Гомосноб• сегодня в 12:02

Подруга на ГЗТ

Пол года, по УЗИ восстановилась работа одного яичника.
Это же прекрасный результат? Собственно для этого и назначается гзт?
Да Щас же• сегодня в 12:08
А для чого їй робота яєчника? Скільки їй років?

автор Гомосноб • сегодня в 12:08
Ответ дляДа Щас же
Да Щас же• сегодня в 12:08
Ответ дляГомосноб
Ну і для чого їй це? Народжувати буде?
автор Гомосноб • сегодня в 12:09
Ответ дляДа Щас же
Ну і для чого їй це? Народжувати буде?
Для поддержки гормонального фона
Да Щас же• сегодня в 12:10
Головна мета замісної терапії не у відновленні функцій яєчників, а зовсім в іншому.
Вона краще себе почуває? Передменопауза проходить непомітно?
автор Гомосноб • сегодня в 12:10
Ответ дляДа Щас же
Да, хорошо
Контрольница• сегодня в 12:12
а она тольк на эстрогене? или с прогнстероном?
Да Щас же• сегодня в 12:12
Ответ дляГомосноб
Да, хорошо
Тоді все ок.
Мастер Клас• сегодня в 12:23
Ответ дляГомосноб
Для поддержки гормонального фона
Вона точно знає про наслідки гри з гормонами?

Якщо що, я - провізор. І точно б в 48 років не відновлювала б роботу яєчників. Невеличка підтримка для нівелювання симптомів менопаузи - так. Це можливо добитися даже препаратами рослинного походження.
Щось серьезніше - це дуже високий ризик.

автор Гомосноб • сегодня в 12:24
Ответ дляМастер Клас

Весь мир на гзт и только український провізор против
Я на растительных препаратах, они вообще не работают. Так, эффект плацебо
Да Щас же• сегодня в 12:29
Ответ дляГомосноб
Так а в чому тоді ваше питання? І яка мета теми?
Мастер Клас• сегодня в 12:30
Ответ дляГомосноб
Да ви що? Хто саме?
Зірки, якім важливий зовнішній вигляд більш ніж життя?
Чи італійки, німкені, полячки? Які в свої 50 виглядають на 50 та люблять себе такими як є.

Ще раз повторюю: ніхто в 48 років не відновлює роботу яєчників. Це дуже великий ризик виникнення онкології.
ГЗТ використовують для нівелювання симптомів тяжкої менопаузи.
Весотехник• сегодня в 12:31
Ответ дляМастер Клас

я не думаю, что она сама себе назначила гормоны. Если под наблюдением врача, то это очень даже распространенный метод во всем мире
автор Гомосноб • сегодня в 12:32
Ответ дляВесотехник
Естественно врач, она каждые пол года ходит к нему на консультацию и обследования
Капризуля• сегодня в 12:37
Ответ дляМастер Клас

А що ви, як провізор, знаєте про високі ризики деменції, остеопорозу та серцево-судинних катастроф з настанням клімаксу? Ви знаєте які ризики і на скільки зростають при ранній менопаузі або передчасному виснаженні яєчників?
Мастер Клас• сегодня в 12:44
Ответ дляКапризуля
48 років - це явно не рання менопауза.
Якщо жінка не взмозі оцінити свій вік - оце є проблема.

Деменція, остеопороз, серцево-судинні проблеми не виникають саме з менопаузою. Профілактикою ціх проблем треба займатися з молоду.
Капризуля• сегодня в 12:46
Ответ дляМастер Клас
Да ви що? Хто саме?

Ви провізор? От і займайтеся тим, на що вчилися - продавайте ліки за призначенням лікаря. А з якою метою призначається МГТ вирішать компетентні в цьому питанні люди, тобто лікарі
автор Гомосноб • сегодня в 12:46
Ответ дляМастер Клас
48 років - це явно не рання менопауза.

А какая профилактика деменции?
Капризуля• сегодня в 12:56
Ответ дляМастер Клас
48 років - це явно не рання менопауза.

Не виникають? Цікаво. Тоді до вас питання, чому у віковій групі до 60 років інфаркти у чоловіків в 5-8 разів частіше ніж у жінок, а після 60 років це співвідношення 2:1 або навіть 1:1? Чому у жінок деменція діагностується в 2 рази частіше? Чому остеопороз у жінок в 4 рази частіше ніж у чоловіків?
За перші 5 років менопаузи жінка втрачає 20% кісткової маси через падіння рівню естрогенів.

Единорог_помог• сегодня в 15:51
Ответ дляМастер Клас

ви тільки реальним жінкам замість адекватної гзт не втюхуйте оті рослинні препарати. Бо ви не лікар, а всього лише провізор. В гзт ви розбираєтесь приблизно так само, як повар в сільському господарстві.