-Ань-• 10 сентября 2024

Сьогодні голова підкомітету Верховної Ради з питань енергетичної безпеки заявила

https://vector.comments.ua/ua/news/2024/u-vr-poyas...

Голова підкомітету Верховної Ради з питань енергетичної безпеки Вікторія ГРИБ заявила, що неможливо зупинити транспортування газу з РФ.

Вона зазначила, що Україні необхідно зберігати конструктивний підхід і працювати з міжнародними партнерами.

Все.
Ви там воюйте и утилізуйтесь всі нарешті, заважаєте заробляти.

Якщо коротко.
РФ буде продавати ГАЗ через нас, щоб заробити і ракетами закидувати нас далі.

А ты ухилянт.
-Инга-• 10 сентября 2024
Мы не столько рсию подставим, остановив газ, сколько тех кто даёт нам оружие

Olvia1987• 10 сентября 2024
Ответ для-Инга-
Как это?
Sova splushka• 10 сентября 2024
Ответ для-Инга-
Угорщину?

Це ж для неї оці всі танці зараз.
автор -Ань- • 10 сентября 2024
Ответ для-Инга-
В Україні повно газу. Колись третину СРСР забезпечували українським газом.
lisulya• 10 сентября 2024
Ответ для-Ань-
Не перегибайте. Повно, це якщо вашу хатку отопить. А всю Європу утримувати, то не дуже то й повно
Sova splushka• 10 сентября 2024
Ответ дляlisulya
А чому ми повинні утримувати всю Європу за рахунок життів наших людей?
Sombra• 10 сентября 2024
Ухилянт это синоним здравого смысла сегодня
Kira2022• 10 сентября 2024
Ответ дляlisulya
И какое нам дело до Европы? Почему мы должны из-за них умирать?
автор -Ань- • 10 сентября 2024
Ответ дляlisulya
Ви просто не знаєте, що українська земля дуже багата. Не зря її очищують від українців (власників природніх багатств).

Ирина_Б_• 10 сентября 2024
ну если б северный поток не подорвали, то не продавали б через нас и мы б не зарабатывали
Ирина_Б_• 10 сентября 2024
Ответ для-Ань-
так ее уже скупили корпорации и начал продавать ее Порох
Киев_Елена• 10 сентября 2024
Ответ дляSova splushka
Потому что ума нет
Sombra• 10 сентября 2024
Ответ дляИрина_Б_
Класс. Зато пересичну жиночку готовы зачморить за шампунь бабушки агафьи))
lisulya• 10 сентября 2024
Ответ дляSova splushka
Ну подумайте почему. Может потому что Европа содержит нас и наших беженцев, пока мы воюем, нет?
Не будет такого, то они перейдут на сторону раши и ипитесь сами. Или им без тепла сидеть из-за Украины?
Ирина_Б_• 10 сентября 2024
Ответ дляSombra
а то, сравнили)
Ирина_Б_• 10 сентября 2024
Ответ дляlisulya
ну да, сам погибай, а намоленный запад выручай 🤣
ksena555• 10 сентября 2024
І будуть далі транспортувати, це їх заробіток...
А ви далі кричіть, що треба до останнього українця, бо ж треба всім воювати( чит. здохнути як собака розірвана)((
Але добре, що більшість вже перестала жити в рожевих тонах
Sova splushka• 10 сентября 2024
Ответ дляlisulya
Та без проблем. Якщо вже так ставити питання, то наші захисники можуть спокійно відійти в сторону, і хай вся ця орда преться на Європу. Комусь від того стане краще? Що це за шантаж такий дивний? Забрали у нас ядерку, обіцяли захист, а тепер ми ще й кланятися повинні, щоб цей обіцяний захист отримати?!
Ирина_Б_• 10 сентября 2024
Ответ дляSova splushka
можно даже сделать гум.коридор для них (платный)

english book• 10 сентября 2024
Ответ для-Ань-
’Колись’,ключевое слово.Выкачали ещё в 70-хЗатем были открыты крупные месторождения,построены трубопроводы,и украинский газ ушел на задний план по сравнению с объемами Раши.
Олена-d1c8• 10 сентября 2024
Ответ дляSova splushka
Угорщину?

Це ж для неї оці всі танці зараз.
Нет. Основная прокачка газа идёт для Германии, потом Франция, Италия. Венгрия через Украину газ почти не качает (иногда сидит на виртуальном реверсе)
lilu1990• 10 сентября 2024
Отож
Prervana• 10 сентября 2024
Ответ дляSova splushka
Все прекрасно знают, что никто никуда не попрется, потому и расслабленные такие. А мы под ногами путаемся у обоих сторон, как кот шелудивый.
lisulya• 10 сентября 2024
Ответ дляSova splushka
Ага
автор -Ань- • 10 сентября 2024
Ответ дляenglish book
Ще дуже багато залишилось.
Еленнн• 10 сентября 2024
Ответ дляSova splushka
Угорщину?

Це ж для неї оці всі танці зараз.
ну так Угорщина - нафту ж буде брати..
lisulya• 10 сентября 2024
Ответ для-Ань-
Ще дуже багато залишилось.
А беріть і добувайте. Приватизуйте ту місцинку й добувайте. От Вам бізнес-план
Kira2022• 10 сентября 2024
Ответ дляlisulya
Так пусть не содержат, почему украинские мужчины должны умирать из-за беженцев на содержании? Мне мой муж дороже беженцев 🤷
lisulya• 10 сентября 2024
Ответ дляKira2022
Kira2022• 10 сентября 2024
Ответ дляlisulya
Что смешного? 🤔