Я натуралка• 09 сентября 2024

Протрузії

Щоденний біль. Щоденно крутишся з обережністю. Щоденно для того, щоб сісти в крісло, на стілець чи нахилитися, обираєш зручну позу для хребта попри біль і т.д.
Мені порадили поспати для власного експерименту два тижні на твердій поверхні і зрозуміти, чи відчутний так біль буде, як до того.
Поспала я два тижні, біль значно зменшився.
Хтось таке практикував з вас? Розкажіть.
Безпорадна Кроко• 09 сентября 2024
В мене жорсткий матрац. Болі є. Не турбували 3 роки, а тепер знову повернулися :(
Я така бойова• 09 сентября 2024
У меня это все благополучно переросло в грыжу 16 мм. В четверг операция, будут удалять лазером. Я перепробовала все, включая эти модные уколы под мрт 20-ти см иглой в операционной - на 1,5 месяца хватило, к сожалению
автор Я натуралка • 09 сентября 2024
Ответ дляЯ така бойова
Бажаю вам успіху
ЗдесяЯ• 09 сентября 2024
У меня протрузии. Врач сказал,если хочу функционировать, то йога, пилатес и бассейн со мной до конца жизни.
Я така бойова• 09 сентября 2024
Ответ дляЯ натуралка
Бажаю вам успіху
Дякую, вже пів року майже не ходжу, сидіти також не можу, дуже втомилась. І нога погано працює. А вам раджу спорт, поки ще можна все виправити
Почекуха• 09 сентября 2024
когда боль прошла,начала заниматься на доске Евминова- жить стало легче