Я шалунья• Изменено 12 сентября 2024
Чи може буди викидень від огляду на кріслі? Чи співпадіння?
На 10 тижні пішла ставати на облік. Лікар взяла мазок. В той же вечір пішли трохи коричневих виділень. Одразу приїхала в лікарню. Мені там сказали що це нормально після мазка 1-2 дня виділень, щоб їхала додому. На другий день нічого не було. А через день знов трохи виділень. Я не стала їхати, сказали ж норм. На наступний день виділень стало трохи більше і почав боліти живіт. Пішла в лікарню зробити узі на всяк випадок. На узі невелике відшарування, серцебиття було. Назначили ліки і відправили додому. Дома мені все-таки ставало гірше і я знов приїхала у лікарню, поклали на збереження. День капали і кололи, але живіт не переставав боліти і на наступний вечір стався самовільний викидень. Тепер от думаю постійно чи не через мазок це. Бо до цього ж протікало все добре. І як тепер діяти при наступній вагітності. Категорично відмовлятися, щоб туди лізли? Чи це просто співпадіння? Вагітність була перша. Років мені уже 35. У когось був викидень після огляду?
Маргарита и Мастер• 12 сентября 2024
В моєї подруги в 43 роки зірвалася друга вагітність, після огляду вагінальним датчиком.
Теж все нормально було, поки туди не полізли.
Белоснежко• 12 сентября 2024
Трохи пізніше здайте на гормони щитовідної залози.
Якщо це 1-й викидень, то нічого страшного.
Додаю напруги• 12 сентября 2024
Ответ дляОтжигающая
я сщитаю у вас вина врачей. Как это сказали все нормально и отправили домой? дали бы сразу утрожестан - могли бы сохранить. в след раз не разрешайте себя смотреть на кресле! у меня в прошлом два выкидыша на ранних сроках - выносила третьего уже на опыте - без осмотра, на утрожестане с 5 неделе.
Можливо і призначили. Автор же писала, що призначили ліки.
Білий Лосик• 12 сентября 2024
Мне даже в роддоме врач говорила что на раннем сроке лучше отказываться от осмотра. Я писала отказ, когда положили на сохранение на 8 неделе. Сейчас я на 20-й - и то боюсь, гинеколог (у которой на учете стою) меня пугает что можно что-то пропустить. Но я не даю туда пока лезть. Она ж не хочет аккуратно на кушетке взять мазок, а на кресле как полагается , не хочу рисковать
Jasmin_852• 12 сентября 2024
Ой, скажу вам по секрету, в молодости, была нежелательная беременность, что я только не делала, стиральную машинку носила, шкаф поднимала, с гантелями прыгала, в горячей ванне сидела, ноги парила, материнку пила, тоннами ела петрушку, с дивана прыгала, ииии чтоб вы думали - ничего. Пришлось на аборт идти.. А здесь осмотр....
Додаю напруги• 12 сентября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Краще взагалі при вагітності туди нічим не лазити .
Трільчиха• 12 сентября 2024
Ответ дляхутряна володарка
В мене три вагітності було
Жодного разу не дивилися на кріслі.
Лише на кушетці
Мазки брали дуже делікатно
Жодного разу не дивилися на кріслі.
Лише на кушетці
Мазки брали дуже делікатно
в мене 7 вагітностей - 3 дітей. три аборти, один викидень - останній у віці 40+, жодного разу не було проблем від огляду, це просто справді слабкий плод або з вадами
Додаю напруги• 12 сентября 2024
Ответ дляБілий Лосик
Все правильно ви робите. Мені мазок брали на кушетці вже на досить великому терміні.
Трільчиха• 12 сентября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Ви згадайте коли жіночки зривали вагітність, що там тільки не робили! З хати стрибали, тягали мішки… нічого, здорова вагітність розвивалась. Тут співпало
от 100%, я пам’ятаю, не хотіла йти на чистку, то піднімала чоловіка, який важчий за мене на 30 кг, тільки спину зірвала( ходила в сауну, парилася у ванні гарячий, робила гарячий укол... коротше, нічого тим вагітностям не завадило небажаним, ходила на аборт у підсумку
ЦібаФу• 12 сентября 2024
Ответ дляхутряна володарка
В мене три вагітності було
Жодного разу не дивилися на кріслі.
Лише на кушетці
Мазки брали дуже делікатно
Жодного разу не дивилися на кріслі.
Лише на кушетці
Мазки брали дуже делікатно
А когда последняя беременность была?
У меня вообще ни разу не брали мазок и не смотрели на кресле
Я шалунья
• 12 сентября 2024
Ответ дляДодаю напруги
Прогестерон перевіряли вам? Якщо він недостатній то може бути викидень.
При наступній вагітності контролюйте динаміку прогестерона. Там є норми і вони збільшуються пропорційно терміну декілька місяців.
Та от діло в тому що нічого не перевіряли. Я ставала на облік 6 вересня, а на аналізи мені назначили аж на 17 вересня. Тобто всю цю вагітність і зараз я була без аналізі. Взяли кров і сечу, коли вже поклали у відділення. Такі дивні відчуття, по спілкуванню дуже всі ввічливі і приємні, а така халатність з іншої сторони((( а в мене перша вагітність я і не знаю толком цих нюансів, слухала лікарів(((🥲
хутряна володарка• 12 сентября 2024
Ответ дляЦібаФу
А когда последняя беременность была?
Я шалунья
• 12 сентября 2024
Ответ дляДодаю напруги
Призначили коли уже були третій день виділень, до цього взагалі ніяких аналізів не встигла здати ще
ЦібаФу• 12 сентября 2024
Ответ дляхутряна володарка
Как оказывается все по разному. Мне даже не предлагали туда смотреть и что-то брать. Только УЗИ и анализы.
Додаю напруги• 12 сентября 2024
Ответ дляЯ шалунья
Не картайте себе. Можливо все у вас було в нормі, а зрив вагітності був за рахунок аномалії розвитку.
На майбутнє - оберіть собі іншого лікаря, який спеціалізується на виношуванні вагітності. Перед плануванням, зверніться до лікаря і вам назначать всі потрібніі аналізи. Під час вагітності теж будуть аналізи
враховуючи ваш вік.
Я шалунья
• 12 сентября 2024
Ответ дляДодаю напруги
враховуючи ваш вік.
Дякую
Додаю напруги• 12 сентября 2024
Як би лікар, щось би там вам порушила, то виділення були би червоного кольору. Виділення коричневого кольору - це вже стара кров ( можливо стара гематомка виходила, або такі виділення бувають на терміні місячних). Ну це я по простому пояснила.
В мене були два рази коричньові виділення до 8 тижня з різницею в тиждень. Перший раз при виділеннях пішла на вагінальне УЗД, та заляглв на тиждень в постіль. Потім пройшлася по сходах на четвертий поверх і знову почалися виділення, знову постільний режим. І на 8 т лягла в лікарню на збереження (токсикоз та відшарування)
Этожзвяздаяегообожаю• 12 сентября 2024
Да , может быть. Поэтому грамотные врачи туда не лезут без надобности острой...
Маргарита и Мастер• 12 сентября 2024
Ответ дляДодаю напруги
Погоджуюся.
А подруга мене здивувала тим, що стала на захист лікарки, мовляв, вона ні в чому не винна. Як на мене, якщо до огляду все було нормально, а після- викидень, то зв´язок таки є.
Маргарита и Мастер• 12 сентября 2024
Ответ дляЯ шалунья
Ви дуже наївна як на свій вік.
Вже стільки історій у змі, пов´язаних з халатністю лікарів... Не треба їм довіряти на всі 100.
Додаю напруги• 12 сентября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ви дуже наївна як на свій вік.
На жаль є таке.
Але мазок у автора брали обережно, кров була не червоного кольору, а коричневого. Тому більше вклоняюсь, що це співпадіння.
Тишком_нишком• 12 сентября 2024
В мене була така історія в 32 роки. Перша вагітність- пішла по знайомству до лікаря- т.к. почалися коричневі виделення- подивиласьь на кріслі, взяла мазок- ввечері викидень. Дітей немає більше
ХуАнита• 13 сентября 2024
Ответ дляДодаю напруги
Навіщо на маленькому терміні? Взагалі не потрібно туди лізти.
Коли була вагітна двійнєю, то на 5 т направили на УЗД при мазнв, , та ще й вагінальне. Тоді навіть ще не було толком видно серцебиття, тільки показувало чітко плідні яйця. Зараз би я ні в якому разі на вагінальне не пішла. Але не дивлячись на те, що було УЗД при мазні на ранньому терміні - все обійшлося. Потім вже пізніше робили звичайне УЗД , на яких показувало відшарування. Але доносила дітей та народила в термін.
Мазок мені брали вже на великому терміні, але на кушетці і не глибоко, біля самого входу.
Мені всі УЗІ робили ванінальні. І при загрозі на початку, і при виділеннях близько 20 тижня, і потім. Тільки коли вже малючка розглядав, робив по животу
ХуАнита• 13 сентября 2024
Ответ дляОтжигающая
Всю беременность на утрожестане?
ХуАнита• 13 сентября 2024
Ответ дляДодаю напруги
Почитайте дослідження сучасні щодо цього. Аліна Главатських в інсті є, багато цікавого писала про це все
Отжигающая• 13 сентября 2024
Ответ дляХуАнита
Всю беременность на утрожестане?
Лічно я да и несколько моих з подруг так же . Но все родили здоровых деток ! Это самое главное
Я Вам дуже співчуваю. По темі - думаю, що це співпадіння. Приблизно на цьому ж терміні ставала на облік, дуже обережно дивились і брали мазок. Лікарка попереджала, що може трохи кровити потім, але нічого не було.
Ви можете відмовитись від огляду та мазку наступного разу, якщо будете сильно переживати.