Русланка з гілки• 09 сентября 2024
Укуси комах
Покусали мені в парку якісь комахи ногу. І один укус в підколінну ямку позаду, під коліном.
Вчора і сьогодні вранці мала опухлу гомілку, прям набряк. Зараз вже легше, але свербіть і загальне самопочуття так собі.
У лікаря була, вона не знає, що це і що з ним робити. Назначила Феністіл і спостерігати.
Антигістамінне випила. Трохи легше, але ці всі місця уусів запалені ((((
Що ще з цим можна зробити?
Яйцеголовая• 09 сентября 2024
Оно само пройдет через дня 3.
Если Вы не аллергик, можете вообще ничего не делать. А так - да, антигистаминное.
Куда_бежать• 09 сентября 2024
То мошки такие противные кусаются
У меня тоже такая реакция
Мажу содовой водой, чтоб не чесалось, потгм йодом точечно и антигистамин
У меня тоже такая реакция