Ряженка• 10 сентября 2024
Їхали б з Польщі в Карпати?
Везли б дитину з Польщі в Карпати на 2-3 дні?
дорога 6 годин в одну сторону.
там зараз поїхали відпочивати родичі на тиждень.
чи дорога буде така складна, що нема сенсу?
дорога 6 годин в одну сторону.
Дон Пэдро• 10 сентября 2024
Я і з Києва із задоволенням їду в Карпати на 2 дні. Мені воно того варте.
Ряженка
• 10 сентября 2024
Ответ дляBombastic
Це в закопане? З якого міста буде їхати дитина?
Українські Карпати
Трахтибидох• 10 сентября 2024
А скільки дитині?
Зараз в Карпатах погода суперова стоїть.
Повітря - кришталеве
Трахтибидох• 10 сентября 2024
Ответ дляРяженка
Українські Карпати
Їдьте, зараз тут ще купа смаколиків, солдющі кавуни, духмяні помідори., лохина, груші, персики.
Грибів свіжих немає, спека
Не заздріть тьоті• 10 сентября 2024
А на чем ехать? Из Польши в Украину легко, а из Украины в Польшу 10 часов на границе стоять?
Лукава_Кiшка• 10 сентября 2024
Моя сестра отвезла детей вмести школы сейчас
Купаться в бассейне, экскурсии
Очень клевые сторис
Купаться в бассейне, экскурсии
Очень клевые сторис
Небоброїдка• 10 сентября 2024
Залежить від віку дитини і як вона переносить поїздки. Якщо то буде в радість, то так,а якщо тільки аби було, то ні.
Свекруховна• 10 сентября 2024
Ответ дляРяженка
Українські Карпати
Нет , там нет сервиса и дорого
Впораюсь зі всим• 10 сентября 2024
Ответ дляСвекруховна
Нет , там нет сервиса и дорого
А в Польщі в закопане прям дешево
Khmelnichanka• 10 сентября 2024
Дивлячись, наскільки близькі родичі. Якщо так, то везла б чисто заради зустрічі, бо природа і в Польщі гарна.
Ряженка
• 10 сентября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Автор,якщо б побачитися з родичами,відпочити,то так поїхала б
та яке там відпочити..
якщо вихідні бути там, то їхати хіба після роботи після 18)
і назад так само
ЖующаЯКонфету• 10 сентября 2024
Звичайно так!!! Наші гори - це зцілення душі. Там майже тривог ніколи не буває. Жовто-червоне листя, гори, свіже повітря, термальні води... ммм, я обожнюю, 6 годин це не довго. Ми на море в Єгипет їхали аж в аеропорт Ясси. Нормально)) Коли є бажання - чому б ні?
Небоброїдка• 10 сентября 2024
Ответ дляСвекруховна
Нет , там нет сервиса и дорого
А какой особенный сервис нужен в Карпатах на два дня?
Купи слона• 10 сентября 2024
Ответ дляBombastic
Закопане - це Карпати?))
Миллениалка• 10 сентября 2024
Я б ехала. Мы уже неделю в Карпатах, завтра домой. Отель отличный, спа, бассейн с подогревом. Загорели, наплавались, объездили все достопримечательности в окрестностях. Кормят шикарно.
Борисфенка• 10 сентября 2024
Ответ дляСвекруховна
Да
Ви жартуєте? От прямо піду зараз на Букінг гляну.
Свекруховна• 10 сентября 2024
Ответ дляBombastic
Закопане татри, але не Карпати є у Польщі, тому так і написала.
Так Татры это часть Карпат
Впораюсь зі всим• 10 сентября 2024
Ответ дляБорисфенка
Ну може дешево,якщо там живише поряд і їдеш погуляти просто по центру міста.
Борисфенка• 10 сентября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Ай, казки це все. Глянула ціни - Закопане 40 євро за номер, Карпати 20 євро, вдвічі дешевше. Харчування так само буде, розваги тощо.