Настя -b349• 10 сентября 2024

Грві і пологи

Якщо вагітна хворіє на ГРВІ як проходять пологи ?
Я не чарівниця вам• 10 сентября 2024
Як звичайні пологи. Я була трохи прихворівша, то народила нормально.
Обижулька• 10 сентября 2024
В отделении обсервации
автор Настя -b349 • 10 сентября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
А в ізолятор вас не клали ?
Бентливуман• 10 сентября 2024
Рожала в январе с орви, все было точно также как и в первый раз когда рожала здоровая, только лекарства от насморка с собой в роддом взяла
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 10 сентября 2024
Якщо висока температура -в обсерваціі
Я не чарівниця вам• 10 сентября 2024
Ответ дляНастя -b349
А в ізолятор вас не клали ?
Ні. Хоча мені було боязко, що зараз в якусь обсервацію заберуть до циганів. Але все ок. Не знаю, чи це має значення, але пологи мала за домовленістю і була в окремій палаті потім.