люблю_тортики• 13 сентября 2024

Спілкуюся з GPT на різні теми - так цікаво.

Пишу йому свої життєві історії, він такі хороші поради дає. Я прям в захваті. І навіщо ті психологи )))
Результат:
вже голосів: 145
75 (51.72%) Хочу спробувати
51 (35.17%) Теж так роблю
19 (13.1%) Краще психолог за 100500 грн
Попадалочка• 14 сентября 2024
Ответ дляБегущаяпо
Это какой язык вы учите - английский?
Дойч. Чату все равно, какой язык вы учите.
Все возможно• 14 сентября 2024
Ответ длялюблю_тортики
Чому думаєте не замінить? Я ж саме про це і пишу: працює як психолог і ще й краще )))
Та я пробувала спілкуватись з ним на такі теми, але його поради більше як від друга. Іноді на деяких питаннях він ніби зациклюється і не йде далі, просто дає однакові відповіді, типу багато спіть і гуляйте на вулиці, щоб позбутись стресу. Це добре, звичайно, але мій тривожний розлад так не пройде
Бегущаяпо• 14 сентября 2024
Ответ дляПопадалочка
Поняла, спасибо за идею )
автор люблю_тортики • 14 сентября 2024
Ответ дляВсе возможно
Психолог те ж саме скаже ))) Тривожний розлад лікують психіатри.
Все возможно• 14 сентября 2024
Ответ длялюблю_тортики
Та ні, я саме над цим питанням з психологом працювала.
Це все було через глибинні установки, що я маю вже чогось досягти у своєму віці, через трудоголізм. В мене був страх, що я не встигаю, тому я свій розклад максимально забила продуктивними справами і в мене через це з´явилась тривожність.

Чат GPT якось більш поверхнево розглянув це)
Звичайно, коли я відпочила, то це стало потроху проходити, але в мене була психологічна заборона на відпочинок.
Тому його оце ’більше проводьте часу на свіжому повітрі’. Та я й проводила, але з почуттям провини і тривоги, і ставало ще гірше)
Все возможно• 14 сентября 2024
До речі, мені більше з ШІ подобається Gemini. Він якось менш роботизовано відповідає і дає більше варіантів, коли треба комусь повідомлення англійською сформулювати.
ЯблокоРаздора• 14 сентября 2024
Ответ дляНиф_ниф
для ПК від бреше частенько)
Я вам скажу точно, что ИИ куда честнее, чем пользователи форума, например. Сколько было, что попросишь рецепт, а получается откровенная фигня. С актом такого не было ни разу). Форумчане могут выдавать какие-то свои истории, те же рецепты за реальные, которые ’пользовали’, а по факту рассказывают ложь или пересказывают с чужих уст. Про статьи в интернете вообще молчу.
Так что его ошибки для меня - это не ошибки). Так, помарки
Ниф_ниф• 14 сентября 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
я просто для роботи використовую та треба дуже обережно, бо інколи таке видає)
Полтавська галушка• 15 сентября 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Минулого року їздила у відпустку до родичів у Варшаві, там були в музеї Коперника. Там була статуя, щось на кшталт штучного інтелекту. Запитала скільки триватиме війна, відповідь була, поки людство не усвідомить, що життя людини це найцінніше що може бути.
♥️