Цвірінь• 13 сентября 2024

Перехід на шматочки, я у відчаї

Як не гляну в Тік ток, у всіх в 9 міс. вже їдять руками самі собі в ротика їжу кладуть, і то все діло шматочками. Я починала педіатрично прикорм, з пюре, за цей час ввела багато продуктів, їсть манюня все, але або з ложечки з моїх рук, або просто коли шматочок в мене в руках і я даю їй в ротика. Розминає їжу в руках, кидає і т.д все це я дозволяла з першого дня прикорму (навіть пбрешки вона розминала і рученятах) і де що я зробила не так що вона не розуміє що це треба їсти 😭 а ще давиться, випльовує, сьогодні прям аж вирвала все що зʼїла (хоча шматки прям куски не даю, такі невеличкі ) короче крик душі, мами хелп. Закидайте мене порадами і може заспокойте хоч трішки. Дуже дякую.
So_so• 13 сентября 2024
Выйдите из конкурса на лучшую мать и живите своей жизнью. Вам сильно полегчает.
Басина• 13 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Підтримаю.
Не поспішайте з тими шматочками
Оле Лукойе• 13 сентября 2024
Пояснювати, що їжею не граються. Що треба кусати хлібчик, кавун, наприклад, персик, сливу.
КохайтесьЧорнобровi• 13 сентября 2024
Не спешите, все ребенок успеет и водку тоже
Гарнюнька• 13 сентября 2024
Наверное хорошо всё-таки, что я тик ток не смотрю) ребёнку 1.2 тоже с этим не очень. Просто через время предлагаю. Но мне и измельчить не сложно. Вечно ж так не будет есть. Со старшими тоже так было и все отлично
Мост_Устал• 13 сентября 2024
Вилізти з тік тока в реальне життя
Все питаю зарання• 13 сентября 2024
Ну кормите пюрерированным, позже введете кусочки. По сути вы для тик тока тоже можете видосов наснимать как прекрасно ест ребёнок кусочки.
Бавовна• 13 сентября 2024
Ви бачили дорослого, який їсть тільки пюре?
Мій теж давився і бекав від шматочків довго. Жувати почав сир твердий, бо йому смак сподобався, а молодший яблука ще до року виривав з рук і тріскав. Всі діти різні.
Старший вже зараз підліток, жує як в прірву))
ПоЗиТиВнАя• 13 сентября 2024
По-перше, доєднуюся до порад про вихід з конкурсу на звання супер мами)
Зі свого досвіду, то на самостійне поїдання шматочків дитина перейшла через улюблені фрукти. Син любить банани, трусився за ними з самого початку, то саме їх я запропонувала їсти самому. І вийшло. Може у вашої дитини є така їжа, яку вона готова видирати у вас з рота, пропонуйте її.
Але це якщо все ок і дитинка нормально ті шматочки сприймає. Може ще рано. Всі діти різні, до універу на пюре не залишиться.
ГороховаЯ• 13 сентября 2024
Сын до 1года и 3 месяцев ел только грудное молоко. Я впадала в отчаяние, насмотревшись других детей, готовила разное, покупала разное готовое питание.
Что я только не делала .... Не ел и все тут.
Встретила случайно подругу, она рассказала что ее дети до почти двух лет ели грудь, помидоры и печенье.
Кароч, я перестала мучить себя и сына.
Сам вдруг начал одномоментно есть ложкой.
Без размазывание и разброса еды.
Сейчас 15 лет, ест все.
1.80 рост и 75 кг вес.
Автор, все дети разные.
Хвець-тець• 13 сентября 2024
Рано ещё в девять месяцев ждать самостоятельности,и вообще это дурацкая мода на самоприкорм. Ещё и убирать приходится лишний раз,зачем это нужно вообще.
Девальвация• 13 сентября 2024
ох уж эти овуляшки, беременяшки и мамы годовасиков
З понеділка на дієті• 13 сентября 2024
Автор, вы зря паритесь. Потом будете вспоминать и думать, ну зачем я так переживала. Измельчайте еду, 9 месяцев маленький еще.
AnnaOst• 13 сентября 2024
Спробуйте спочатку просто грубішу консистенцію - розминайте вилкою, а не блендером. Буває завьик в якомусь місці такий. У мене дитині два роки, а досі грається водою замість або разом з тим щоб пити. Я вже не знаю коли то закінчиться. І дивиться часто. Їжею не дивиться ніколи. Ну і у всіх дітей близько року є період розкидання їжі. У моєї був успішний блв прикорм. Ну десь в 9-11 місяців розкидала шматочки. Помім пройшло. А от з водою не пройшло й в два роки
ОдинРазНадетое• 13 сентября 2024
У фейсбуці є профільна група Прикорм та його хитрощі. Пошукайте там повно таких дописів, а можете і свою проблему описати. Модератори там допомагають.
Карамбулкул• 13 сентября 2024
Я своему сыну (сейчас ему 21) до года всё блендерила, всем давился.. и как то в один прекрасный вечер подошёл к мужу который ел картошку тушеную, и откусил кусок прямо с его вилки, прожевал и снова потянулся. И всё, с тех пор начал всё жевать.
ОдинРазНадетое• 13 сентября 2024
І вимкніть тік ток і інстаграм. Не всі діти готові до шматків так одразу.
Carin• 13 сентября 2024
Та ты Господи ) Автор, не торопите жизнь!
AnnaOst• 13 сентября 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Ну тут автор права - 8-9 місяців час переходу на шматочки. Це педіатри говорять, таки тверда їжа важлива для правильного розвитку дитини
Доктор Варвар• 13 сентября 2024
Навіщо ті шматочки взагалі потрібні в цьому віці, якась дивна мода на це зараз. Ще жодної людини не бачила, яка б не навчилась їсти шматочки, всьому свій час
Просто красавица• 13 сентября 2024
То якась дурість навіжених інстабаб ті кусочки. Для всього свій час і ШКТ дитини повинен бути готовий до вживання і переварювання їжі. Ну, які шматочки, коли у дитини ще зубів не весь комплект? Їжу треба жувати, а не ковтати непережованою. Мене аж штормило від тієї гидоти, коли їжа захезяє все навкруги, тому я кормила пюре, перетертою їжею сама з ложечки і чашки (так зручніше тримати чашку і годувати дитину). Все чисто , акуратно. В 2 роки вже сама орудовала і виделкою, і ложечкою.
Голова колгоспу• 13 сентября 2024
Успокою вас. Мой в 9 был такой же, я тоже смотрела инсту и переживала. В итоге в 10 мес (в середине где то) сам начал есть кусками, без выплевывания и не давился. Я просто увидела что ему интересно. Сейчас ему 1,2 и мясо и морковь жует. ваш тоже дозреет не переживайте. У нас в бассейн ходит мальчик, который до 1,2 ел пюре (все взбивали блендером) сейчас ему 1,6 он уже давненько на куски перешел.