Пишу_граммотно!• Изменено 14 сентября в 11:15
як відреагували ваші друзі на покупку житла?
або коли ви сказали що будете купувати житло,
ось і все питання
створюю тему щоб розуміти як адекватно люди на таке реагують
ось і все питання
Пишу_граммотно!
• 14 сентября в 11:16
Ответ длябибизяна
я за людей радуюсь
ну от вам кажуть у нас радісна новина шукаємо квартиру купити, що ви кажете у відповідь?
Пишу_граммотно!
• 14 сентября в 11:16
Ответ дляРаз одела не бу
А навіщо щось комусь казати?
тема не про це
Раз одела не бу• 14 сентября в 11:16
Ответ дляПишу_граммотно!
Про таке зараз не кажуть
Снежнакомка• 14 сентября в 11:16
Ответ дляПишу_граммотно!
Вітаю із покупкою, питаю що подарувати на новосілля)
Люблю_смаколики• 14 сентября в 11:17
Все наши друзья давно с жильём. И мы тоже. Да и детям давно куплено. Это что остров покупать?
Байрактарна• 14 сентября в 11:17
Не знаю навіть,мені що до того.Брала в кредит,всім пофіг,хоч на голову ставай
КокошинЭль• 14 сентября в 11:17
Рівно, приїхали на новосілля. А як мають, не зрозуміла, в чому проблема?
Пишу_граммотно!
• 14 сентября в 11:19
Ответ дляКокошинЭль
яка пооблема? в кого?
КокошинЭль• 14 сентября в 11:20
Ответ дляПишу_граммотно!
яка пооблема? в кого?
У вас, у вашому оточенні, що таке дивне питання виникло. Ви ж тему створили, чи у вас провали пам´яті?
Анонимарик• 14 сентября в 11:21
Смотря какой круг общения
Я порадуюсь , сеседи живут с кредитки , они нет
Свинка Намистинка• 14 сентября в 11:21
Ответ дляПишу_граммотно!
Кажіть, коли вже купите!
Малинка• 14 сентября в 11:23
Ответ дляПишу_граммотно!
Відповідаю’супер, молодці’ і щиро радію за людей. Якщо просять -допомагаю з пошуками. А що, можна якось інакше?
кураГАЛЯ• 14 сентября в 11:22
Ответ дляПишу_граммотно!
Отлично!
Пишу_граммотно!
• 14 сентября в 11:22
Ответ дляКокошинЭль
а яка різниця звідки виникло моє питання? я хочу обговорити саме це питання, а не причину його виникнення, дякую)
Пухнасті штани• 14 сентября в 11:22
Я збиралася купувати квартиру в Миколаєві.Подружка, відмовила поки що, сказала, що я дурко, що хочу на півдні вкласти в нерухомість останні.
Анонимарик• 14 сентября в 11:23
Много факторов, если вам жилье это одно, можно сказать
Если детям то говорить не стоит
Їжак в панчохах• 14 сентября в 11:23
Ми не купляли, але купили куми - ми за них порадувались, бо жили дві родини в двухкімнатній квартирі. Сестра купила - їхні куми як взнали що ті придбали власне житло різко перестали спілкуватися, на вулиці робили вигляд що незнайомі )) Просто смішно з реакції людей.
Ищу Аленя• 14 сентября в 11:23
Да никак особо. Ну и я не прыгаю от радости, когда мне озвучивают такую новость. Поздравили и всё.
Малинка• 14 сентября в 11:25
Ответ дляПухнасті штани
Маєте справжню подругу, вона права
Анонимарик• 14 сентября в 11:26
Ответ дляЇжак в панчохах
Ну хто знаете, в мене є такі які нили грошей не має, нили кожен день, а потім машину купили, нащо мені твоє ниття, було гидко від того.
Не служанка• 14 сентября в 11:28
Ответ дляПишу_граммотно!
Клас! Дуже рада. Допоможу порадами.
Щира українка• 14 сентября в 11:28
У нас друзья практически перестали общаться на 10 лет после покупки нами квартиры. Причем у них было аналогичное жилье.
Їжак в панчохах• 14 сентября в 11:28
Ответ дляАнонимарик
куми сестри теж нили як їм важко жити з батьками, і хочеться власне житло. Але при тому авто міняють кожного року і все вищого і вищого класу беруть )) То вже виставте приорітети - чи окреме житло і не нить, чи нить і мінять машини ) Я просто такого не розумію, в мене особисто така позиція - все добре, і не потрібно тягать привселюдно соплі
маминаБубочка• 14 сентября в 11:29
Я нікому нічого не розповідаю
Купляла дві квартири нещодавно
Накладні мюслі• 14 сентября в 11:30
До войны порадовалась бы за людей, сейчас посочувствую. Вкладывать в недвижимость в Украине - это стрелять себе в ногу