоник• 09 сентября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Ко мне это не относится. Поступаю порядочно по отношению к пассажирам и жду того же взамен.
Слоник-тоник• 09 сентября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
На каких улицах? Прям посреди дороги?
Есть и улицы (например Литейная). Но в основном дворы. Улица нормальная, а как заедешь во двор, ужас.(( Одна Победа 6 чего стоит.
Залетна Я тут• 09 сентября 2024
Знажає рейтинг у трьох випадках:
1.Коли дитина брудними ногами пригає по задньому сидінню.
2.Коли пасажир розливає напої або їсть бутерброди з крохами.
3.Коли пасажир затримується на більше чим 15 хвилин.
Обижулька• 09 сентября 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Тобто якщо водій везе мене по поганій дорозі на маршруті а ще йде дощ ,то теж маю ставити оцінку низьку )
Обижулька• 09 сентября 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Забруднили салон, не струсили в дощ бруд зі взуття перед посадкою авто, не ввічливо і зверхньо себе поводять, не можуть визначитися куди їм їхати (у нас є вулиця Яблунька, а є Яблунева.. по приїзду на місце стало ясно, що щось не те, але доплачувати за поїздку куди їй треба пасажирка не вважала за потрібне). Але це рідкість, абсолютна більшість нормальні приємні люди.
Ну у вас все логічно )гарних пасажирів вам