Кошка Мурка• вчера в 11:17

Я не понимаю как люди не забывают языки, без регулярных занятий

И практики.
Коко На Страже• вчера в 11:18
Забуваю, звісно

Кавуся• вчера в 11:20
Забувають))
Я говорю 5 мовами: англ, італ, французька + укр, рос.
Варто мені не говорити хоча б 1-3 місяці і рівень відчутно падає.
Мови використовую для работи та у відрядженнях ( Єврора, Азія)
автор Кошка Мурка • вчера в 11:21
Ответ дляКоко На Страже
Забуваю, звісно
Не сказала бы. У меня есть подруга, которая жила несколько лет в Польше. Она без проблем переходит на польский, хотя она его особо не практикует.
автор Кошка Мурка • вчера в 11:21
Ответ дляКавуся
Забувають))
Так есть люди, которые не забывают, в этом и дело
Коко На Страже• вчера в 11:22
Ответ дляКошка Мурка
Якщо жила декілька років і знає на рівні носія, то може бути
Наша взяла• вчера в 11:22
Все залежить від памʼяті довготривалої
Хтось вірш, який вчив забуде через тиждень/місяць, а хтось його памʼятає до старості
автор Кошка Мурка • вчера в 11:23
Ответ дляКоко На Страже
На бытовом уровне знает.
Шикаю і викаю• вчера в 11:23
Поэтому и учить не хочу
Кавуся• вчера в 11:24
Ответ дляКошка Мурка
Ні, таких людей немає.
Контракт з мовою має бути фактично щоденний.
Це якщо ми говоримо про с1-с2.
Рівень нижче я не вважаю ’ знати мову’.
Зрозуміло, що якщо людина має низький б1 і знає 1000+слів, то не сильно забуває ( але все одно забуває).
Бо загалом знає слабо і може сказати все саме просте, говорить примітивною пласкою мовою.
Передати якісно емоцію не в силах

автор Кошка Мурка • вчера в 11:24
Ответ дляКавуся
Ні, таких людей немає.
Це якщо ми говоримо про с1-с2.
Рівень нижче я не вважаю ’ знати мову’.
Передати якісно емоцію не в силах
Ч говорю о том, что видела лично
Наша взяла• вчера в 11:24
Ответ дляКавуся
Забувають))
Не згодна
1-3 міс? Серйозно ?
Думаю це виключно ваші нюанси в роботі мозку і памʼяті
Невгамовна шахиня• вчера в 11:27
Я могу немного поговорить на немецком, который учила в спецшколе много лет назад и все понимаю. Но забыла английский, который специально учила, собираясь переезжать и ничего не понимаю. Не знаю, почему так.
А, и кстати. Я год не работаю и стала забывать и украинский, на котором общалась с ЗУ по работе. В быту все вокруг на русском.
Кавуся• вчера в 11:29
Ответ дляКошка Мурка
Ну що саме вона говорить?
Саме просте через пару років скаже.
Через 5 років говорити вже не зможе.
Ви просто не знаєте мови, тому сильно переоцінили її рівень.
Я теж думала, що люди круто говорять, поки не вивчила і не зрозуміла, що деякі взагалі французькою говорять інфінитивами, бо не вміють відміняти по родам і числам.
Зі сторони теж думалося спочатку, що говорять як Дюма
автор Кошка Мурка • вчера в 11:28
Ответ дляКавуся
Ну що саме вона говорить?
Саме просте через пару років скаже.
Через 5 років говорити вже не зможе.
Нет, она говорила с носителем на разные темы + переключалась ещё на 3 языка без проблем
МЧСница• вчера в 11:28
Конечно забываются, я училась в универе в Германии, немецкий был супер. Потом лет 8 не использовала его вообще, работала в компании с исп.украинского, русского, англ. Потом познакомилась по работе с мужем швейцарцем, я поначалу еле слова в предложения связывала
Наша взяла• вчера в 11:28
Я кілька років тому була свідком ситуації.
За кордоном, коли тільки емігрували, важко було мені спілкуватися ще і людина, з якою мені потрібно було вести діалог перейшла на російську. Жінці років 55-60.
Звісно, вона говорила з акцентом, але мала неймовірний словарний запас. Я її запитала про те, як часто вона розмовляє, вона відповіла, що взагалі не розмовляє, вчила ще в школі.
😂😂😂😂
Кавуся• вчера в 11:31
Ответ дляНаша взяла
Не згодна
1-3 міс? Серйозно ?
Так, через 3 місяці забуваються деякі слова.
Особливо професійна складна лексика + абстрактна лексика, яку використовую рідко.
Але я саме про гарну повноцінну мову.
Наша взяла• вчера в 11:29
Ответ дляКавуся
Але я саме про гарну повноцінну мову.
Думаю це виключно ваша проблема, якщо за такий короткий строк ви втрачаєте словарний запас
Невгамовна шахиня• вчера в 11:30
Ответ дляНаша взяла
Тоже так думаю. Помню все школьные стихи 30 лет.))

Мамаша в бигудях• вчера в 11:31
Ответ дляКошка Мурка
Переходить то можно, другое дело что слышат поляки
Потішаюся• вчера в 11:32
Ответ дляКавуся
Забувають))
а где вы живете, если не секрет?
я один английский выучить не могу
автор Кошка Мурка • вчера в 11:32
Ответ дляМамаша в бигудях
Полька все нормально понимала
Наша взяла• вчера в 11:32
Ответ дляНевгамовна шахиня
Оооо!!!
А я взагалі не памʼятаю
Але от памʼятаю всі формули з математики і може розвʼязати будь що
Мамаша в бигудях• вчера в 11:33
Ответ дляНаша взяла
Все залежить від памʼяті довготривалої
Я стихи с детства помню
А вот укр язык уже не очень
Учила его 9 лет на пятёрки
Не пользуюсь в быту и уже +польский наложился
Такая каша получается
Кавуся• вчера в 11:33
Ответ дляПотішаюся
а где вы живете, если не секрет?
я один английский выучить не могу
Вибачте, не хочу відповідати.
Он мені вже написали, що в мене проблеми з памят´ю.
Порадниця в своєму репертуарі.
Ну так.
5 мов на рівні с1-с2.
В мене величезні проблеми з пам´яттю))))
Наша взяла• вчера в 11:33
Ответ дляМамаша в бигудях
Вам дуже хочеться довести протилежне чи в чому причина того, що ви так настирливо тиснете)
Перша на селі• вчера в 11:33
Я хорошо помню язык из детства, хоть и не живу там давно. А вот то что выучила во взрослом возрасте-забываю.
Весёлая морковка• вчера в 11:34
Я не користуюся російським з 14 року, але не забула.
Мамаша в бигудях• вчера в 11:34
Ответ дляКошка Мурка
Носители уже привыкли эту кашу слышать
Потішаюся• вчера в 11:34
Ответ дляКавуся
Вибачте, не хочу відповідати.
Порадниця в своєму репертуарі.
Ну так.
5 мов на рівні с1-с2.
як ви їх вивчили всі? і чи довго вчили?