Губной рояль• 10 сентября 2024

У кого діти виїхали після 9 класу, і поступили закордоном на безкоштовне навчанн

Мій молодший син зараз у 7 класі, запропонувала вчора варіант: наполегливо вивчати польську мову або німецьку, щоб після 9 класу выбрали коледж закордоном, знаю що наші діти після 9 класу, можуть навчатись на бюджеті.. Його відповідь: мам, я в Україні народився, в Україні живу, і в Україні помру.. тема закрита.. я навіть ядерки не боюсь, значить така моя доля((( Розумію що через силу, ті мовні курси будуть до одного місця.. що порадите? Як підготувати його до можливого виїзду?
Пампушечка• 10 сентября 2024
Вчити мову. За два роки погляди можуть змінитися.
Знання мови ніколи зайвим не буде, не важливо де навчатися

Млинець Мій• 10 сентября 2024
Сложно сказать, мой уехал после 11 класса, но как раз с 7-8 был уже нацелен поступать за рубежом и готовился. Просто видел, что там перспектив больше и жизнь лучше.
автор Губной рояль • 10 сентября 2024
Ответ дляПампушечка
Так він не хоче вчити мову(( в школі вчить англійську, але іншу де легше буле вступити, наприклад польську, не хоче зовсім .
Ms. Похвала• 10 сентября 2024
Ой, сколько знаю таких😒потом искали как выехать и благо учатся сейчас в Германии и Англии, в этом году был наплыв Португалия и Словения прям все. И тоже озарило ближе к 18
Рогнеда Карповна• 10 сентября 2024
Ответ дляГубной рояль
Так без бажання не буде вчити, нажаль.
В мене донька якраз поступила після 9 класу в Чехії, але в нас вибору дуже не було де нам знаходитися, мову вчила вже тут. Зараз на відчуває себе іншою серед однокласників, тільки прізвище видає, що чужинка
тогдалия• 10 сентября 2024
Просто вывозить. Он не в том возрасте, чтобы этот вопрос решать
автор Губной рояль • 10 сентября 2024
Ответ дляМлинець Мій
Дякую за відповідь.. у мене є ще старший син , йому 20, і молодший настільки сімейний, що не хоче навіть розглядати інші варіанти, крім України ((
Пампушечка• 10 сентября 2024
Ответ дляГубной рояль
Він в Польщі був ? Можливо поїдьте , хай побачить і йому сподобається. І з´явиться бажання вчити мову
julia_kid• 10 сентября 2024
Английский пусть учит , всюду пригодиться .
Для работы в Украине тоже будет большим +

автор Губной рояль • 10 сентября 2024
Ответ дляMs. Похвала
Дякую, ваша відповідь надихає.. можливо змінить думку.
Рогнеда Карповна• 10 сентября 2024
Ответ дляГубной рояль
Так потрібно настрій.
У знайомої син поступив після 9 класу (Чехія) і через рік кинув навчання. Поступив до українського університету. Не хоче тут
автор Губной рояль • 10 сентября 2024
Ответ дляПампушечка
Дякую, не був..гарна ідея, можливо на осінні канікули спланую.
Щось не спиться• 10 сентября 2024
Ответ длятогдалия
Так мама по хожу не хочет выезжать сама. То сын сам тоже не хочет . Это нормально
Ms. Похвала• 10 сентября 2024
Ответ дляГубной рояль
Есть у меня 2 примера : один мальчик из бедной семьи ( в Укр не светило ничего- поступил в хороший УНИВЕРСИТЕТ в Германии за 2 года ) и второй : близнецы из Одессы попали в школу с Навальным- выиграли грант и это все во времяуже войны и все дети учили немецкий с нуля.
Скорая помощь• 10 сентября 2024
Чем ближе к 18 будет, тем больше будет усираться от вероятности призыва. Вот увидите.
автор Губной рояль • 10 сентября 2024
Ответ дляЩось не спиться
Не можу, тут ще один син, 20 років, і чоловік..
Щось не спиться• 10 сентября 2024
Ответ дляГубной рояль
Ну і як ви думаєте ваш син хоче сам їхати в чужу країну ? Я б не хотіла також , тим паче ви пишете що він сімейний / домашній .
Мій також би не поїхав. Але я виїхала з ним . Важко всім , тут не мед . Все тяжко . Але ми разом
автор Губной рояль • 10 сентября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Спасибо.. дай бог что б это всё закончилось к его 18 годам..
автор Губной рояль • 10 сентября 2024
Ответ дляЩось не спиться
Не хоче.. а в мене серце болить.. тут старший, невідомо що його чекає.. хотіла хоч з молодшим якось все спланувати..

SantaMonika• 10 сентября 2024
Я особливо не питала.
Так вирішили - все.
Скорая помощь• 10 сентября 2024
Ответ дляMs. Похвала
+
Когда друзья массово начали выезжать, почувствовал себя лохом и сразу весть патриотизм сдуло. Я эту мелодраму 2,5 года наблюдаю у соседки. С таким апломбом рассказывала как она и сын любят Украину и никогда не уедут, сын ее полдакивал, а потом судорожно начали искать куда можно поступать, потому что здесЯ у них никаких перспектив.
Десь так, але...• 10 сентября 2024
А в Польщі є варіанти після 9класу на бюджет впринципі? Я думала лише Німеччина...
автор Губной рояль • 10 сентября 2024
Ответ дляMs. Похвала
У меня очень близкий родственник в Германии, зовёт к себе с начала войны.. но старший сын отказался ехать, на момент войны ему было 17.. сейчас он очень жалеет что не выехал, теперь хоть младшего хочу подготовить заранее..
Ніколи не збрешу• 10 сентября 2024
А щодо Англіі? Є така можливість поступити після 9-го класу?
автор Губной рояль • 10 сентября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Не знаю.. не вивчала цю країну.
Пампушечка• 10 сентября 2024
Ответ дляГубной рояль
Розмовляйте, пояснюйте. Що в поточних умовах закордоном кращі умови для отримання освіти. Вивчитися, потім свої знання буде в Україні використовувати.
Пояснюйте, що вам - батькам - так буде спокійніше. Немше стресу. Давай поки вчити мову і вірити, що використовувати будемо в мирній Україні для подорожей в Польщу.
Ще дуже багато з України працюють на польські фірми. У мене керівник поляк. Знання мови дуже допомогло б в спілкуванні.
автор Губной рояль • 10 сентября 2024
Ответ дляДесь так, але...
У Німеччині теж розглядаємо, в мене там близькі родичі, жив би у трьокімнатній квартирі, господар дальнобійник, і його майже не буває вдома..
Личко Невеличке• 10 сентября 2024
Ответ дляГубной рояль
А ваш сын умнее родителей
автор Губной рояль • 10 сентября 2024
Ответ дляПампушечка
Дякую, спробую донести
автор Губной рояль • 10 сентября 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
А ваш сын умнее родителей
Почему? Аргументируйте..