Завжди мало• 11 сентября 2024

Мені треба гениаміцин крем,його не продають, порадьте мазь антибіотик без гормон

Мазь антибіотик без гормону
Порадив лікар в Єгипті
Треба йому написати які в нас є мазі антибіотики без гормону
Препарати з гентаміцином не пропонуйте , там в складі гормони
Пупуговка• 11 сентября 2024
Линимент синтомицина, левомеколь, мазь тетрациклиновая (не глазная). Гентамициновую мазь может приготовить фармацевт в аптеке, где ещё готовят экстемпоральные лекарства. Элементарно рассчитывается и готовится из раствора для инъекций.

автор Завжди мало • 11 сентября 2024
Ответ дляПупуговка
Дякую за пораду
Пупуговка• 11 сентября 2024
Ответ дляЗавжди мало
Дякую за пораду
Не болейте!
Чорт і Шо• 11 сентября 2024
Ответ дляЗавжди мало
Дякую за пораду
Це аналог по дії, таж група, що і гентаміцин. Коли робили бакпосів і показало чутливість до гентамицина, то мені лікар виписала цю мазь. https://tabletki.ua/uk/Неомицин-плюс/38616/
автор Завжди мало • 11 сентября 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Дякую , порадниця рулить
Тут знають більше ніж аптекарі
Киппи• 12 сентября 2024
Ответ дляЗавжди мало
Дякую , порадниця рулить
Тут знають більше ніж аптекарі
Будь ласка. Я теж вважаю, що Порадниця рулить.