Жерица ночи• 11 сентября 2024

Благодійний фонд школи

Колись гроші на потребу школи збиралися від кожного класу і в конвертиках зносилися адміністрації, ті надавали звіт, де що покрасили/прибили/придбали. Потім директор запарилася і зробила благодійний фонд школи. Ясно, що надходжень там поменшало. Прийшов новий директор і сказала, що фонд потребує обслуговування і бухгалтера із зарплатою на його обслуговування, тому закриваємо, повертаємося до попередньої схеми. Я, як голова БК не хочу цим займатися, я перестала збирати гроші на подарунки, є лише фонд класу для закупки термінового і необхідного. Чи можу я казати, що збирання в фонд школи це неправомірно? Як у вас з цим? Як на мене -це крок назад, але з іншого боку я розумію, що ту ж лампочку на вході школи треба замінити швидко, а не чекати тендера.
ПлакалаВАвто• 11 сентября 2024
Такі питання обговорюються на загально шкільних зборах
Поторописька• 11 сентября 2024
Я вас понимаю, автор, я бы тоже не хотела заниматься этими поборами.
Во первых они реально незаконные ,а во вторых выслушивать недовольство от родителей, постоянно напоминать то ещё удовольствие
Чарочка діда• 11 сентября 2024
Лампочки замінюються не за тендером.
Так само як лампочки в під´їздах. Та саме з ремонтом сантехніки і іншого.
У нас вже декілька років немає фонду школи, тому що є фінансування. Видали і туалетний папір, і паперові рушники, антисептики, мило, крейду і все інше.
При чому в школі дитини в Києві і в школі племінниці в смт.
Спитали директора - сказав все є нічого не потрібно.
Я теж в БК. Ми не здаємо нічого ні в клас, ні в школу. Минулого року купували папер вчительці для принтера. Цього року сказала, що їм видали.
175см55кг19лет (она)• 11 сентября 2024
Валіть все на батьків. Скажіть, що батьки вирішили здавати лише на потреби класу.
Трейдер кріпти• 11 сентября 2024
Автор, я збирала кошти, коли моя дитина була в 3 класі. БК вибирали тоді по списку, а ще й витягнула номерок ’бухгалтер’.
Гроші, що збирають на фонд школи - йдуть вчителям на премії.
Я просто сказала, скільки треба на фонк класу, скільки на фонд школи і нагадала батькам, що це благодійні внески. Нічого не вимагала і ні з ким не сварилася.

Не псуйте собі нерви. Інформацію донесли і на тому все.
Единорог помог• 11 сентября 2024
Можете конечно. Но потом может вылезти ’ боком’. У нас мало кто сдал, так в итоге классную руководительницу ущемлять начали в канцелярии, мол купили на школу что-то, например чернила для принтера , а вам не дадут , вы же не сдавали , и потом сами скидывайтесь и покупайте. Это у нас так было...
Copy-Paste• 11 сентября 2024
Жесть((
Я знаю директора школи,гроші які зібрані за рік йдуть їй.
Якщо треба !!з них куплять фарбу або покриють лаком підлогу,якщо до цього не розвели батьків на це помімо здачи грошей у фонд школи....
Якось так(
Copy-Paste• 11 сентября 2024
Ответ дляТрейдер кріпти

Не перебільшуйте,вони йдуть тільки директору)))))))
Чхати він/вона хотів на вчителів.
Трейдер кріпти• 11 сентября 2024
Ответ дляCopy-Paste
Жесть((
Якось так(
В садочку, який відвідувала моя дитина, вихователька за гроші фондів, купила своїй дочці студентці сапожки і пуховик на зиму :).
Десь похвалилася цим і розказала, що ще планує купувати. Їй виписали за це догану, а гроші продовжили збирати, але вже з підписом батьків
Трейдер кріпти• 11 сентября 2024
Ответ дляCopy-Paste
Чхати він/вона хотів на вчителів.
Написала за свою школу.
Вообще не факт• 11 сентября 2024
Ответ дляТрейдер кріпти

Та перестаньте,вчителі і премії з фонду,аж смішно.
Трейдер кріпти• 11 сентября 2024
Ответ дляВообще не факт
Смійтесь.
Вообще не факт• 11 сентября 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Смійтесь.
Добре що ще геть хтось йде туди працювати.В нас рік вчителя хімії не було взагалі,школа в центрі обл центру.Якби там такі були премііі,то черга з бажаючих стояла
Кнопус• 11 сентября 2024
у нас в школе хороший ремонт, поменяна мебель, есть все материал, в т.ч. проэкторы в каждом классе, очень красивый внутренний двор, всегда все чисто, покрашено. Так почему не сдать те 100 грн (те, у кого 2е и больше детей в школе сдают 50%, т.е. 50 грн) на нужды школы. Мв и в фонд класса сдаем 100 грн, детям привозят бутилированную воду, салфетки сухие, влажные, все распечатки необходимые, с фонда школа устраивает детям праздники с аниматорами. 100 грн в месяц не считаю причиной конфликта)
Трейдер кріпти• 11 сентября 2024
Ответ дляВообще не факт
В нас ліцей у великому місті, а не школа райцентру. Порівняли
Коханозадовільна• 11 сентября 2024
Ответ дляЧарочка діда
Лампочки замінюються не за тендером.
Я читаю і очам своїм не вірю .😳
Коханозадовільна• 11 сентября 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
І скажіть що ми українці таке не дурні ?
Трейдер кріпти• 11 сентября 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Не дурні.
До чого ці узальнення?
Свого розуму не маєте?
Вообще не факт• 11 сентября 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
І в нас ліцей в обл центрі.І що з того
автор Жерица ночи • 11 сентября 2024
Ответ дляКнопус
У нас це також все є, але це спадок від попереднього директора, яка з держави вибивала все що полагається. На проектори точно батьківських коштів не вистачило б
автор Жерица ночи • 11 сентября 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
На загально шкільних зборах нам це і обʼявили
Copy-Paste• 11 сентября 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Написала за свою школу.
А звідки ви знаєте?
Я наприклад мало того що працюю в школі,директорка моя приятелька🤣
Copy-Paste• 11 сентября 2024
Ответ дляВообще не факт
Ні ні,ви що,нащо директору гроші,вона їх вчителям подарує🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Трейдер кріпти• 11 сентября 2024
Ответ дляCopy-Paste
А звідки ви знаєте?
А чого ви так вузько мислите, педагог?
Я ж не за вашу школу написала, а за свою.
Звідки знаю - не напишу. Та і яка різниця?
Copy-Paste• 11 сентября 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
А чого ви так вузько мислите, педагог?
Бо я впевнена що ви видумуєте.
Трейдер кріпти• 11 сентября 2024
Ответ дляCopy-Paste
Бо я впевнена що ви видумуєте.
Ні. Для чого?
І я розумію, що в інших школах по різному. Але те, що гроші фонду не йдуть на школу - це факт.
Copy-Paste• 11 сентября 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Ні. Для чого?
Як це ви представляєте?
Директор через главу БК школи збирає гроші,а потім роздає вчителям?
Ну самій не смішно?
Директор або залишає собі або виділяє на школу,іншого бути не може.
Вчителя такі ж батьки дітей і мають друзів і базікають також про гроші.
Нащо директору такі плітки,що вона обдирає батьків дітей і роздає вчителям?
Трейдер кріпти• 11 сентября 2024
Ответ дляCopy-Paste
Як це ви представляєте?
Ну самій не смішно?

Там інша схема.
Copy-Paste• 11 сентября 2024
Ответ дляТрейдер кріпти

Там інша схема.
Ага,ну так.
Напишіть що ви по списку від директора в конвертах розносили вчителям гроші.
Цирк та й годі.
Стопясят раз обсуждала• 11 сентября 2024
У нас есть благотворительный взнос в школе, но нам аргументировали что деньги идут на доплату учителям, дополнительные часы языков, усиленную охрану, систему оповещения родителей
Ни у кого из родителей не возникло вопросов не платить.