Дрібка щастя• 12 сентября 2024
Амоксициллин 875. При прийомі держиться температура 37
Чи це нормально, що при прийомі антибіотика тримається температура 37 третій день. До цього звичайно була температура висока.
ДолькиКабана• 12 сентября 2024
На третий день нормально. Наблюдайтесь с врачем в динамике. Или вы сами себе назначили?
Дрібка щастя
• 12 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Это суточная доза, 875?
Ні, 2 таблетки по 875 кожна. Два рази на день
Дрібка щастя
• 12 сентября 2024
Ответ дляДолькиКабана
Ні, лікар назначив. Сама ні. Це вже другий антибіотик.
УжеВотДа• 12 сентября 2024
Ответ дляДрібка щастя
Тогда наблюдать. Самочувствие при этом улучшилось?
Дрібка щастя
• 12 сентября 2024
Ответ дляСадова гойдалка
А что лечим?
Був отит. Лікували азитроміцином. Після курсу азитроміцин пройшло 7 днів. І знову температура висока, але вуха нормально, тепер горло ніс, кашель. Назначили амоксициллин 875, 1750 денна доза бо два рази на день. І температура 37 тримається. Чи це нормально?
Дрібка щастя
• 12 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Не дуже. Тільки температура знизилась з 39 до 37. Важко пересуватися. Погана рівновага, голова крутиться
Садова гойдалка• 12 сентября 2024
Ответ дляДрібка щастя
Нет. 1. На будущее- покупайте европейские препараты 2. Сейчас нужно добавлять к этому аб еще один внутримышечно. К врачу
Дрібка щастя
• 12 сентября 2024
Ответ дляСадова гойдалка
Я в Європі. Німеччина.
Це європейський препарат.
Взяли кров на аналіз. Сказали результати що нічого страшного немає в крові.
А температура є.
Це європейський препарат.
А температура є.
УжеВотДа• 12 сентября 2024
Ответ дляДрібка щастя
У сына было похожее, вторым заходом был вирус, но антибиотик тоже назначали другой, и курс добили, не бросили. По анализу крови есть признаки бактериальной инфекции?
Желаю вам скорейшего выздоровления и отличного самочувствия!!!
Дрібка щастя
• 12 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Честно не знаю, чи є бактеріальна інфекція. Я погано говорю і розумію. По телефону сказали результат, що не поганий і все
Дрібка щастя
• 12 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Дякую
Садова гойдалка• 12 сентября 2024
Ответ дляДрібка щастя
Я в Європі. Німеччина.
Це європейський препарат.
А температура є.
Це європейський препарат.
А температура є.
Добавляйте интекционный аб
Жена_КотораяСтена• 12 сентября 2024
Ответ дляДрібка щастя
В рот загляните,нет ли афт.