Пишу_граммотно!• Изменено 14 сентября 2024
як відреагували ваші друзі на покупку житла?
або коли ви сказали що будете купувати житло,
ось і все питання
створюю тему щоб розуміти як адекватно люди на таке реагують
ось і все питання
2410diana2410• 14 сентября 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
привітання не прозвучало, а відразу купу питань: за скільки? в кредит чи повністю? на кого оформили і тд. , а в кінці така: ну класно звичайно але.. нащо вам зараз та квартира то ж ви казали що знімати будете поки війна
Ну цену спросить - это нормально. Может прикидывают для себя и если выгодно, то тоже присмотрят
Пишу_граммотно!
• 14 сентября 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
В смысле?
я б не хотіла щоб родичі/друзі на одному поверсі зі мною жили)
Пишу_граммотно!
• 14 сентября 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
аххаха! нагадали)
через тиждень після входин кум прийшов до чоловіка з пляшкою позичать 10тищ долларів, ’бо теж хочемо гарну купить, але не вистачає’)))
до цього 5 років в двушці норм було
позичили?
Одна_на_всей_планете• 14 сентября 2024
Ответ дляАнонимарик
Ну хто знаете, в мене є такі які нили грошей не має, нили кожен день, а потім машину купили, нащо мені твоє ниття, було гидко від того.
І в мене такий самий приклад.
Куми нили, що не вистачає ні на що, в школу дитину треба одягнути, а ще б якусь секцію, і тд.
Я дарувала одяг, іграшки, допомагала з доглядом.
А потім хоп... і вони купили по машині собі.
Грамотний хвіст• 14 сентября 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
А вы при чем) я ж про себя пишу. У нас дети одного возраста с подружкой, то вообще кайф.