Коханозадовільна• 10 сентября 2024
Вчителі, мами, нагадайте мені, як поводяться діти в школі?
Бо я в Україні давно школу полишила, але в моїх спогадах діти слухали вчителів, сиділи більш менш тихо, все робили що задано на уроці.
Порівнюю зараз з німецькими і волосся дибки)
І от думаю, може, це діти змінились за цей час?
5-6 класи - не пишуть, не працюють, на оцінки їм плювати, галдять, шумлять, як молекули постійно в русі...
Вумна, аж страшно• 10 сентября 2024
Откуда вы знаете? Вы там работаете?
Пысы: многое зависит от учителя
Коханозадовільна
• 10 сентября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Откуда вы знаете? Вы там работаете?
Пысы: многое зависит от учителя
Так, я тут працюю.
Коплю на груди• 10 сентября 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Так, я тут працюю.
Ну, все приехали. Скоро и в немецких школах будет ’совок’
Прилипало• 10 сентября 2024
Бо раніше вміли тримати дисципліну: і батьки, і в школі.
А зараз батьки вирощують лідерів , яким все можна , а вчителі спутані по руках і ногах дурними правилами і толеранцією.
Коханозадовільна
• 10 сентября 2024
Ответ дляКоплю на груди
Так.
Не ходіть туди!
)
Не ходіть туди!
)
Коплю на груди• 10 сентября 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Так.
Не ходіть туди!
)
Не ходіть туди!
)
Хожу, але на батьківські збори, там всі чемні).
З питання не зрозуміло, кого з ким ви порівнюєте, чи колишніх українських учнів з сучасними українськими в Німеччині, чи колишніх українських з сучасними німецькими. Якщо другий варіант, то залежить від рівня школи, кількості мігрантів (вони як раз і створюють безлад)
Коханозадовільна
• 10 сентября 2024
Ответ дляКоплю на груди
Безлад чудово німцями теж створюється, якщо що.
Я хочу почитати відгуки про поведінку сучасних українських дітей в Україні.
Хи хи, ну ну• 10 сентября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Откуда вы знаете? Вы там работаете?
Пысы: многое зависит от учителя
Темперамент дитини і розумові здібності точно не від вчителя
Ацетилсалициловая кислота• 11 сентября 2024
Мої спогади років так 25 назад, і шуміли, і галділи, і зривали уроки. Нічого не змінилось :)))
Коплю на груди• 11 сентября 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Я не дарма згадала про рівень школи. В гімназії поведінка учнів буде значно відрізнятися від поведінки учнів в реальшуле
А_мій_самий_самий• 11 сентября 2024
В доньки такого і близько не має. Всі в класі намагаються бути найкращими. якась наче конкуренція на участь в конкурсах чи олімпіадах.
Думаю, що в Німеччині як і в Україні різні школи, учнівські колективи і вчителі.
Анонім-ка• 11 сентября 2024
Поводятся як дикуни, гнуть матюки навіть у молодшій школі, бігають класом, кричать. Одне слово цілий клас мамчиних лідерів.
Лагшмивара• 11 сентября 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Так, я тут працюю.
Зависит от учителя и школы. Я в этом году обошла много школ заграницей, выбирала для своей первоклашки. Все в +/- одной ценовой категории. Прямо во время занятий заглядывала в классы и выглядели они очень по-разному. От дикого хаоса до железной дисциплины.
Сливочная пенка• 11 сентября 2024
В Украине не было и дня, чтобы ребенка в школе не побили, не украли что-то, не испортили вещи. За границей отвратительно себя ведут наши дети. Недавно привела сына в школу. Русскоговорящий мальчик (не знаю из какой страны) подставил подножку местному мальчику с поломанной рукой. Я еле сдержалась, чтоб не схватить этого мерзавца и не вклеить мордой в стену.